Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Hean Vision Matte Smooth, Long Cover Foundation Podkład matująco-wygładzający

2,4 na 55 opinii
20% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 20% osób
  • 14 marca 2022 o 23:44
    katastrofa
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Miał być prawie blur, pielęgnacja, dopasowanie do cery. Dostałam maskę w pomarańczowym odcieniu, która po godzinie zrobiła z mojej twarzy skorupę. Puder i bronzer z hean tylko pogorszył sprawę. Użyłam 3 razy z toną rozjaśniacza. Co dziwnego- zrobił skorupę i jeździł po twarzy. Nigdy więcej.
    Zalety:
    • nic
    Wady:
    • robi maskę, kolor, wysusza skórę, nie współpracuje z pudrami bronzerem, jeździ po twarzy.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Monsi88
    Monsi88
    2 / 5
    22 kwietnia 2021 o 21:10
    To chyba nie dla mnie :(
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt niestety tworzy efekt maski, fakt długo się trzyma na buzi ale nie czuje aby miał jakikolwiek dobry wpływ na skore. Czuje jakby skóra nie oddychała.
    Zalety:
    • Trzyma się długo
    Wady:
    • Ciężki produkt
    • Słabo się rozprowadza
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lutego 2021 o 17:29
    Długotrwały i dobrze wtapiający
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład kupiłam z myślą o swoim ślubie, na który się malowałam. Mój kolor to najjaśniejszy, vanilla. Jest raczej delikatnie ciepły, beżowy. Dosyć jasny, ale bardzo blade osoby jednak nie znajdą w nim sojusznika. Podkład ma konsystencję nie do końca bezoleistą jak obiecuje producent. Według mnie ma coś ciężkiego, być może nie jest to konkretnie olej, ale nie jest ona leciutka. Do rozprowadzenia podkładu na twarzy trzeba się przyłożyć - wg. mnie nie sprawdzi się pędzel ani palce, jedynie gąbka. Czasem zdarzało się rzeczywiście że gdzieś źle pociągnęłam i został placek. Po utrwaleniu podkładu dobrym pudrem, cera jest niemalże nieskazitelna, wygląda świeżo i zdrowo. Nie jest jakoś mocno matujący, raczej satynowy. Nie jest odporny na ścieranie - przy kontakcie z szalikiem (nawet krótkim) ściera się. Mimo wszystko uważam podkład jest warty uwagi, jako taki codzienny, bez wielkich zobowiązań. Nie zauważyłam na twarzy żeby miał drobinki. Krycie średnie, można budować, ALE nie nadaje się żeby go nałożyć w malutkiej ilości na cerę- nie rozetrze się aż tak. Opakowanie mega na plus - szklane, eleganckie opakowanie z dobrej jakości pompką. Fantastyczna wydajność, używam podkładu od kilku miesięcy i zużycie nie jest zbyt duże.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Satynowy efekt na cerze
    • Fajny, beżowy odcień
    • Długo się utrzymuje
    Wady:
    • Cena nie do końca poszła w parze z jakością, jedynie w opakowanie
    • Nieco tłusta konsystencja, mimo obietnicy bezolejowego podkładu
    • Dostępność - nie każdy ma w mieście Hebe
    • Ściera się
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 lipca 2020 o 0:47
    Zostawia plamy
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zdecydowanie nie. Miałam ten podkład, ponieważ dostałam w prezencie. Byl zbyt wodnisty, trwałość oceniam na zero. Pozostawiał plamy na twarzy, czego ja nienawidzę w podkładach. Ani nie matowil, ani nie wygladzal. Jednym słowem ZDECYDOWANE NIE. Użyłam może z 3 razy i o 3 za dużo.
    Wady:
    • Konsystencja
    • Trwałość
    • Pozostawia plamy
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 listopada 2019 o 17:07
    Ciekawy
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo ciekawy podkład. Używam od tygodnia. Nie podkreśla suchych skórek, nie robi efektu maski, nie zapycha i co najważniejsze jako jeden z niewielu nie wchodzi mi w pory. Ciekawa gama kolorystyczna. Mógłby byś tańszy, ale ja swój kupiłam na promocji za 20 kilka złotych. Myślę że do niego wrócę
    Zalety:
    • Kolor
    • Nie zapycha
    • Nie jest to "tępy" mat
    • Nie wchodzi w pory
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.