Maybelline New York, Color Tattoo 24Hr, Kremowo - żelowy cień do powiek (nowa wersja)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 3,5 ml

Nowa odsłona kremowych cieni Color Tattoo od Maybelline New York pozwala uzyskać długotrwały i modny efekt na powiece, intensywnie podkreślając spojrzenie. Innowacyjna technologia zawarta w żelowej formule pozwala na długotrwały efekt na powiece do 24H. Pierwszy cień od Maybelline New York o tak wysokiej intensywności koloru.
Dostępne w 11 nowych kolorach:
Socialite, Groundbrea, Dusk Doll, High Flyer, V.I.P, Front Runner, Urbanite, Golden Girl, Trailblazer, Knockout, Risk Maker.

Skład jest w trakcie moderacji.

• CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, CERESIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CYCLOHEXASILOXANE, CAPRYLYL METHICONE, SILICA DIMETHYL SILYLATE [NANO] / SILICA DIMETHYL SILYLATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CYCLOMETHICONE, PROPYLENE CARBONATE, CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX, CAPRYLYL GLYCOL, MAGNESIUM SILICATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, C30-45 ALKYLDIMETHYLSILYL POLYPROPYLSILSESQUIOXANE, ALUMINA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, SILICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, TIN OXIDE, ALUMINUM HYDROXIDE, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, ACRYLATES COPOLYMER, MICA, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77000 / ALUMINUM POWDER, CI 77007 / ULTRAMARINES, CI 75470 / CARMINE, CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE, CI 77288 / CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 16035 / RED 40 LAKE, CI 19140 / YELLOW 5 LAKE, CI 77400 / BRONZE POWDER, CI 77289 / CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77742 / MANGANESE VIOLET, CI 77400 / COPPER POWDER, CI 42090 / BLUE 1 LAKE, CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE, CI 77510 / FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE

Problematyczne

W stosunku do tego produktu mam bardzo mieszane uczucia. Bardzo sprawdziła mi się kredka z tej linii, więc przy okazji promocji nakupiłam kilka kolorów cienii. Gdy euforia opadła to trochę pożałowałam decyzji.
Przede wszystkim opakowanie. Naprawdę? Szklany słoiczek z plastikową nakretką jest dość ciężki. Dlatego na myśl przychodzi że mamy do czynienia z dużą ilością produktu. A tu nic z tych rzeczy. Z boku widać jak minimalną warstwę produkt zajmuje. Przez co jak dla mnie staje się to mało praktyczne, bo zajmuje za dużo miejsca.
Praca z produktem jest dla mnie małym koszmarem. Moje powieki nie są idealne i są problematyczne. Jednak nie jestem w stanie okiełznać tych cieni. Samo nałożenie jest ciężkie. Pędzlem jest ciężko, a co się na niego nabierze to w małej ilości się transferuje na powiekę. Najprościej nałożyć palcem, ale ile się na tym nabrudzę to moje. Jak się nałożą to się nie ruszą. Rozblendować? Nie. Budować? Nie. Mieszać z innymi kolorami? W życiu, ewidentnie się nie lubią między sobą.
Wykończenie. To też jest dyskusyjne. Niektóre kolory są bardziej błyszczące, inne trochę mniej. Niektóre mają drobiny, inne nie, tworzą tafle. Wchodzą w załamania i nie chcą z nich wyjść. Wszelkie poprawki są prawie niemożliwe.
Sam makijaż zajmuje znacznie więcej czasu i nie jest przyjemny. Nie mam poczucia satysfakcji gdy patrzę w lustro. Próbowałam na różne sposoby i prawie żaden mi się nie podoba.
I teraz to co sprawia że nie jestem w stanie ich wyrzucić. Są naprawdę bardzo trwałe. I dzieje się z nimi coś czego nie mogę jednoznacznie określić. Po pewnym czasie wyglądają lepiej niż na początku. Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć. Możliwe że gdy powieka pracuje to i one się zaczynają przemieszczać i łączyć? To dziwne i nie kojarzę bym miała coś podobnego z innymi cieniami.
Reasumując. Nie polecam jeśli macie nie macie idealnych powiek. Przy większej ilości załamań po prostu nie da się ich dobrze nałożyć. Nie polecam jeśli zależy Wam na pełnej kontroli podczas nakładania.
Nie jest to może koszmarnie zły produkt, ale myślę że jest dość problematyczny.

ocena dla koloru złotego

Kupiłam ten kosmetyk ze względu na to, że nigdy wcześniej nie używałam cienia do powiek w kolorze złotym. Solo nie przypadł mi do gustu. bo był mało widoczny przy mojej karnacji, dlatego postanowiłam znaleźć na niego inny sposób. Najlepiej sprawdza mi się, kiedy maluję oczy zwykłym sypkim cieniem do powiek i na to nakładam ten cień (nakładam go palcem). Nie dość że dodaje on blasku to ma bardzo korzystny wpływ. Makijaż oka jest o wiele bardziej trwały (nieporównywalnie ciężej go później zmyć samą wodą micelarną ;) ), a cienie nie rolują się tak szybko w załamaniu. Chętnie wypróbuję w przyszłości także inne dostępne odcienie.

