Maybelline New York, Color Tattoo 24Hr, Kremowo - żelowy cień do powiek (nowa wersja)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 3,5 ml

Nowa odsłona kremowych cieni Color Tattoo od Maybelline New York pozwala uzyskać długotrwały i modny efekt na powiece, intensywnie podkreślając spojrzenie. Innowacyjna technologia zawarta w żelowej formule pozwala na długotrwały efekt na powiece do 24H. Pierwszy cień od Maybelline New York o tak wysokiej intensywności koloru.
Dostępne w 11 nowych kolorach:
Socialite, Groundbrea, Dusk Doll, High Flyer, V.I.P, Front Runner, Urbanite, Golden Girl, Trailblazer, Knockout, Risk Maker.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SILICA DIMETHYL SILYLATE [NANO] / SILICA DIMETHYL SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CYCLOMETHICONE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX, CAPRYLYL GLYCOL, MAGNESIUM SILICATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, C30-45 ALKYLDIMETHYLSILYL POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, ALUMINA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, TIN OXIDE, ALUMINUM HYDROXIDE, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, ACRYLATES COPOLYMER, MICA, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77000 / ALUMINUM POWDER, CI 77007 / ULTRAMARINES, CI 75470 / CARMINE, CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288 / CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 16035 / RED 40 LAKE, CI 19140 / YELLOW 5 LAKE, CI 77400 / BRONZE POWDER, CI 77289 / CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742 / MANGANESE VIOLET, CI 77400 / COPPER POWDER, CI 42090 / BLUE 1 LAKE, CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE, CI 77510 / FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE

Dobry ten gagatek!

Z kremowo żelowymi cieniami do makijażu zawsze było mi nie po drodze. Wolałam te klasyczne w zamkniętej paletce.
To się zmieniło odkąd kupiłam dwa odcienie tego recenzowanego. Jeden matowy i drugi perłowy.
Po pierwszym użyciu przepadłam i było wielkie WOW!
Pierwsze co rzuca się w oczy to solidne okrągłe opakowanie . Szklane. Więc dość ciężkie. Cienie są w środku zbite, kremowe, wręcz maślane ale wcale nie ciężkie. Dobrze nabierają się nawet palcami. Są jak miękkie masełko. Konsystencja mega przyjemna. Bez żadnego zapachu.

Produkt testowałam zarówno na gołą powiekę jak i na bazę pod cienie. Jednym z kolorów to piękny nudziakowy kolor dusk dooll- matowy . W obu wersjach rozprowadzaly się bez problemu.

Kolory są świetnie napigmentowane , nie tworzą żadnych plam na powiece podczas nakładania, nawet osoba nie wprawiona w makijażu sobie poradzi. Ja wybrałam kolory nude z tego względu, że w takim makijażu czuję się najlepiej.

Drugi połyskujący też jest świetny i nie jest to bazarowy ordynarny połysk tylko delikatny subtelny. Coś pięknego.

To co mnie zaskoczyło to łatwość aplikacji. Napigmentowanie i trwałość. Bo są trwałe jak mało które. Na mojej powiece przetrwały 16 godzin w niezmienionym stanie, bez zbierania się w załamaniach. Szok !

Blendowanie i dokładanie nimi nie stwarza żadnego problemu, nic się nie roluje. Produkt nie uczula, oczy nie łzawią.

Makijaż tymi cieniami to wielka przyjemność. Petarda warta każdej złotówki. Często są na promocji, jeśli macie jakieś wątpliwości to nawet się nie zastanawiajcie. Te nudziakowe są piękne. Nie ustępują tym z górnej półki.
Polecam ❤

HIT

Te cienie to dla mnie najlepsze bazy - utrzymują moje cienie cały dzień, a moja powieka jest naprawde problematyczna gdyż bardzo mocno się tłuści w ciągu dnia. Te cienie powodują że nie mam z tym problemu, przedłużają trwałość cieni nakładam je solo i wspaniale zastygają - bez zarzutów. Gdy cień zaschnie w słoichku to rozcieńczam go duraline z inglota.

najlepszy cień metaliczny

najlepsze cienie metaliczne jakie miała. pieknie się świecą, super się je nakłada na oczy. wyglądają obłędnie. trwałość i to że można je dostać tak łatwo . to jak łatwo idzie sobie pomalować oko i jaką one mają pigmentacje chyba świadczy samo za siebie. szklane i solidne opakowanie, nic się nie otwiera. jest dobrze! tylko jakbym mogła coś zmienić to może sposób w jaki zasycha cień. no i ta cena. poza tym? ideolo!

