Ziaja, Jeju, Fluid-korektor do twarzy

Średnia ocena: 4.88/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcejzwiń

Fluid-korektor do twarzy daje efekt naturalnego makijażu, ujednolica koloryt, kryje niedoskonałości.
Zawiera:
- olej z kamelii japońskiej,
- wyciąg z czystka,
- brahmi,
- roślinną pochodną aminokwasu glicyny.

kryjące, ujednolicające
w tubce
fluidy

Niczym krem bb

Fluid ten kupiłam całkiem przypadkowo, z ciekawości. do tego zachęciła mnie dość niska cena. Produkt ma bardzo lekką konsystencję, jest w odcieniu naturalnym, aczkolwiek dla mnie ciut za ciemny (na co dzień używam light beige z innych marek). Bardzo szybka się wchłania, dobrze rozprowadza, jak dla mnie całkiem dobrze również kryje. Jedyny minus to trwałość. Po kilku godzinach miałam już przetarte placki na twarzy, to samo po drzemce bardzo szybko produkt wytarł się w poduszkę, tak poza tym bardzo fajny :)

fluid korektor dla mldej cery

jeju fliud, korektor do twarzy jest w malej tubce 30ml
w swoim skladzie ma olej z kamelii japonskiej, wyciag z czystka, brahmi, roslinna pochodna aminokwasu glicyny
posiada zapach miety, granatu i czarnej porzeczki
podklad fajnie zakrywa niedoskonałosci a skora wyglada bardzo swiezo i naturalnie

Lekka formuła

W mojej kosmetyczce ta Ziajka pełni rolę kremu BB, bo raczej jak na fluid nie ma zbyt mocnego krycia. Krycie jest lekkie, podobnie jak konsystencja, co mnie akurat pasuje, bo nie ma efektu maski i dobrze wygląda z letnim make up no make up. Można go rozprowadzić gąbeczka lub palcami, ładnie stapia się z cerą i dość długo utrzymuje na twarzy. Odpowiedni dla osób, które chcą ujednolicić kolor skóry bez mocnego krycia.

Najlepszy korektor dla młodej skóry!!!

Mam 11lat i problem z trądzikiem. Nie dawno kupiłam ten korektor i jest super. Ma odpowiednie krycie, ładne opakowanie, higieniczny dziubek, śliczny zapach, i mimo tego ze zdarza mi się kupować często kosmetyki w kosmicznej cenie, ten korektor jest tani a bardzo dobry!! Uwielbiam firmę ziaja, i uważam ze ten korektor jest super dla młodej skory, bo nie zapycha porów, i ma działanie pielęgnacyjne.

Już poczyniłam małe zapasy!

Kupując fluid-korektor nie spodziewałam się żadnych rewelacji. Produkt okazał się jednak świetny! Na lato, dla mojej opalonej cery, szukałam czegoś lekkiego. Po zakupie okazało się, że ten fluid-korektor ma odcień, który idealnie pasuje do opalonej kąpielami słonecznymi buzi. Pokochałam kosmetyk od pierwszego użycia! To mega-pozytywne doświadczenie kosmetyczne! Produkt świetnie rozprowadza się po skórze, delikatnie nawilża skórę i ładnie wyrównuje jej koloryt, a także zakrywa przebarwienia (ja mam te posłoneczne mini-piegi). Tworzy efekt zdrowej, gładkiej cery - no jestem oczarowana tym produktem! Jest lekki, idealnie pasuje na gorące dni i po prostu upiększa cerę. Pojemność to 30 ml. Tubka ma przesłodką szatę graficzną i posiada wygodny i precyzyjny aplikator. Już poczyniłam małe zapasy tego fluidu-korektora. Chociaż seria Jeju jest dedykowana młodej skórze, to (sprawdzone przeze mnie) że idealnie sprawdza się też u "30stki". Produkt podany w bardzo wygodny i niezwykle higieniczny sposób - plastikowa tubka ukryta w kartoniku, który jest dodatkowo zafoliowany. Super! Tak powinny być pakowane wszystkie fluidy, wtedy miałybyśmy pewność, że nikt przed naszym zakupem nam produktu nie "macał". Brawo Ziaja! Jestem pozytywnie zaskoczona i na pewno kupię ponownie! Polecam!

Taki se...

Szukałam jakiegoś lekkiego podkładu/kremu bb na lato i akurat sięgnęłam po ten. Skusiła mnie cena i to, że tonik z tej samej serii "jeju" sprawdził się u mnie super. Ale to był błąd... Kolor jest tragiczny-bardzo ciemny, ma dziwne różowe tony. Ogólnie wygląda na buzi strasznie. Na pewno jest lekki i jeśli ktoś nie ma większych problemów skórnych to się pewnie dobrze sprawdzi (pomijając kolor podkładu). Mam wraźenie, że też nie rozkłada się ładnie, tylko smuży

Genialny

Kupiłam ten produkt z mieszanymi uczuciami, jednak już po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Produkt ładnie rozprowadza się na skórze, idealne krycie, które można budować i co najważniejsze ładnie matuje i długo utrzymuje się na twarzy. Nie spływa, nie robi smug. Po zmyciu skóra pozostaje delikatna i czuć fajne nawilżenie. Mam cerę mieszaną z tendencja do wyprysków i bardzo trudno dobrać mi odpowiedni fluid, który by spełniał moje oczekiwania, czyli dobrze krył i matowił a jednocześnie był lekki. Fluid-korektor "Jeju" spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam.

