Bielenda, Eco Nature, Nawilżające masło do ciała `Śliwka kakadu + jaśmin + mango`

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.70/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

W maśle znajdziesz 99% składników pochodzenia naturalnego, które gwarantują optymalny poziom nawilżenia Twojej skóry. Masło nawilży, zregeneruje i zmiękczy skórę. Zlikwiduje szorstkość i przesuszenie naskórka, da natychmiastowe uczucie ulgi i komfortu.

w słoiku
Skóra
normalna

Używa produktu od: próbka

Śliczny zapach

Masło otrzymałam jako próbkę w jednej z drogerii, więc moja ocena będzie odnosić się do efektów w krótszym okresie czasie oraz jednorazowej aplikacji kosmetyku. Ma ono bardzo ładny zapach, który zaskakująco utrzymuje się dość długo (najbardziej wyczuwalne jest mango). Pozostawia skórę nawilżaną oraz przyjemną w dotyku.

Jestem nim zachwycona!

Masło do ciała Bielenda 'Śliwka kakadu, jaśmin i mango' kupiłam za kilkanaście złotych w sklepie Auchan. To był najlepszy kosmetyczny zakup w ciemno ever! Jeszcze nigdy wcześniej nie zużyłam tak szybko masła do ciała! A to przez to, że stosowałam go regularnie, codziennie - z wielką przyjemnością! Masło przepięknie pachnie, bardzo miło i delikatnie. Jest dość gęste, ale jednocześnie ma lekką postać. Idealnie się wchłania i doskonale nawilża skórę. Ładna szata graficzna opakowania przyciąga oko i kojarzy mi się z naturalną pielęgnacją. Produkt jest zamknięty w słoiczku, a dostępu do samego kremu broni aluminiowa folia - co daje nam pewność, że nikt przed nami nie wkładał palców do naszego kosmetyku. Moja skóra bardzo polubiła się z tym masłem do ciała. 99% składników pochodzenia naturalnego - brzmi świetnie.
To naprawdę świetny produkt w przystępnej cenie, swą jakością bijący na łeb inne kosmetyki tego typu. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością wrócę po niego do sklepu. Polecam!

Sprawdzony kosmetyk

Masełko ma przyjemną konsystencję przypominającą bardzo gęsty balsam. Zamknięte w plastikowym, odkręcamy słoiczku, dzięki czemu łatwo się je wydobywa z opakowania.
Zapach ma bardzo subtelny i nienachalny.
Przy pierwszej aplikacji wydawało mi się trochę "maziste" i się obawiałam, że długo będzie się wchłaniało i pozostawi tłustą warstwę. Jednak kosmetyk bardzo szybko wniknął w skórę i zostawił ją gładką, nawilżoną i bardzo miłą w dotyku. Zero tłustej warstwy.
Używam z przyjemnością.

Piękny zapach

Boski zapach, który uprzyjemnia stosowanie produktu, relaksuje. Produkt pachnie subtelnie, nienachalnie. Zapach jest owocowo - kwiatowy. Bardzo przyjemna, lekka konsystencja. Masło, a raczej balsam do ciała, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Atutem jest korzystna cena oraz dostępność, a przede wszystkim naturalny skład produktu. Kosmetyk dobrze nawilża, koi i odżywia. Balsam jest wydajny. Posiada wygodne opakowanie.

Cudowny zapach

Jego konsystencja po otwarciu mnie nieco zdziwiła, po maśle oczekiwałam czegoś nieco bardziej gęstego niż balsam a w tym przypadku tak nie było. Nie było to jednak dla mnie ważne.
Jest proste i przyjemne w użyciu. Powiedziałabym że wręcz zachęca do dalszego stosowania. Mile nawilża skórę ciała pozostawiając za sobą słodki zapach, kojarzącym mi się zapachem cukierków z dzieciństwa
Opakowanie jest również bardzo fajnie zaprojektowane i po skończeniu produktu jeszcze mi w czymś posłuży!

