Ziaja, Baltic Home Spa Fit, Lekki krem nawilżająco-dotleniający do twarzy

Średnia ocena: 4.70/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Lekki krem nawilżająco-dotleniający do twarzy - odświeża i tonizuje naskórek, aktywnie nawilża i wygładza zmarszczki, poprawia koloryt cery, wyraźnie upiększa skórę.
• odświeża i tonizuje naskórek
• aktywnie nawilża i wygładza zmarszczki
• poprawia koloryt cery

normalna
nawilżające
z pompką
krem

Warty uwagi, spełnia swoje zadanie

Krem zdobył moje serce pod wieloma względami. Nabyłam go w hipermarkecie. Na pewno kupię go jeszcze raz, miejmy nadzieje, że znowu w jakiejś promce. Producent zapewnia o ochronie przed światłem niebieskim czy stresem oksydacyjnym, na razie za krótko używam, żeby przyznać temu rację, ale jakoś nie czuję wypieków, przesuszenia. Zauważyłam, że spłyca drobne zmarszczki, a przynajmniej nie rzucają się tak w oczy. Jedynie smuci mnie, że zalecany jest na dzień, bo wolałabym go używać też w nocy.

Twarz wygląda znacznie lepiej

Do zakupu kremu skusiła mnie próbka otrzymana podczas wcześniejszych zakupów w sklepie ziaji.

Pełnowymiarowy produkt zamknięty jest w białej buteleczce z czarną pompką. Minimalistyczne opakowanie, ale jednak eleganckie i przede wszystkim praktyczne.

Sam krem w moim odczuciu jest bardzo dobry. Świetnie nawilża, nie zostawia tłustego filmu na skórze, szybko się wchłania i idealnie sprawdza się pod makijaż. Mam wrażenie, że faktycznie dodatkowo tonizuje buzię i wyrównuje jej koloryt (mam cerę naczynkową). Nie podrażnia ani nie zapycha. Nie zauważyłam żeby po użyciu kremu twarz się bardziej "wyświecała".

Jedno naciśnięcie pompki starczy na jednorazowe użycie więc produkt nie tylko jest higieniczny w użyciu i nic nie zbiera się pod paznokciami, ale dodatkowo jest wydajny.

Zapach jest subtelny, ale delikatny. Ostatnie skrzypce grają nuty owocowe.

Krem idealny dla mnie

Ziaja jak zawsze zaskoczyła i to pozytywnie. Krem jest lekki o przyjemnym zapachu. Mam cerę mieszaną. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego kremu, że nawilży mnie aż za bardzo, jednak się pomyliłam. Krem jest doskonały dla mojej twarzy, nie pozostawia uczucia ciężkości, szybko się wchłania i jest idealny jaka baza pod podkład.

Na wiosnę czy lato bardzo dobry

Mam suchą cerę z przebarwieniami i małymi już zmarszczkami ,więc dość wymagającą . Zanim kupiłam ten krem wykorzystałam kilka saszetek, które dostałam przy okazji zakupów w różnych drogeriach. I są plusy i też minusy tego kremu, zacznę może od plusów:
* opakownie- minimalistyczne, proste z pompką- 2 naciśnięcia na pompkę dają mi odpowiadanią ilość kremu
* zapach -lekki przyjemny, po krótkiej chwili nie odczuwalny na skórze
* konsystencja - lekka, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
* działanie- dobrze nawilża moją cerę, jest gładsza w dotyku
* nie zapycha mi cery
* cena niewielka coś koło 10 zł
* 95% naturalnych składników
* plus za to ,że to nasza polska firma .
A teraz minusy :
* nie zauważyłam poprawy kolorytu mojej cery
* zmarszczki nadal są i nie są wygładzone , ale krem użytkuje miesiąc dopiero, więc może za dłuższy czas coś zauważę.
Jest jeszcze taki pluso-minus :
* krem mogę używać tylko wiosną czy latem, bo jego lekka konsystencja nie sprawdzi się przy chłodniejszych porach roku na mojej suchej cerze.

Czy jeszcze go kupię?. Myślę że tak ( jeśl nie pojawi się coś lepszego), lubię takie lekkie kremy na ciepłe pory roku , a na upał są dla mnie idelalne.

Słaby nawilżacz do cery z małymi potrzebami

Tak jak napisano, krem ma lekką, a może po prostu rzadką konsystencję. Z jednej strony potrzeba na prawdę małej jego porcji, żeby starczyła na całą twarz, a z drugiej nie daje on wystarczającego nawilżenia. Na dodatek skóra w krótkim czasie po użyciu go robi się z powrotem sucha. Na opakowaniu napisano, że może być aplikowany ponownie w ciągu dnia, a ja myślę, że nawet musi. Dlatego nie używam go w dni kiedy noszę makijaż, chociaż krem się pod niego nadaje.

Kosmetyk jest tłustawy i pozostawia na twarzy delikatny film z rodzaju tych niefajnych. Nie ma tu jakiejś tragedii, ale nie tego spodziewałam się po ,,lekkim kremie". Trzeba też wspomnieć, że trochę zapycha i pobudza większe wydzielanie sebum. Tak więc moja mieszana cera po użyciu go w połowie jest słabo nawilżona, a w połowie zapchana.
Nie mogę powiedzieć żeby upiększał i tonizował skórę, tak jak mówi opis. Co do wygładzania to nie wiem.

Miłą stroną kremu jest jego owocowopodobny zapach i ładna poręczna buteleczka z wygodną pompką.

