Ziolove, Regenerujący szampon ziołowy `Hyzop`

Ziolove, Regenerujący szampon ziołowy `Hyzop`

Szampon ziołowy regenerujący Hyzop. Szampon z wyciągiem z ziół o działaniu regenerującym, wzmacniającym i ochronnym. Przeznaczony do włosów suchych, matowych i zniszczonych.
Dzięki zawartości wyciągu z liści hyzopu bogatego w witaminę C, żywokostu oraz rumianku , szampon zyskał właściwości regenerujące i odżywiające włosy suche i zniszczone. Dodatkowo w połączeniu z wyciągiem z SZAŁWII formuła wzmacnia osłabione i skłonne do wypadania włosy. TYMIANEK i CZYSTEK mają pozytywny wpływ na wzmocnienie bariery ochronnej skóry głowy. W konsekwencji stosowania włosy odzyskują naturalny blask i elastyczność, stają się mocniejsze i wygładzone.

Szampony naturalne ZIOLOVE produkowane są w Polsce zgodnie z dobrymi praktykami GMP Są połączeniem tradycji ziołolecznictwa współczesnych technologii i badań. Kosmetyki są bogate w substancje aktywne pochodzące z roślin. Stosujemy ekstrakty z ziół kwiatów i owoców oraz oleje roślinne. Czerpiemy z natury to, co najlepsze Nasze produkty zawierają sprawdzone naturalne surowce.

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, nawilżające, oczyszczające
Skóra głowy
sucha i wrażliwa

Świetny naturalny szampon do włosów!

Wszystkie obietnice producenta są spełnione. Regeneracja moich sianowatych w tym czasie włosów przebiegła szybko i sprawnie dzięki właściwościom szamponu z hyzopu, licznym maseczką, odżywką oraz suplementacji. Szampon ma naturalny skład. Konsystencja żelowa, dobrze się pieni i oczyszcza. Włosy suche na wiór korzystały z dobrodziejstw natury zawartych w szamponie. Szampon kupiłam za grosze razem z drugim z żywokostem. Szkoda tylko że ciężko kupić kolejne opakowanie, spotkałam tylko raz w Lidlu...

Nie radzi sobie z moimi przetłuszczającymi się włosami

Kupiłam ten szampon na fajnej promocji w Lidlu :) Kosztował 10zł.
Od razu przejdę do sedna:
Szampon nie daje sobie rady z utrzymaniem świeżości moich włosów. Mam włosy przetłuszczające się i zazwyczaj każdy szampon jest je w stanie "okiełznać" je na jakieś 24 - 36 h, niestety ten wysiada już po około 15 godzinach od użycia i moje włosy zaczynają się błyszczeć no i wyglądają nieświeżo :( (wiem, że nie jest to szampon skierowany typowo do mojego rodzaju włosów, ale te 15 godz. to i tak trochę mało)
Z pozytywów:
Szampon ładnie pachnie, włosy po umyciu są mięciutkie w dotyku i wygładzone, w opakowaniu dołączone są ziółka na włosy - bardzo smaczne swoją drogą (jedna saszetka : skrzyp polny, pokrzywa, fiołek trójbarwny, nasiona lnu, kwiat nagietka)
Konsystencja szamponu jest lejąca, powiedziałabym nawet że dość rzadka i szampon nie pieni się zbyt mocno, ale i tak jest przy tym całkiem wydajny.
Nie powoduje podrażnień.