Masełko? Może nie masełko ale bardzo fajny balsamik do ciała.

Marka Bielenda nigdy nie była marką gdzie spoglądałam w jej stronę z przyjemnością, kojarzyła mi się z tanimi i nic nie wartymi kosmetykami. Ale po latach widzę, że zmiana wyszła im na dobre. Zmienili składy i opakowania.

Masełko nawilżające kupiłam wraz z nadejściem lata , szukałam czegoś co nawilży ale nie obciąży skóry, akurat trafiła się promocja, myślałam co mi szkodzi. I to był dobry zakup.

Masełko ma lekką konsystencję, jest koloru białego, w opakowaniu dodatkowo jest zabezpieczenie sreberkiem, więc mamy pewność, że nikt palców nie maczał, jeśli chodzi o konsystencję to dla mnie nie masła a balsamu czy kremu do ciała. Masło w moim odczuciu ma zawsze gęstą treściwą konsystencję i jest tłuste. Tutaj nie ma czegoś takiego.

Zapach tego kosmetyku jest przecudowny, słodziutki i owocowy, na podium zapachu stoi mango, w tle czuć śliweczkę kakadu. Nie jest męczacy. Raczej miły dla nosa.

Aplikacja jest bezproblemowa, szybko rozprowadza się na ciele i dość szybko wchłania zostawiając okulizyjną cienką warstwę na ciele , zapach utrzymuje się jakiś czas i nie znika wraz z wtarciem w ciało.

Masełko bardzo ładnie nawilża i zmiękcza skórę, likwiduje w mig przesuszenie i daje uczucie ulgi i wspaniałego komfortu. Może nie jest szalenie wydajne, no ale ja też nie oszczędzałam tylko smarowałam każdy zakamarek ciała. Zakochałam się w tym zapachu :)

Jeśli ktoś nie lubi ciężkich maseł do ciała, to polecam Wam to, leciutkie, dobrze działające i z przyzwoitym dobrym składem. ❤

Przyjemny..

Bardzo przyjemny kosmetyk. Pachnie słodko, owocowo. Opakowanie proste, estetyczne i wygodne. Zakupiony w Rossmannie w promocyjnej cenie. Jest treściwy. W moim odczuciu nie wchłania się wcale szybko. Także nie jest to produkt do użycia tuż przed wyjściem. Porządnie nawilża, to fakt. Dlatego u mnie najlepsze zastosowanie ma na noc. Możliwe, że jeszcze po niego sięgnę.

Genialny

To kolejny produkt do pielęgnacji ciała marki Bielenda, na który się skusiłam. Na promocji kupiłam go w przystępnej cenie i od razu zabrałam się do testowania.

Bardzo spodobał mi się skład i to on właśnie był znaczącym czynnikiem dla którego wybrałam to masło do ciała. Jest pełen dobroczynnych i naturalnych składników. Po odkręceniu wieczka zawartość zabezpieczona jest folią, dzięki temu wiemy, że nikt przed nami nie tykał zawartości. Konsystencja jest w kolorze białym, gęsta i treściwa.
Masełko idealnie rozprowadza się po skórze i wchłania się dosyć szybko. Powoduje delikatny efekt bielenia, jednak po wchłonięciu się momentalnie znika. Pachnie bardzo ładnie i zapach pokazuje swój potencjał na skórze, zdecydowanie dominuje w nim mango. Nie jest mdły ani męczący. Przez jakiś czas można wyczuć owocowe nuty zapachowe zostające na skórze.

Jego działanie jest świetne i daje mi wszystko to, czego oczekiwałabym od masła do ciała. Świetnie nawilża, regeneruje suchą skórę, zmiękcza. Zazwyczaj używam go na noc i z rana skóra jest miękka, nie dokucza mi przesuszenie. Nadaje się do całorocznej pielęgnacji, gwarantuje natychmiastowe uczucie komfortu.

