Fenty Beauty by Rihanna, Gloss Bomb, Cream Color Drip Lip Cream (Błyszczyk do ust)

Cena PLN 82.00

Bestsellerowy błyszczyk od Fenty Beauty Gloss Bomb teraz w kremowej wersji.

Twoja ulubiona płynna pomadka do ust zapewniająca wspaniały wygląd ust, teraz o kryciu od średniego do pełnego oraz bez połysku.

Korzyści:
- Uniwersalna, pozbawiona połysku płynna pomadka do ust w pięciu kremowych odcieniach
- Możliwość zbudowania krycia

bez parabenów
Efekt
naturalny

Najlepszy błyszczyk bez drobinek

Mam wszystkie trzy rodzaje błyszczyków od Fenty. Cream gloss od pozostałych różni się tym, że nie ma drobinek. Tworzy piękną, lustrzaną taflę na ustach. Jest gesty, tak jak inne błyszczyki od Fenty. Ma duży, miękki aplikator, który z łatwością sunie po ustach. Jedna aplikacja wystarcza na pokrycie całych ust. Wydaje mi się, że jest najbardziej klejący z całej serii, jednak jestem w stanie mu to wybaczyć, bo nie znalazłam jeszcze lepszego zamiennika, który dawałby tak oszałamiający efekt. Kolory są bardzo intensywne. Posiadam odcienie Fruit Snackz oraz Cupcakin’ (limitowany). Do tego pierwszego polecam obrysowanie ust konturówką. Gdyby nie wysoka cena, miałabym już wszystkie kolory ????

Błyszczące i pełniejsze usta

Ma cudny blask, delikatnie przyciemnia usta po aplikacji przez co są pełniejsze.
Na prawdę jestem zadowolona z zakupu, usta są optycznie większe, nie posiada żadnych drobinek, lecz całość daje efekt gloss.
Do tego ten delikatny kolor, który nie zmienia a podkreśla naturalność ust.
Jestem nim oczarowana, niestety aktualnie powoli zbliżam się do kresu jego dni, jednak z całego serduszka polecam.

Dla mnie nie ma lepszego

Ile błyszczyków w życiu miałam to tylko ja wiem. Nigdy nie natrafiłam na jakiś, który byłby mega i kupiłabym go po raz drugi. No może Supreme Gloss Jeffree Star, ale to bardziej szminki w płynie aniżeli błyszczyki moim zdaniem, a ja nie zawsze mam chęć na tak mocny kolor na ustach. Dlatego po ochach i achach ze świata interneru postawiłam na Gloss Bomb, ale byłam przekonana, że będzie to to samo co Maybelline Gloss Lifter, które owszem mam, używam, są fajne, ale z butów mnie nie wyrywaja. Tymczasem się zdziwiłam i to ciężko, bo okazało, że wszystko to czego oczekuję od błyszczyka zostało zawarte właśnie w Gloss Bomb i zakupiłam od razu 3 kolory, a zamierzam jeszcze dwa pozostałe.

Konsystencja jest średnio gęsta, błyszczyk doskonale aplikuje się na usta też dzięki dużemu aplikatorowi i od razu nadaje kolor z tym, że nie jest całkowicie kryjący , ale jak najbardziej go widać. Ja lubię zawsze pod jakikolwiek błyszczyk czy szminkę najpierw użyć kontorówki i to sprawia, że usta są optycznie większe i pełniejsze. W tym przypadku też właśnie się tak dzieje. Usta są soczyste, błyszczące i wyglądają niesamowicie dobrze. Wiem, że wiele osób porównuje ten efekt do Gloss Lifter, ale mam porównanie i Gloss Bomb błyszczyk się bardziej i daje bardziej widoczny kolor. Ogromnym atutem jest tu brak klejenia, ciężkości, bo tego nienawidzę. Co więcej produkt wytrzymuje na moich ustach picie i lekkie jedzenie, rozmowe, nie waży się , nie zbiera w załąmaniu ust, co wcale nie jest takie oczywiste. Słowem leży na ustach i wygląda genialnie. Oczywiście, że nie wytrzyma dużego posiłku jedzonego pełną gębą, ale to nie szminka długotrwała! Zauważyłam też , że nawilża, bo po tym jak zejdzie usta mam gładkie i przyjemne.

Ktoś powie, że to tylko błyszczyk i po co wydawać tyle za taki produkt? Możliwe, ale znalezienie idealnego błyszczyka jest ciężką sprawą nawet w dzisiejszych czasach, więc cieszę się, że mam Gloss Bomb i napewno będę go kupować.

Mój ulubieniec

Błyszczyk kupiłam na promocji w Sephorze za 64 zł co uznałam za świetną cenę!
Zakochana zwykłą wersją produktu, bez zastanowienia sięgnęłam po wersje „cream” i niczego nie żałuje.
Opakowanie jak zawsze gustowne, luksusowe, aplikator duży co ułatwia szybkie malowanie.
Posiadam kolor cookie jar.
Błyszczyk jest świetnie napigmentowany, zostawia usta błyszczące i co najważniejsze- nawilżone!
Zjada się wolno, kiedy nie jem i nie pije utrzymuje się naprawdę doskonale.
Z pewnością sięgnę po inne odcienie!