Używa produktu od: próbka

Efekt mandaryna

Postanowilam go kupic po przeczytaniu recenzji jaki on jest lekki i niesamowicie wtapia sie w odcien karnacji. Otóż okazalo sie ze jest to ściema totalna. Odcien dla osob czesto bywajacych na solarium. Dla porownania dla osob ktore chca wiedziec cos wiecej oprocz "neutralny" kolor jest jak w podkladzie loreal true match d3w3.. I wcale sie nie wtapia, pozostawia smugi przy wklepywaniu gabeczka. Trzeba go troche nalozyc zeby smugi zniknely ale wtedy robi sie pomaranczowa twarz. Jedyne co w tym jest prawdziwe to jest to ze rzeczywiscie jest lekki. I to tyle. Dla mnie nieekonomiczny bubel. Gdyby byl jasny i tak bym go drugi raz nie kupila bo wystarczy zaledwie na pare razy. Krycie zadne praktycznie.

Zaklejanko dla cery problematycznej

Produkt jest niesamowicie tłusty i zapychający, kolor niestety też nie dla mnie- za ciemny, a wyboru nie ma. Bardzo dziwny produkt- gdybym się nim wysmarowała będąc w liceum to następnego dnie nie poszłabym do szkoły.

Nie mam już młodej skóry, co nie przeszkadza mi w testowaniu takich produktów- nie mam zmarszczek, mam za to problematyczną skórę 30+ ze skłonnością do trądziku i sądziłam, że fluid będzie lekkim zamiennikiem mojego fluidu na wiosnę.

Mam nadzieję, że nastoletnie dziewczyny z trądzikową cerą nie zafundują sobie tej przyjemności.

Ło matko jedyna

Krem wrzuciłam do koszyka w sklepie firmowym Ziaja. Dodam tylko, że był mi raczej niepotrzebny. Zakupy tego typu należą do natręctw, których opłakane skutki odczuwam w niedalekiej przyszłości. Ubywa mi pieniędzy, to raz. Ubywa mi miejsca na półce w łazience, to dwa. Ubywa mi nadziei, że coś będzie tym świętym Graalem i nareszcie skończę testować.
Może od początku. Krem jest śmiesznie tani, jak to Ziajka. Zamknięty w tubce z dziubkiem, w kartoniku szczelnie zawiniętym w plastik (niepotrzebne te dwie owijki, szanujmy planetę! :/)
Dobra. Kolor - ciemny, myślę sobie - za nic się nie wtopi w skórę. Jednak krem ma neutralna tonację, a wklepany oszczędnie i równomiernie tworzy na buzi piękną satynową taflę. Dla bladziochów jednak odpada. Wygląda naprawdę rewelacyjnie, co serio mnie zaskoczyło. Przypudrowany trzymał się 7 godzin. Za całe 13 zł dostajemy dosyć dobry kosmetyk kolorowy, którego działanie mogę spokojnie porównać do mojego ulubionego Embryolisse BB lub ukochanego Bourjois Healthy Mixa. Oczywiście obiecywane substancje aktywne są gdzieś na końcu składu, no ale nie wymagajmy cudów za kilka złotych. Nie kryje, nie maskuje wiele, więc nazwa fluid-korektor jest mocno przesadzona. Koryguje, owszem, ale tak jak potrafi to krem tonujący, a nie podkład. Ja czegoś takiego szukałam, kupiłam przypadkiem. Przy większych zmianach potrzebny będzie korektor. Cieni pod oczami też nie kryje. Mocno wygładza i pięknie nawilża. Skład średni, ale co zrobić. Kosmetyki kolorowe oprócz minerałów i eko cudów zazwyczaj mają paskudne składy. Moja skóra nie lubi się z eko podkladami i minerałami nad czym ubolewam.
Mimo niektórych wad fluid od Ziajki jest tak dobry, że ło matko.

Warty wypróbowania:)

Kiedy aplikowałam go po raz pierwszy z moich ust wyrwało się prawdziwe "jeju!", bo na prawdę jest dobrze. Piękny neutralny - beżowy odcień. Myślałam, że krycie będzie zerowe, a tu okazuje się, że sam fluid da się budować bez problemów i to przy użyciu gąbeczki. U mnie przypudrowany zaczął się świecić dopiero po 7 godzinach. Uważam, że to i tak świetny wynik jak na tak tani produkt, który utrzymuje się na mojej skórze bardzo porównywalnie jak choćby krem CC z bourjiousa. Nie powchodził w żadne zmarszczki mimiczne. Na pewno nada się jako korektor punktowo. Pod oczy może się nie sprawdzić - tylko przez to, że krycie może nie być wystarczające. Do momentu zmycia, fluid wygląda na prawdę obiecująco. I nie wyświeca się bardziej niż wtedy po 7 h. Bedę używać go kiedy najdzie mnie ochota na no make up look. Na prawdę "Jeju!" przez wielkie J. Polecam :)

Dobry produkt

Fluid jest bardzo wydajny, łatwo rozprowadza się go na twarzy, z łatwością można ukryć pod nim delikatne niedoskonałości lub szybko poprawić koloryt skóry. Nadaje się zarówno bezpośrednio na skórę lub na wcześniej nałożony krem. Nie powoduje podrażnień.