Biała Perła, Extra White Bamboo Carbon & Aloe, Pasta do zębów z węglem z bambusa i aloesem

Pasta do zębów z węglem z bambusa aloesem, przeznaczona do codziennego używania:
- pochłania przebarwienia powstałe na zewnętrznej warstwie szkliwa zębów,
- usuwa głębsze przebarwienia, spowodowane piciem kawy lub herbaty,
- chroni przed powstawaniem ubytków,
- wzmacnia dziąsła,
- pozostawia uczucie gładkich i czystych zębów.

pasty do zębów, paski wybielające
wybielające, oczyszczające, redukujące przebarwienia
50-100ml

Bardzo lubię pasty do mycia zębów od marki Biała Perła i sięgam po nie z wielką przyjemnością. Wspaniale sprawdzają się one moim wrażliwym zębom oraz dziąsłom i zapewniają mi komfort stosowania. Dodatkowo nie jestem jakąś sporą fanką past o tradycyjnym, miętowym smaku dlatego też zawsze eksperymentuję z dostępnymi, innymi wersjami smakowymi. Tym razem wybrałam dla siebie wersję z aloesem, bambusem oraz węglem i nie ukrywam, że byłam jej naprawdę niesamowicie ciekawa a zwłaszcza tego, czy będzie spełniać swoje obiecane działanie wybielające.

Kosmetyk został zamknięty w opakowaniu w formie tubki o pojemności siedemdziesiąt pięć mililitrów. Wykonany został z dość niestandardowego tworzyła, raczej trochę innego niż pozostałe pasty jakie stosowałam. Na opakowaniu umieszczone zostały wszelkie, najważniejsze informacje na temat kosmetyku, takie jak jego nazwa, logo producenta, skład, zalecany sposób użytku czy krótki opis. Cena regularna produktu wynosi około dwudziestu pięciu złotych.

Pasta posiada gęstą konsystencję oraz czarną barwę. Pachnie i smakuje naprawdę bardzo ładnie, czuć tutaj przede wszystkim aloes ale także odrobinę mięty, która nie jest ostra. Pasta dobrze się pieni i dzięki temu jest naprawdę niesamowicie wydajna. Kosmetyk wspaniale oczyszcza oraz odświeża naszą jamę ustną. Dodatkowo zauważyłam, że z czasem zaczyna delikatnie rozjaśniać i wybielać zęby. Jest bardzo delikatny dla dziąseł oraz zaskakuje genialną wydajnością.

Bardzo polubiłam się z tą pastą do zębów od marki Biała Perła. Posiada wspaniały, niestandardowy smak i jednocześnie świetnie oczyszcza oraz odświeża. Zdecydowanie polecam ten kosmetyk.

Biała perła

Biała perła to moja regularna pasta do zębów od jakiegoś czasu, jeśli chodzi ogólnie o markę.
Tą pastę kupiłam z ciekawości a jako że w zasadzie wszystkie pasty Białej perły u mnie się sprawdzają to nie mogło być inaczej jak też żeby i ta się sprawdziła.
Pasta ma czarny kolor, ma bardzo mocny miętowy zapach co oznacza że mocno odświeża oddech, ma właściwości ścierające ale nie podrażnia szkliwa, zęby nie bolą. Co do wybielania to oczywiście usuwa nagromadzone przebarwienia po napojach czy jedzeniu ale kości samej w sobie nie wybiela. Mimo to podczas regularnego używania zauważymy różnicę, zęby będą czystsze i bardziej lśniące.

Delikatnie wybiela

Pastę używałam przez pewien czas łącznie z paskami wybielającymi z innej firmy i rzeczywiście widać było super efekty. Jednak gdy przestałam stosować paski, sama pasta nie była w stanie utrzymać tych efektów.
Ale to chyba jedyny zarzut jaki do niej mam.

Pasta jest delikatna, nie podrażnia. Ma fajny smak, może nie jakiś super miętowy, ale dobrze odświeża oddech. Do tego dobrze myje i czyści. Zęby wyglądają ładnie i rzeczywiście pasta usuwa delikatne przebarwienia.

Nie jest źle, chociaż do efektu jakiego oczekuję od pasty wybielającej trochę brakuje.

Rozjaśnia przebarwienia

Pastę otrzymałam w gratisie do systemu wybielającego z firmy biała perła "jutro impreza". Zamnkięta jest w kartonowym opakowaniu, w środku znajduje się pasta w miękkiej srebrnej tubce.
Używałam jej przez około 3 tygodnie, mam zęby niestety dość przebarwione w wyniku codziennego picia ogromnych ilości zielonej i czarnej herbaty przez co osad pozostaje na moich zębach.

Pasta do zębów z węglem z bambusa i aloesem jest czarna, dość gęsta, bardzo słabo się pieni, ale mimo wszystko dobrze myje zęby. Po użyciu są czyste, śliskie i doczyszczone.
Bardzo dobrze radzi sobie z przebarwieniami na zębach, dobrze oczyszcza je z osadów, są widocznie oczyszczone i rozjaśnione. Dużą zaletą pasty jest to, że jest bardzo delikatna dla szkliwa, nie podrażnia, zęby nie stają się nadwrażliwe, ani nie bolą.

Jestem z niej bardzo zadowolona, robi wszystko co obiecuje producent, oczyszcza, rozjaśnia z przebarwień, usuwa osad z kawy czy herbaty a do tego jest delikatna dla wrażliwych zębów. Z pewnością jeszcze do niej wrócę.

Działa

Pastę kupiłam za jakieś 18 zł w promocji w Rossmannie, ale widziałam, że jest w wielu drogeriach - Naturze, Superpharm, Hebe.
Kupiłam tę pastę głownie z tego powodu że pije bardzo dużo herbaty, kawy i generalnie produktów które niestety mają zły wpływ na kolor zębów.
Muszę przyznać, że pasta faktycznie działa. Usuwa przebarwienia, które powstały właśnie w wyniku spożywania barwiących pokarmów i płynów. Ponadto bardzo mocno odświeża, jest mocno miętowa w smaku.
Jeśli ktoś oczekuje że taka pasta wybieli mu żółte zęby jak u dentysty to oczywiście będzie niezadowolony z tej pasty. Dla mnie to oczywiste że tego typu pasty mogą pomoc jedynie w przypadku przebarwień ale wiadomo, ze nie wpłynie na naturalny kolor zębów.
Bałam się że poprzez używanie tej pasty która ma jednak właściwości ścierające, pojawi się u mnie ból zębów czy nadwrażliwość, ale na szczęście nic takiego się nie pojawiło. Używam jej za zmianę z pomarańczowym Elmex.
Ja jestem bardzo zadowolona z tej pasty, polecam.