Bielenda, Carbo Detox Biały Węgiel, Nawilżająco- detoksykujący krem do twarzy na dzień i noc

Bielenda, Carbo Detox Biały Węgiel, Nawilżająco - detoksykujący krem do twarzy na dzień i noc poprawia stan skóry mieszanej, tłustej, również wrażliwej. Zapobiega powstawaniu wyprysków, matuje i odtłuszcza błyszczącą cerę, nawilża, zwęża pory, redukuje poziom sebum. Sprzyja znacznej poprawie wyglądu i kondycji naskórka.

Formuła kremu Biały Węgiel Bielendy oparta jest na połączeniu węgla farmaceutycznego, sproszkowanego diamentu i białej glinki.
- Węgiel farmaceutyczny, dzięki właściwościom absorbującym, posiada zdolność oczyszczania skóry. Działa jak magnes: przyciąga i wchłania toksyny, martwy naskórek, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia z powierzchni oraz głębszych warstw skóry. Oczyszcza zablokowane pory, wyrównuje koloryt skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków.
- Sproszkowany diament regeneruje, wygładza i rozświetla skórę, poprawia jej sprężystość.
- Glinka biała oczyszcza i złuszcza naskórek, zwęża pory. Rewitalizuje, odżywia i wygładza skórę, wpływa kojąco na skórę wrażliwą.

Carbo Detox Biały Węgiel od Bielendy stanowi swoisty ekran Anti-Pollution chroniący przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego środowiska - oczyszcza skórę z toksyn.

Hit

Świetny krem!
Pomógł mi w walce z trądzikiem, dodatkowo cudownie nawilża. Krem szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku. Doskonale sprawdzi się jako baza pod makijaż. Krem zdecydowanie jest moim hitem :)

Wykorzystała: kilka próbek

Doskonały do cery mieszanej – skuteczny i niedrogi

Ja akurat testowałam próbki, o które zawsze proszę przy większych zakupach w drogerii, natomiast w sprzedaży krem oferowany jest w ładnym, jasnym, estetycznym słoiczku.

Jest śnieżnobiały, o bardzo delikatnej konsystencji, dzięki której równie delikatnie rozprowadza się na skórze i od razu wchłania, w ogóle nie pozostawiając wilgotnej warstewki, tylko od razu matując cerę, choć jednocześnie z poczuciem ukojenia i nawilżenia skóry, a aplikacji towarzyszy śliczny, świeży aromat z poziomkową nutką.

Jest też bardzo wydajny – na całą twarz wystarcza plamka kremu na czubku palca, a saszetki próbek wystarczyły mi na kilka tygodni.

Mam cerę problematyczną - mieszaną z tendencją do błyszczenia i niedoskonałości, natomiast ten bardzo przystępny cenowo, skromny kremik – zawierający farmaceutyczny węgiel, białą glinkę i – nieskromne – sproszkowane diamenty, doskonale sobie z nią radził.

Już pierwszego dnia stosowania, cera była przede wszystkim świetnie zmatowiona przez cały dzień, i nie potrzebowałam pudru, ale czułam też jej nawilżenie. Po kilku dniach zauważyłam wygładzenie, ujednolicenie kolorytu cery, być może dzięki zwężeniu porów – co faktycznie i zauważalnie nastąpiło, i nawet kiedy już skończyłam próbki kremu, cera nie sprawiała mi kłopotów, a nowe krostki wciąż się nie pojawiały, czyli najwyraźniej specyfik miał wpływ na uregulowanie u mnie poziomu sebum. Krem jest też detoksykujący, i ten efekt gołym okiem jakoś trudno było mi zauważyć i ocenić, ale co do zasady moja cera wyglądała czysto i pięknie, a o to chodziło.

Dzięki temu kremowi cera staje się czysta, gładka, ujednolicona, pozbawiona krostek, ze zwężonymi porami, i – zważywszy na niezbyt wygórowaną cenę kosmetyku – całkiem skutecznie, na cały dzień, zmatowiona, a jednocześnie dobrze nawilżona, i jędrna.
W firmie Bielenda pracują Magicy.
Szczerze polecam kosmetyk.

Zaskoczenie

Kiedyś kupiłam ten krem na promocji 2+2. Jako że data ważności dobiega końca postanowiłam go w końcu otworzyć. I tutaj po pierwszym użyciu moje totalne zaskoczenie!
Krem pachnie trochę jakby arbuzowo, szybciutko się wchłania, matowi skórę.
Konsystencja przyjemna- taka jak cięższy krem ale jest leciutki.
Tego po tym kremie się nie spodziewałam.

Wykorzystała: kilka próbek

U mnie się nie sprawdził

Krem przetestowałam dzięki pani w drogerii, która do zakupów dorzuciła mi kilkanaście próbek tegoż kosmetyku.
MOJA CERA
Stosowałam krem na cerze mieszanej, strefa T skłonna do niedoskonałości, z licznymi przebarwieniami, problem z pretłuszczaniem się, natomiast policzki bardzo suche. Moja cera jest skłonna do przesuszeń, podrażnień i alergii, dlatego bardzo ostrożnie dobieram dla niej produkty.