U mnie się niestety nie sprawdził :(

Kupiłam w promocji w Superpharm. Liczyłam na to, że cień będzie wydajny i trwały o ciekawej konsystencji, że miło będzie się go używać... niestety to były tylko marzenia ;) Produkt ciężko jest równomiernie nałożyć, zbiera się nie tylko w załamaniach, ale w ogóle w niektórych miejscach po jakimś czasie jest go dużo a w innych wcale :( Miałam kiedyś cień w musie z Bell i był genialny a tu taki bubel. Fajnie, że tylu osobom się sprawdził u mnie jednak była porażka.

Extra!

Niesamowita trwałość! Jedyne cienie, które są w stanie utrzymać się ba mojej opadającej i wiecznie przetłuszczonej powiece. Już nawet nie to, że trzymają się przez cały dzień, ale że po intensywnym treningu cardio ani drgnął? No rewelacja. Nie uczula, łatwo się nakłada, pigmentacja mogłaby być lepsza jak dla mnie, ale cień można delikatnie nadbudować. Mam kilka kolorów i wszystkie są śliczne. Dusk Doll jest nieco za jasny dla mnie, ale super sprawdza się jako baza. Cienie nie wysuszają powiek, co nieraz zdarzało się przy innych. Łatwo dają się zmyć tym bardziej dziwi mnie ich niesamowita trwałość! Bardzo polecam

Front Runner

+ trwałość, przy nieproblematycznej powiece można nakładać je bez bazy,
+ wydajność,
+ bezproblemowość w uzyskaniu takiego efektu, jaki chcemy osiągnąć- dobra pigmentacja, formuła nietworzącą grudek nie do roztarcia,
+ estetyczne szklane opakowanie,
+ dostępność (Rossmann, internet),
+ cena w internecie,
+ odcień Front Runner jest świetny do rozświetlenia oka, nadaje się do makijażu otwierającego oko, idealny do małych oczu, opadającej powieki itp. Pozwala otworzyć i powiększyć oko, a dzięki trwałej formule tym bardziej nadaje się do makijażu opadającej powieki, która często powoduje problemy z trwałością cieni.

Nie widzę wad. To dobre cienie w kremie przystępne cenowo i w miarę szeroko dostępne.

Super cień na co dzień

Cień ten kupiłam na promocji w rossmannie. Używam go niemal codziennie i daje radę! Mam powieki przetłuszczające się, więc niełatwo jest utrzymać się cieniom, ale ten jest super. Trzyma się cały dzień, nie przemieszcza się na resztę twarzy, nie roluje się no i super wygląda ;) Mam odcień Socialite i nadaje on się do codziennych, lekkich makijaży, jak i do tych wieczorowych.

Jakie to dobreee

OMG! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego produktu. Trwałość produktu jest prost fenomenalna. Porównywałam produkt z 9 RAZY! droższym produktem i ten wypadł lepiej pod kątem trwałości, a kolor był identyczny.
Druga kwestia to wydajność. Używam go juz tyle razy, a nie widać nawet ubytku.
Produkt wydany jest w wielu wersjach kolorystycznych, wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno kupie ponownie, ale inne kolory, bo ten pierwszy skończy się pewnie za 10 lat :D

Tak dla tłustej powieki !

Długi czas szukałam idealnego produktu do osób z „tłusta powieka „ , przy tym jak zbiera nam się mocno na powiece w załamaniach cień nie pomoże korektor jako baza i przypudrowane niestety -tu jednak znalazł się wybawca ! Cień na mokro z Maybelline ,który sprawdza się tak naprawdę każdemu , idealnie utrwala makijaż oka i przede wszystkim utrzymuje go „na swoim miejscu „ . Nie zbiera w załamania się oka dosłownie nic , jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie żadnego makijażu ! W dodatku produkt sam w sobie starcza mi na rok , bo wystarczy jego niewielka ilość rozprowadzona na powiece i już mamy pięknie przygotowana bazę pod makijaż oka .

Dzienniak

Bardzo dobry produkt na makijaż owego lenia! Nakładam go palcem, jako jedyny cień na powiece, co przyśpiesza malowanie w dniu, kiedy nic się nie chce. Mam odcień on and on bronze, który podkreśla powiekę, daje jej lekki połysk. Miałam go również podczas urlopu - z opalenizną wyglądał pięknie, a dodatkowo zabrał bardzo mało miejsca w kosmetyczce.
Na pewno skuszę się jeszcze na inne kolory.

To jest to...

Jak dla mnie super cienie. Są bardzo trwałe, piękne kolory. Bardzo odpowiada mi też forma w jakiej się znajdują. Wystarczają na bardzo długo. Świetnie się nimi pracuje. Hit.

Klasyk

Fajny, wręcz kultowy produkt. Jeden z pierwszych cieni w kremie w drogeriach. Jest trwały. Posiada ładne kolory i różne wykończenia. Ma wielofunkcyjne zastosowanie - może być doskonałą baza pod cienie, być cieniem do brwi. Opakowanie jest niewielkie, szklane. Cień jest bardzo wydajny. Atutem jest korzystna cena oraz dostępność w drogeriach.

Idealne na co dzień

Cienie w słoiczku Maybelline color tattoo to moje ulubione cienie. Są długotrwałe i wytrzymują od rana do wieczora w niezmienionym stanie. Łatwo się je nakłada, choć konsystencja jest zbita. Ja wydobywam je ze słoiczka szpatułką kosmetyczną. Kolory są piękne, dobrze napigmentowane. Uwielbiam za uniwersalność odcień on and one bronze. To odcień jasnego brązu przełamany nutą beżu. Cudowny, spokojny kolorek do pracy.