Klasyk

Ten cień towarzyszy mi od kilku już lat. Mam swoje ulubione odcienie - nie wszystkie przypadły mi do gustu i nie wszystkie rozumiem.
Te cienie można stosować przynajmniej na 2 sposoby - jako samodzielny cień oraz jako bazę pod cienie. Jeśli stosujemy jako cień solo, uzyskujemy fajny, nienachalny efekt zdrowej, lekko połyskującej powieki. Wygląda to naturalnie i czuję się komfortowo. W ciągu dnia cień pozostaje na swoim miejscu i nie zbiera się w załamaniu. Do tego mogę dzięki temu zrobić bardzo szybki makijaż.
Jeśli chcemy, możemy go stosować jako bazę pod cienie sypkie i wtedy uzyskujemy bardziej napigmentowane oko, bo kremowy cień podbija kolor cienia na wierzchu.
Jedynym minusem tego produktu jest fakt, że po jakimś czasie zasycha i baaardzo ciężko go wyciągnąć z opakowania. Już nie jest tak fajnie mazisty, tylko zamienia się w zbitą skorupę. Może duraline coś pomoże :)
Ogólnie jest to mega udany produkt.

Tego szukałam!

Cień kupiłam w rossmanie skuszona promocja za nie całe 20zl. Kolor jaki kupiłam to socialite jest kolor taki Rose gold. Piękny złoto różowy kolor cudownie podbija tęczówkę oka! Miałam kiedyś podwójna kredkę rimmel o właśnie takim kolorze i formule ale szukałam czegoś w pojedynczym wydaniu. Jestem osoba która nie lubi malować całych powiek ze względu na opadająca powiekę i głęboko osadzone oczy. Lubie nadawać akcentu kolorystycznego w postaci delikatnej kreski wykonanej takim cieniem na górnej bądź dolnej powiece. Cień jest fantastyczny pięknie mieni się formuła jest żelowo kremowa przez co aplikacja jest nie zwykle prosta i szybka. Bardzo zdziwiło mnie fakt że cień zastyga. Utrzymuje się cały dzień nie rozmazuje, delikatne drobinki nie przemieszczają się po całej twarzy. Świetna propozycja dla osób które szukają fajnych szybkich akcentów w makijażu. Nie wiem jak sprawdza się na ruchomej powiece nałożony w całości gdyż w takiej formie go nie używałam. Ale moje serce skradł.

Jestem mega na tak ale nie dla wszytkich kolorów.

Bardzo się polubiłam z błyskami z tej serii ale tymi w jaśniejszej wersji. Mam problem z kolorem V.I.P (roluje mi się).
Słabiej idzie mi nakładanie takich ciemniejszych kolorów jak Knockout oraz Trailblazer.
Natomiast ubóstwiam kolory: Goldengirl, Socialite oraz Frontrunner. Dają radę na powiekę bez niczego. Fajnie dopełniają makijaż albo stanowią samodzielny produkt. Na bazie lub korektorze dają mocniejszy efekt. Zastygają i się nie obsypują w porównaniu do niektórych cieni z palet o takim efekcie. Lubię je za ich ciepłe wykończenie i to, że w podróż można zabrać taki słoiczek i zawsze delikatnie podkreślić oko. Czarne kredki do oczu, które mam suną po nich gładko i się nie rozmazują.
Stosuję zarówno na górną jak i na dolną powiekę.

Przy tym produkcie należy jednak posiadać dobre środki do demakijażu .

Miłość od pierwszego wejrzenia!

Produkt testowałam nakładając go na 3 różne sposoby: bezpośrednio na skórę, na bazę pod cienie oraz na korektor. Każdorazowo cienie trzymałam na powiekach co najmniej 16 godzin. Cienie są zamknięte w eleganckich szklanych słoiczkach, idealnych do nakładania ich palcami.

Za bazowy cień posłużył mi kolor Socialite. Pierwsze, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, to łatwość, z jaką produkt przykleja się do powieki, nakładany palcem, jak i pędzelkiem. Nawet niewprawiona amatorka makijażu powinna poradzić sobie z uzyskaniem pożądanego efektu już przy pierwszym nałożeniu.
Cienie są bardzo dobrze niepigmentowane, już niewielka ilość daje wyraźny efekt. Blendowanie również nie sprawia problemu, szczególnie na powiece potraktowanej bazą do cieni – kolor bardzo gładko rozciera się, nie pozostawia smug, a ze względu na jego formułę, nie osypuje się. Połysk jest widoczny, ale nie ordynarny. Nie zauważyłam różnicy w nakładaniu przy każdym z testowanych przeze mnie sposobów, ani pod względem przygotowania powieki, ani pod względem narzędzia, tj. palca lub pędzelka, co świadczy o naprawdę wysokiej jakości cieni.