OPAKOWANIE
O nim się nie wypowiem, ponieważ testowałam próbki

WYDAJNOŚĆ
Bardzo mała ilość wystarcza na pokrycie powierzchni całej twarzy, również nieco bogatsza konsystencja sprawia, że krem ten dłużej się zużywa

KONSYSTENCJA
Dość gęsta i treściwsza niż znane mi kremy Bielendy, świetnie rozprowadza się na skórze, do tego bardzo szybko się wchłania prawie do pełnego matu

DZIAŁANIE I EFEKT
Zaraz po nałożeniu skóra jest zmatowiona jakby uspokojona. Krem ma dość dobre nawilżające i kojące działanie. Bardzo ważne- Nie podrażnił, nie uczulił, ani nie zapchała mojej bardzo kapryśnej skóry!
Ja niestety do niego nie wrócę, ponieważ na dłuższą metę wolę bogatsze składy, natomiast myślę, że jest to dbra propozycja dla osób, które szukają delikatnego kremu na dzień i wymagają jedynie zmatowienia i nawilżenia.

Świetny do cery mieszanej

Jestem zachwycona juz kolejnym produktem od Bielendy. krem zamknięty w solidnym słoiczku, jak wszystkie. Przyjemna dla oka grafika. Cena zachęca i jest dobrze dostępny. Konsystencja średnio zbita, ale czuć , że jest bogaty. Już mała ilość wystarczy, żeby zaspokoić naszą potrzebę nawilżenia, więc wydajność na plus. Zapach fajny, ale nie przesadzony. Ładnie się wchłania. Jednocześnie koi naszą skórę, zapewniając jej zastrzyk nawilżenia ale i matuje, sprawiając, że wypryski szybciej schodzą z twarzy. Idealnie nadaje się pod makijaż.

Przyjemny krem

Krem ma przyjemną, lekką konsystencję. Szybko się wchłania, i nie podrażnia. Dobrze sprawdza się pod makijażem. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że jest mało wydajny. Za to nie jest jakoś bardzo drogi, więc myślę, że jesli szukacie jakiegoś fajnego kremu to warto się ta propozycja zainteresować.

+cena
+konsystencja
+zapach

-mało wydajny

jest ok

Lekki krem, idealny pod makijaż, tak właśnie go traktuję. Nie oczekiwałam zbyt wiele, więc się nie rozczarowałam.
Konsystencja jest lekka, bardzo szybko się wchłania, nie uczula, nie zapycha. Pachnie bardzo ładnie, chyba arbuzowy. Coś tam nawilżył, ale raczej jest to zasługa innych kosmetyków niż tego. Sprawdzi się jako krem na dzień, na noc polecam użyć czegoś bardziej treściwego.

Jest ok

Jestem nim pozytywnie zaskoczona. Ładnie się rozprowadza, ładnie nawilża i stanowi idealną bazę pod makijaż ponieważ krem jest lekki. Zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się cery w ciągu dnia. Nie uczula, jest łagodny dla cery. Opakowanie jest mega wygodne.

Krem wart uwagi

Korzystam z kremów Bielenda od dłuższego czasu, ostatnio natknęłam się na ten z białym węglem. Mam skórę skłonną do niedoskonałości, więc się skusiłam i jak na razie jestem zadowolona. Krem ma subtelny i przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania, można stosować pod makijaż. Co do efektu detoksu to jeszcze za krótko go stosuję, ale cera ostatnio się poprawiła, więc może to być zasługa składników kremu. Ogólnie polecam spróbować.

Dla niewymagających

Używałam go na dzień pod makijaż. Nie posiada nawilżenia, ale nie wysusza. Ma przyjemną konsystencję oraz zapach. Nie robi nic szczególnego, trudno też ocenić czy podkład dzięki niemu wygląda lepiej.

Nie dla mnie

Zachęcona obietnicami producenta zakupiłam produkt. Jednak po jego aplikacji na noc, codziennie budziłam się z nowymi niedoskonałościami. Moją cerę on ewidentnie zapchał. Dodatkowo powodował niepożądany efekt ''ściągniętej skóry''. Nie zaobserwowałam także nawilżenia cery. Ma jednak przyjemną lekką konsystencje i zapach.

Idealny na codzień

Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do zapychania i niedoskonałości. Krem posiada lekką konsystencję i bardzo ładny choć dość intensywny zapach arbuzowy. Zakupiłam krem z myślą o używaniu na dzień pod makijaż. Idealnie się sprawdził w tej kwestii. Do tego nie zapycha i nie wywołuje nowych niedoskonałości, lecz nie posiada dobrego nawilżenia (ale nie wysusza). Moja mama również go używała i sobie chwaliła. Polecam go osobom, które nie oczekują dużego nawilżenia tylko czegoś lekkiego pod makijaż co nie zrobi krzywdy.