Idealny produkt na letnie miesiące

Nawilżające masło do ciała Bielenda Eco Nature to mój hit na letnie dni! Mam suchą skórę, która wymaga porządnej dawki nawilżenia, dlatego w zimowe miesiące wybieram produkty o bogatej, zbitej konsystencji, które nawilżają oraz natłuszczają moją skórę, ale w ciepłym okresie stawiam na nieco lżejsze masła lub balsamy. Wybrałam nawilżające masło o zapachu śliwki kakadu, mango oraz jaśminu i to był strzał w dziesiątkę. Produkt dostajemy w poręcznym, zakręcanym pudełeczku, co ułatwia jego wydobywanie. Nazwanie produktu masłem jest nieco mylące, ponieważ ma przyjemną konsystencją charakterystyczna raczej dla balsamów, jednak czuć, że jest produktem „bogatym”, dostarczającym optymalną dawkę nawilżenia. Świetnie się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Uwielbiam stosować je na noc, a rano skóra jest nadal nawilżona, zregenerowana oraz miękka w dotyku. Masło Bielenda cudownie pachnie- delikatnie, kobieco, nieco owocowo, ale i wyczuwam nuty jaśminu- połączenie idealne na letnie, ciepłe miesiące. Warto wspomnieć, że produkt ten zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest wegański oraz cruelty free :)

Przyjemne

Przede wszystkim masło ma świetny zapach, co bardzo umila jego stosowanie.

Całkiem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, bez pozostawienia tłustej czy lepkiej warstwy. Po nałożeniu skóra jest miękka, gładka i miła w dotyku. Pod względem nawilżenia masło okazało się jednak nieco zbyt słabe, zwłaszcza w zimowych miesiącach. Po zastosowaniu wieczorem następnego dnia skóra znów była przesuszona.

Być może wypróbuję je znowu w lecie, a tymczasem myślę że nada się bardziej dla osób, których skóra nie potrzebuje dużej dawki nawilżenia.

Przyjemny produkt

Produkt ma raczej konsystencję gęstego balsamu niż masła. Przyjemnie nawilża i wygładza skórę. Zostawia delikatną tłusta warstwę, ale nie ma dramatu. Pachnie przepięknie owocowo.

Żadne to masło, dalej też jest mocno średnio

Firma Bielenda nigdy nie należała do moich ulubieńców, ale od pewnego czasu pozmieniała składy i różnych źródeł słychać było pozytywne opinie.

Muszę przyznać, że z pewnością opakowania przykuwają uwagę. Brawa dla grafików.

Reszta jest mocno średnia, ale zacznę, od tego co mnie najbardziej rozczarowało, mianowicie od konsystencji.
- Koło masła to, to może leżało. Jeśli już ktoś się upiera nazwać ten produkt masłem, to pewnie ma na myśli takie, które poleżało dłuższą chwilę w ciepłym miejscu. Jeśli znacie i lubicie gęste, zbite konsystencje to ten produkt was rozczaruje. Dla mnie to raczej klasyczny balsam.

- bardzo kiepsko się wchłania, szczególnie jest weźmiemy większą ilość. Trzeba cierpliwie wcierać a i tak efekt jest słaby,

- efekt nawilżenia nie jest mocny. Przy wysuszonej skórze daje poczucie nawilżenia na chwilę. Przy dłuższym stosowaniu też nie widać poprawy w jakości na skórze. Raczej takie mazidło dla skór normalnych, bez większych problemów, którym wystarczy niewielka ilość.

- cena wcale nie jest taka niska, lepiej już dołożyć trochę i kupić porządne masło, które da lepszy efekt i wystarczy na dłużej,

- wydajność jest średnia, raczej standardowa jak przy balsamie.

- plusem jest zapach. Bardzo ładny, nie męczący... ale dla mnie to za mało