KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 71% osób
  • 15 lipca 2023 o 15:40
    Widzę efekty!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt wart swojej ceny. Lubię ten produkt przede wszystkim za: - realne, szybkie, ale i długotrwałe efekty. Niweluje drobne linię, wygładza skórę twarzy, lekko napina, dodaje blasku, energii, - dużą wydajność - niewielka ilość wystarcza na pojedyńcze zastosowanie, - przyjemność stosowania - delikatny zapach, fajna, lekka, ale i treściwa konsystencja, - odpowiednie dla wrażliwej skóry, nie podrażniło mnie, - dobrze współgra z makijażem i kremem, który stosuje po zastosowaniu tego serum, - praktyczne opakowanie z pipetą. Polecam.
    W aptece
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 listopada 2020 o 18:01
    Bardzo dobre serum
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam po długim namyśle i poleceniach Inti Skin na Instagramie, jako serum dla osób, które zaczynają przygodę z retinolem. Ja wprawdzie przygodę zaczęłam już wcześniej z innym produktem, który jednak zbyt mocno mnie podrażniał, więc wybrałam tę wersję z 0,3% stężeniem. Nie jest to tani produkt, ale muszę przyznać, że wart swojej ceny. Po pierwsze, nie podrażnia. Używałam go od razu codziennie, ale miałam skórę przyzwyczajoną do retinolu. Po drugie - widzę efekt. Skóra jest ładnie wygładzona. Serum jest lekko lepkie na skórze, ale ładnie i szybko się wchłania. Nie wysusza skóry (ale używam codziennie mocne nawilżacze). Po trzecie - jest wydajne. Mam jedno opakowanie, używam drugi miesiąc, zużyłam dopiero niecałą połowę. Mikro wadą jest to, że serum jest dość gęste, a opakowanie jest z pipetą i obawiam się, że pod koniec może być problem z wydobyciem produktu. No ale poradzimy sobie ;) Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie. Plusem jest łatwa dostępność stacjonarnie.
    Zalety:
    • Działanie
    • Brak zapachu
    • Szybko się wchłania
    • Dostępność
    • Wydajność
    Wady:
    • Trochę za gęsty produkt do pipetki
    Drogeria Super-Pharm
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 maja 2023 o 19:55
    Pierwszy ideal z retinolem
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    To serum jako jedyne jak narazie idealnie się dla mnie sprowadziło.Do tej pory testowałam wiele serum z retinolem i za każdym razem kończyło się pieczeniem takim że nie dało się znieść tego.Kiedys miałam takie serum tak mnie podrażniło po jednym razie że nie mogłam nawet dotknąć twarzy. To serum z svr to jest dla mnie ideal.Fajnie się wchłania,jest lekkie,nie powoduje podrażnień. Jest bardzo wydajne,buteleczka wystarczyła mi na bardzo bardzo długo. Jest bezzapachowe co uważam za duży plus. Jest w szalonym pakowaniu z pipetka.Cena nie jest niska ale jakość i wydajność to wynagradza.Poza tym można dorwać w fajnej cenie na promkach.
    Inna drogeria
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 marca 2024 o 20:41
    Bardzo dobre na początek stosowania retinoidów
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum było moim pierwszym produktem z wysokim stężeniem retinoidów (w dorosłym życiu, bez recepty od dermatologa). Sprawdziło się bardzo dobrze, stosowałam na oczyszczoną, suchą skórę, po odczekaniu 20 minut po umyciu, zawsze kilka małych kropli wmasowanych w skórę - bez kremu. Na początku raz na kilka wieczorów, potem co 2 wieczory. Po ok. 4 miesiącach przeszłam na inne serum z wyższym stężeniem, i niestety nie wykończyłam SVR, a skończył się termin przydatności - to tylko 3 mies. (specyfika retinolu niestety). Polecam dla początkujących, ale warto stosować zgodnie z zaleceniami, metodycznie. Warto polować na promocje w drogeriach :)
    Zalety:
    • wysoka jakość, design opakowania, działanie odmładzające i peelingujące twarzy
    Wady:
    • krótki termin ważności
    Drogeria Super-Pharm
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Mateoma
    5 / 5
    13 września 2023 o 17:36
    Rewelacyjne
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Rewelacyjne serum! Próbowałam już wielu rożnych produktów na przebarwienia bez większych efektów, już po około tygodniu widziałam dość wyraźną różnicę! Przebarwienia stały się wyraźnie jaśniejsze, nie zniknęły całkowicie, ale jest ich znacznie mniej, a te które zostały są dużo jaśniejsze. Cera jest ładnie rozświetlona, wygładzona a koloryt wyrównany. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Serum do twarzy