Cashmere, Tint Make-Up Liquid Glass Look (Lekki wodny fluid)

Cashmere, Tint Make-Up Liquid Glass Look (Lekki wodny fluid)

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.48/5

Kategoria
Cena PLN 39.99

Cashmere tint make-up. Lekki wodny fluid w naturalny sposób wyrównuje koloryt cery. Idealnie ożywia koloryt i rozświetla twarz. Polecany do każdego typu cery. Ultralekki fluid działający niczym filtr z Instagrama. Idealnie stapia się ze skórą, wyrównuje jej koloryt. Nadaje cerze naturalny, świetlisty wygląd tzw. Glass Look. Nie obciąża cery, daje delikatne, naturalne krycie i jest niewyczuwalny na skórze. Dzięki niemu skóra staje się promienna i wypoczęta. Wodna formuła dodatkowo zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz ułatwia precyzyjną aplikację podkładu. Cera wygląda nieskazitelnie przez cały dzień. Idealny na co dzień oraz na wyjątkowe okazje.

fluidy
tłusta, sucha, mieszana
kryjące, rozświetlające, nawilżające, matujące, ujednolicające
z pompką

Rewelacyjny

Podkład dostałam od koleżanek z pracy wiedzą że lubię testować kosmetyki więc zawsze coś mi podrzucą abym wypróbowała najpierw na swojej skórze.
Podkład posiada zewnętrzne opakowanie kartonowe.
Kartonik w kolorze bieli i beżu z wyciętym okienkiem przez które widzimy co znajduje się w środku.
Napisy na kartoniku w kolorze czarnym.
Napisy czytelne w języku polskim.
Wewnątrz opakowania kartonowego znajduje się buteleczka z podkładem.
Podkład mieści się w buteleczce pół transparentnej dzięki czemu widzimy ile produktu nam jeszcze zostało.
Buteleczka posiada ciekawy system -podczas zużywania od dołu unosi się jak ja to mówię rampa ktora powoduje to że produkt zużywamy do samego końca.
Rampa zbiera wszytko że ścianek.
Podkład wychodzi przez aplikator typu pompka.
Butelka posiada zdobienia w kolorze różowego złota które znajdują się na końcach butelki jak i również zakrętka jest w takiej samej kolorystyce .
Napisy na buteleczce w takim samym stylu co na zewnętrznym opakowaniu kartonowym.
Podkład o bardzo lekkiej wodnistej konsystencji .
Podkład o delikatnym kremowym zapachu.
Podkład dobrze się nakłada ja nakładam go za pomocą gąbeczki.
Podkład dobrze się rozprowadza na twarzy.
Nie tworzy smug.
Podkład dobrze wtapia się w skórę.
Podkład ma małe krycie ale można je stopniować.
Chociaż ja lubię takie naturalne wykończenie.
Podkład dobrze nawilża skórę nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w zmarszczki.
Podkład na mojej twarzy spokojnie wytrzymuje cały dzień bez poprawek.
Naprawdę świetny produkt za niewielkie pieniądze.
Podkład nie zapycha porów.
Skóra w nim oddycha.
Podkład nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień I swędzenia skóry twarzy.

Niepozorny hit

Długo zastanawiałam się nad wypróbowaniem tego podkładu, używam też Cashmere -fluidu-bazy wygładzająco kryjącej i skusiłam się na glass look ze wzgledu na bardzo promocyjną cenę w Rossmanie. Nie zawiodłam się, mimo, że miałam duże obawy, że będzie się świecił.

Okazał się tak świetnym podkładem, że wszystkie inne poszły w kąt.
Jest lekki, dobrze kryje, trzyma się skóry, wygląda bardzo naturalnie. Nie wysusza i bardzo ładnie się rozprowadza.

W związku z tym, że jestem osobą typu nałożyć i zapomnieć, jeżdżę na rowerze do pracy, tym bardziej jestem zadowolona, bo to cudo pięknie się trzyma aż do wieczora.