Dołożenie koloru Dusk Doll nie sprawiło mi żadnego problemu, cienie tak samo dobrze, jak do skóry, kleją się do siebie nawzajem. Cień jest o wiele bardziej błyszczący niż Socialite, dlatego lepiej nakładać go ostrożniej, mniejszymi porcjami, aby nie przedobrzyć z ilością połysku.

Producent zapewnia, że cienie będą trzymały się na powiekach nawet 24 godziny, i w to jestem w stanie uwierzyć. Po całym dniu na podkładzie do cieni oraz „gołej” skórze kolory ani drgnęły i nie zebrały się w załamaniu powieki, co do tej pory zdarzyło mi się przy dosłownie kilku produktach, jakie kiedykolwiek używałam – ogromny plus. Na korektorze dało się zauważyć mniejszą trwałość, ponieważ zmniejszyła się intensywność koloru bazowego cienia Socialite, ale myślę, że spokojnie można uznać to za winę niewłaściwego przygotowania powieki.

Cienie świetnie sprawdziły się też jako produkt do tworzenia subtelnej kreski na górnej powiece – wystarczy użyć płaskiego i cienkiego pędzelka z odrobiną wody. Do końca dnia kreska nie zmieniła ani swojej intensywności, ani położenia, co lubi dziać się szczególnie na dwóch końcach linii powiek.

Ponieważ cienie tak mocno trzymają się swojego miejsca, do demakijażu zdecydowanie należy zatrudnić dobrej jakości produkt micelarny, najlepiej dwufazowy. Cienie nie chciały opuścić opuszka mojego palca nawet przy potraktowaniu ich wodą z mydłem :)

Cienie Color Tattoo 24 HR to zdecydowanie miłość od pierwszego wejrzenia <3 Tak dobrych cieni na tej i wyższej półce cenowej próżno szukać!

Zakochana

Jestem zakochana w tych cieniach. Naprawdę mega trwałe, nie odbijają się ani nie rolują.
Super odcienie, każdy znajdzie coś dla siebie.
Kupiłam w promocji za 14 zł- uważam,że cena super.
Mocna piątka :)

Uwielbiam

Posiadam kolor Socialite i jestem zakochana. Kolor jest przepiękny idealny na co dzień samodzielnie jak i na większe wyjścia z innymi produktami. Używam go jako eyeliner lub samodzielnie. Czasem nakładam go jako bazę i tak również się sprawdza. Formuła bardzo ułatwia aplikację- szybko się rozciera i pięknie wygląda cały dzień. Jest wydajny i można dorwać go na promocjach. Zdecydowanie kupię więcej kolorów. Polecam.

Naprawdę długotrwałe

Cienie w kremie Color Tattoo zamknięte są w szklanych słoiczkach z plastikowymi nakrętkami. Są dość ciężkie, ale ładnie wyglądają ciesząc oko. Kolory są różne, w swojej kolekcji mam ich kilka i wszystkie są bardzo dobrze napigmentowane. Mogą służyć solo jako cień w kremie, albo też jako baza pod cienie, dla podbicia koloru. Przy dodaniu odrobiny duraline, można z nich uzyskać wodnistą konsystencję, która posłuży nam do narysowania kreski na powiece. Zastosowań jest wiele i fajnie, że właśnie są one tak uniwersalne. Utrzymują się bez zarzutu wiele godzin, nie wchodzą w załamanie powieki, nie rolują się. Wydajne bardzo.

Idealne na co dzień

W cieniach Color Tattoo zakochałam się już dawno. Używam codziennie. Nowa wersja ma lepszą, jeszcze bardziej kremową formułę. Kolory idealne na co dzień. Nawet w gorące dni nie zbierają się w załamaniu, nie grudkują. A zrobienie nimi makijażu jest bardzo proste i szybkie. Polecam ;)

Naprawdę świetne!

Otrzymałam cienie w ramach testu i muszę przyznać, że byłam niezwykle ciekawa jak sprawdzi się u mnie ich żelowa formuła. Testy wypadły bardzo dobrze i ciebie zupełnie zawładnęły moją kosmetyczka. Dwa kolory, które dostałam są bardzo uniwersalne i sprawdzają się w codziennym makijażu - jeden z nich to ciepły, matowy brąz (dusk doll), drugi - satynowe złoto (socialite), nasycona pigmentacja i łatwość w blendowaniu to ich duze zalety. Ponadto żelowa konsystencja super się sprawdza podczas upałów - nic się nie roluje na powiece, nic nie spływa ani dziwnym trafem „nie wyparowuje”. Są mega trwałe i w nienaruszonym stanie trwają aż do wieczornego demakijażu. Co więcej, nie podkreślają zmarszczek na powiece, tylko gładko wtapiają się w powierzchnię powieki. Na plus możemy zaliczyć duża pojemność i estetyczne, szklane opakowanie o niemałych rozmiarach. Naprawdę, polecam z czystym sumieniem.