Tak jak napisałam, używam go w dni kiedy nie robię makijażu i wtedy, kiedy moja cera jest akurat w bardzo dobrej formie i nie wymaga wiele. Wydaje mi się, że w to, co serwuje ten krem, trzeba się wstrzelić odpowiednim typem cery. Najbardziej się pewnie nadaje do cery normalnej.

Moja cera wygląda znacznie lepiej!

Kupiłam ten kremik z myślą nawilżenia mojej cery. Jest bardzo lekki, co jest ogromnym plusem i dobrze nawilża.
Jeśli chodzi o opis produktu, zdecydowanie się z nim zgadzam, doskonale upiększa skórę i poprawia jej koloryt ????
Jest mały, fajnie mieści się do torebki, zdecydowanie przyda się też w podróży, ponieważ ma pompkę a to następny ogromny plus. W dodatku ma 95% składników pochodzenia naturalnego.
Cena też mnie bardzo skusiła ❤️

Idealny na wyjazd

Lekkie, higieniczne opakowanie z pompką skusiło mnie do zakupu z myślą o wyjazdach. Krem spełnia wszystkie moje wymagania. Mogę go zabrać ze sobą na wyjazd i stosować kiedy chcę i jak chcę. Nadaje się pod makijaż, do wieczornej pielęgnacji, jak również nawilży dłonie i nogi po kąpieli. Krem się fajnie rozprowadza, wchłania, nie pozostawia żadnego śliskiego filtru. Lubię go używać choćby wtedy, kiedy chcę zminimalizować pielęgnację i dać odpocząć skórze. Pasuje mi wszystko w tym kremie. Nie jest to jakieś wielkie Halo, ale podstawowe wymagania mam zapewnione.

Super pachnący i leciutki krem do twarzy

Witam,
krem Baltic Spa Fit jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem :D
Dostałam go w prezencie (mam zdiagnozowany trądzik różowaty i używam głównie delikatnych kremów, najczęściej do skóry wrażliwej lub serii medycznych), ale okazał się być fajną nowością w mojej codziennej pielęgnacji :)
Krem ma bardzo lekką kremowo-żelową konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Ma piękny zapach mango. Opakowaniem jest buteleczka z dozownikiem - przez co aplikacja jest bardzo wygodna. Krem ładnie nawilża i zmiękcza suchą skórę oraz idealnie nadaje się pod makijaż.

Nie rozumiem zachwytów!

Kolejny produkt od Ziaji, którego nie rozumiem i zwyczajnie po ludzku nie lubię. A staram się mocno zawsze dostrzec pozytywy.
Plusy
cena
opakowanie z pompką
zapach mango
Minusy
Zatkał mi pory
Nie jest taki leciutki jak się spodziewałam, zostawia film , którego nie potrzebuję pod makijaż
Nie robi nic, tylko jest. Ani nie nawilża jakoś wyraźnie, ani nie ujednolica, a już na pewno nie upiększa czy dotlenia. Niestety taki trochę bubelek.

Miłe zaskoczenie

Nie wierzyłam w to, że jakikolwiek krem do twarzy z Ziai mi się sprawdzi - choć ogólnie inne produkty tej marki lubię, ale raczej do ciała, a nie do twarzy. Z tego kremu jestem zadowolona.

Krem ma wygodne opakowanie z pompką. Jest to bardzo wygodne i higieniczne rozwiązanie, a pompka jeszcze ani razu nie sprawiała mi problemu, nie zacinała się. Krem jest ma przyjemny, nie zbyt intensywny zapach.

Jedno słowo, jakim można by opisać ten produkt, to LEKKOŚĆ. Jest bardzo lekki, bardzo dobrze się wchłania, nie obciąża skóry i nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Idealnie nadaje się pod makijaż. Lekko, bardzo lekko nawilża skórę. Moim zdaniem kompletnie nie sprawdzi się na suchej skórze, jednak dla cer tłustych i mieszanych - warto go kupić. Mam cerę mieszaną i w strefach, w których moja skóra jest tłusta, krem działał idealnie. Na tych partiach, które mam bardziej suche, np. boki twarzy, czułam, że jest trochę zbyt lekki, ale łatwo można rozwiązać ten problem dodając np. odpowiednie serum czy 2 krople oleju do partii kremu.

Jestem zadowolona z tego produktu, poza dwoma minusami - po pierwsze, jak napisałam wyżej, dla suchych partii skóry jest niewystarczający. Po drugie, jest tak lekki, że muszę go użyć dość sporo, aby odczuć nawilżenie na skórze (tutaj już niezależnie od partii - zarówno na te przetłuszczające się, jak i suche muszę użyć sporo kremu).

Ogólnie polecam, ale warto najpierw dobrze poznać potrzeby swojej skóry!

Super krem

Bardzo polubiłam tan krem. Jest idealny pod makijaż, dobrze nawilża i szybko się wchłania. Nie powoduje podrażnień. Nadaje się do każdego typu skory. Konsystencja lekka

Świetny!

Bardzo polubiłam się z tym kremem! Jest faktycznie lekki i faktycznie nawilżający. Świetnie sprawdza się pod makijaż, nie zostawia na skórze tłustej warstwy. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną, w wyraźnie lepszej kondycji - cera wygląda bardziej świeżo i na mniej zmęczoną. Poręczne opakowanie, krem dobrze się dozuje, dzięki lekkiej konsystencji jest wydajny, delikatnie pachnie. Według mnie to jeden z najlepszych produktów z serii Baltic home Spa Fit, nie mam się kompletnie do czego przyczepić :)