Bardzo wydajne opakowanie z pompką, nic się nie marnuje.

Jak za taka cenę to nawet ok ;)

Podkład jest dość tani. Ma ładne opakowanie. Pompka dobrze dozuje produkt.Rozprowadza się go również łatwo.
Fajnie wtapia sie w skórę. Kolorystycznie też jest ok. Jest prawie niewidoczny na twarzy.Nie podkreśla suchości cery oraz zmarszczek.Krycie ma średnie.
Ale od czasu do czasu może zapchać.

Megaaa

Pięknie wtapia się w skórę, nie oksyduje. Konsystencja jest dość rzadka, wodnista, co zapewnia długotrwałe nawilżenie. Dobrze się rozprowadza, a jego krycie określiłabym jednak jako średnie. Ale można oczywiście je budować. Bardzo ładnie pachnie. Mam kolor Natural Beige. I jest to bardzo ładny odcień. Uważam, że daje bardzo ładne, świetliste wykończenie Glass Look.
Podkład ten jest faktycznie długotrwały ???? Po kilku godzinach noszenia go wygląda dobrze, jest lekki więc nie obciąża cery i co najważniejsze nie ściera się i nie zatyka porów. Praktycznie jest niewyczuwalny na twarzy. Nie wchodzi również w zmarszczki mimiczne. Wygląda mega naturalnie i pięknie.
Opakowanie także jest jego wielkim plusem. Jest bardzo eleganckie, z pompką co pozwala dozować odpowiednią ilość produktu.
Jest to mój podkład na codzień.
Dostać go można w Rossmanie często na promocji.
POLECAM GORĄCO!!! ????

Idealny lekki fluid

Moim ostatnim trafionym kosmetykiem okazał się lekki wodny fluid Cashmere marki Dax Cosmetics. Fluid idealnie dopasowuje się do skóry i delikatnie wyrównuje koloryt. Dla mnie najistotniejszą cechą jest lekka konsystencja produktu, która nie zatyka porów, a jednocześnie utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności poprawek. Dużym plusem jest brak rolowania się kosmetyku w zagłębieniu zmarszczek mimicznych, czy chociażby na powiekach. Bardzo podoba mi się również forma pakowania w estetyczną i elegancką buteleczkę, z której jesteśmy w stanie zużyć cały fluid jednocześnie widząc jak znika i ile jeszcze go pozostało. Fajnie że nie muszę resztek wygrzebywać patyczkiem kosmetycznym czy pędzelkiem.

Cudo

Używam bardzo drogich podkładów, kosmetyków do twarzy. Przerobiłam nie jeden drogi podkład. Wciąż szukając tego jedynego. Być może uwielbiam kosmetyki które mają piękne opakowanie. Ostatnio będąc w sklepie Rossmann zakupiłam ten podkład. Pomyślałam sobie, dobra.. cena nie jest duża najwyżej jak nie sprawdzi się oddam koleżance. Jakie było moje ogromne zdziwienie kiedy nałożyłam ten o to fluid!!! Powiem tak! Coś pięknego! Cera wygląda przepięknie, żadne suche skórki nie są podkreślone. Naturalny piękny glow bez efektu spocenia. Nie wchodzi w zmarszczki .. gdyby ktoś mi dał ten podkład zakrywając markę pomyślała bym że jest to jeden z droższych podkładów. Szkoda że tak mało się o nim mówi bo jest to naprawdę przepiękny fluid. Jedyny minus to taki że są tylko dwa odcienie.Polecam kobietom ze skórą suchą, może też mieszaną, zmęczoną..

Dobry podklad

Kupilam na probe, bo lubie kosmetyki firmy Dax. Mam bardzo sucha skore z tendencja do wysuszonych skorek na nosie. Podklad jest bardzo lekki, a jednoczesnie lekko matuje skore. Dlugo sie utrzymuje na skorze. Dla mnie troche za ciemny i zolty. Szkoda, ze nie odcienia nude. Ogolnie bardzo fajny podklad.