Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki w płachcie

Sephora Collection, 1 Minute Face Mask Avocado Zestaw masek w płachcie `Awokado`

2,8 na 54 opinie
25% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,8 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 25% osób
  • hagiaja
    hagiaja
    1 / 5
    14 września 2022 o 17:18
    Ból, łzy i alkohol
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Sprzedawczyni przy kasie namówiła mnie do kupna maseczek, których cena była bardzo niska (przy odpowiedniej kwocie zakupów). Obudził się mój wewnętrzny Janusz i skusiłam się. Kupiłam je impulsywnie, "na hejnał", bez jakiegokolwiek researchu, czy zajrzenia do składu. A szkoda, bo wysoko w składzie mają alkohol etylowy, który zapewne dzięki szybkiemu odparowywaniu powoduje 1 minutowy czas używania maseczki. Skóra po maseczkach mnie piekła, czułam dyskomfort na twarzy, podejrzewam o to rzeczony alkohol (zawsze źle reagowałam na alkohol denaturowany w serach, kremach nawilżających; moja skóra akceptuje go w kremach z filtrem jeżeli pod spód dam porządną dawkę nawilżenia). Nie jestem przeciwna alkoholom w kosmetykach z założenia, czasami są dobrze wkomponowane w formułę i dają lekką konsystencję, bez podrażnienia. Tutaj delikatnie mówiąc nie pykło. Głupia sprawa, że produkt mający działać odżywczo powodował piekącą i czerwoną skórę, to ogólnie jakaś pomyłka.
    Zalety:
    • bardzo fajne opakowanie
    Wady:
    • podrażniały mnie, skóra piekła i była czerwona (prawdopodobnie przez alkohol etylowy wysoko w składzie)
    • bardzo dziwnie wycięte, musiałam rozcinać je na 2 części żeby móc dopasować do mojej twarzy
    • cena 43 zł za opakowanie w regularnej cenie to chyba żart
    • nie zauważyłam żadnych efektów (poza czerwoną, piekącą buzią)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • allmode
    allmode
    2 / 5
    2 kwietnia 2022 o 13:12
    bardzo przeciętny produkt
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam za symboliczną kwotę do większych zakupów. W cenie regularnej na pewno bym nie kupiła. Często jest na promocji. Plusem na pewno jest opakowanie - przemyślane, bardzo funkcjonalne, całkowicie i szczelnie zabezpieczające maseczki przed wyschnięciem. Ciekawa szata graficzna przyciąga wzrok. Działanie - zupełnie przeciętna maseczka. Grubą przesadą jest twierdzenie, że coś, co mamy na twarzy przez minutę, zrobi efekt wow. Bo nie robi tak w zasadzie niczego, nie zauważyłam jakiegoś super nawilżenia mimo trzymania na twarzy dłużej niż zalecaną minutę. Może dla cer bez żadnych wymagań się sprawdzi. Na plus na pewno to, że maska jest dobrze nasączona płynem, ale nie spływa z twarzy. Zapach dla mnie neutralny, niedrażniący. Jej największym minusem jest wielkość i kształt płachty. Nie wiem, kto nad tym myślał, ale zdecydowanie coś poszło nie tak. Maska jest zbyt mała, beznadziejnie wycięta, zupełnie nie można ułożyć jej na twarzy, o jakimkolwiek dopasowaniu nie wspominając. Czytałam w którymś z komentarzy, że można ją dociąć. No ale jeśli kupuję maskę to nie po to, żeby przed nałożeniem bawić się z nią jeszcze nożyczkami. Tym bardziej, że na rynku jest bardzo duży wybór masek w naprawdę niskich cenach, które mają świetnie wycięte płachty. Kilka razy podrażniła mi oczy, czułam pieczenie, może nie jakieś straszne, ale powodujące dyskomfort. Jak dla mnie ogólnie na nie, nic mnie w niej nie zachęciło do ponownego zakupu.
    Zalety:
    • opakowanie
    • nasączenie maski
    Wady:
    • bardzo przeciętne działanie
    • beznadziejny kształt maski, zupełnie nie pozwalający na jakiekolwiek dopasowanie do twarzy
    • cena regularna jest o wiele za wysoka w porównaniu do jakości
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 czerwca 2021 o 11:15
    Fajnie nawilżają
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam niedawno te maseczki skuszona promocją, z 45zł za 15zł. Maseczek w zestawie jest 14. Po otwarciu opakowania maseczki nie wysychają, opakowanie jest szczelne, całkiem wygodne. Są bardzo nasączone pielęgnacją, która po zdjęciu maseczki można wsmarować w twarz, dekolt i szyję, a nawet na całe ciało jako dodatkowa baza nawilżająca pod balsam. Maseczka dobrze nawilża, nie wysypała mnie ani razu na mojej mieszanej cerze. Z tego co wiem, to produkt ten jest wyprzedawany i nie będzie już dłużej dostępny w wariancie awokado. Zrobiłam zapas tej maseczki, ratuje cerę doraźnie gdy jest przesuszona. Jedyne co mi się nie podoba to wielkość płachty. Jest bardzo mała, muszę rozcinać płatki nosa żeby w ogóle się trzymała i rozciągać otwory na oczy. Nie jest najwygodniejsza, ale w cenie promocyjnej można na to przymknąć oko.
    Zalety:
    • Działanie
    • Szczelne opakowanie
    • Cena promocyjna, choć 14 maseczek za 45zł to też niezła cena
    • Nasączenie płachty
    Wady:
    • Wielkość płachty
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 września 2020 o 10:10
    Całkiem całkiem
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Masek w płachcie używam od dawna bo najbardziej odpowiada mi taką forma aplikacji. A te dodatkowo maja mega krótki czas działania, więc nie musimy poświęcić dużo czasu na pielęgnację. Dobrze mi się sprawdza przed wyjściem na szybko. Chociaż nie jest ona dla każdego, ostatnio nałożyła ja moja koleżanka i miała zaczerwienienia na całej twarzy, więc warto sprawdzać. Nie używam jakoś bardzo często i mogę stwierdzić,że jest wiele gorszych ale i lepszych masek w podobnej bądź niższej cenie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Zobacz także inne Maseczki w płachcie

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.