Trochę pomadka trochę błyszczyk

Przyjemny błyszczyk, dobrze kryje, wystarczy jedna warstwa i usta są dobrze pokryte kolorem. Jest komfortowy w noszeniu, gdyż się nie klei. Niestety szybko się zjada. Jest wydajny. Przeszkadza mi trochę jego zapach, początkowo jest dosyć intensywny, potem idzie się przyzwyczaić. Wygodny duży aplikator. Ogólnie fajny, ale cena wysoka.

Tak!

Polecam wszystkim zabieganym. Błyszczyk nakłada się bardzo szybko, ma świetną konsystencje z wyraznym kolorem (ale nie jest mocno napigmentowany). Można szybko i łatwo umalować się bez lusterka. Odrobine (ale nie mocno!) kleisty. To chyba jedyny (albo jeden z nielicznych) kosmetyk do ust który wykończyłam do dna i kupiłam nowy w tym samym kolorze (oceniam kolor fenty glow cream).

Lakier do ust

Gloss Bomb Cream wybrałam w kolorze Fenty Glow. Jest to bardzo neutralny kolor, idealny, biorąc pod uwagę kolory w których czuje się najlepiej. Dopasowuje się do koloru moich ust, po aplikacji błyszczyku wyglądają bardzo naturalnie. Błyszczyk posiada pięciokątny kształt opakowania, posiada srebrne detale, które nadają mu luksusowy wygląd. Aplikator jest super, jest precyzyjny, duży, nabiera produktu w sam raz. Jedno pociągnięcie i gotowe.

Produkt nadaje ustom mokry połysk, jest komfortowy w noszeniu, nie klei się, nawet włosy jak wiatr zawieje średnio chcą się do niego przyklejać. Zapach bardzo intensywny, na tyle, że nie raz czułam go w ustach - słodki, jakby waniliowo-wiśniowy, mi osobiście nie przypadł do gustu. Pigment jest porządny, jedna warstwa i usta pokryte. Formuła nie do końca dopracowana, jakby za bardzo wodnista, a staram się nakładać nie dużo - bywało, że błyszczyk wyszedł mi trochę poza kontur ust.
Trwałość średnia, biorąc pod uwagę, że to lakier do ust - nie jest on transparentny, tylko taka "farbka" to brudzi wszystko co tylko zbliży się do ust. Zostaje ślad na szklankach, sztućcach, jedzeniu np. kanapce albo przy wytarciu nosa kawałek chusteczki zahaczy i plama.

Mega

Ogólnie nie lubię innych błyszczyków niż te z Fenty dlatego mimo kiepskiego pierwszego wrażenia do błyszczyków kryjących zdecydowałam się zakupić wersję z Fenty. Wybrałam kolor Fenty Glow jest to taki zgaszony lekko ciepły odcień różu, praktycznie identyczny co mój naturalny kolor ust. Ma fajne krycie koloru na ustach jest bardzo komfortowy w ogóle się nie klei i fajnie nawilża usta. Trwałość ma niezłą, bez jedzenia i picia wytrzymuje bardzo długo ale jak to błyszczyk i tak ładnie się zjada. Bardzo ładnie wygląda na innych pomadkach szczególnie pięknie łączy się z pomadką MAC Velvet Teddy.

Kolorystyka bardzo ładna tak samo jak trwałość, konsystencja.
Produkt się bardzo dobrze "zjada"
Elastyczny aplikator i kremowa konsystencja zapewniają wygodne rozprowadzanie produktu.

must have

Posiadam już błyszczyki poprzednie w kolorze Fu$$y, kiedy wyszła ta nowa seria od razu zakupiłam pomadkę/błyszczyk w kolorze Fenty Glow i jestem pod wrażeniem. Kolor jest przepiękny, nakładanie jak w przypadku błyszczyków tak samo przyjemne i łatwe. Utrzymuje się bardzo dobrze (bo wiele błyszczyków już po wypiciu kawy znikają z ust), nie znalazłam jeszcze takiej pomadki/błyszczyku, który by miał tyle plusów i tak super się prezentował.

Fenty nie ma zamienników :)

A przynajmniej, ja ich nie znalazłam :) wiem, że Maybelline ma być zamiennikiem Fenty, ale niestety sporo mu brakuje.

Ten blyszczyk w wersji Cream po prostu musialam mieć, jako fanka wersji drobinkowej. No i mamy tę samą, boską formułę, a ciut więcej koloru. Pięknie podkreśla moje blade z natury usta, dzięki czemu są wyraźne. Mam odcień klasyczny, Fenty Gloss. Podoba mi się jeszcze Mauve.

Blyszczyk zastępuje mi pomadkę ochronną. Nawet, jak się zje to usta nie są, jak obdarte ze skóry (jak w przypadku Maybelline). Więc fajnie sprawdza się w zimowe miesiące.

Nie klei się, nie wysusza. Ma przyjemny waniliowo-brzoskwiniowy zapach i sporą pojemność 9ml. Najlepszy blyszczyk ever :)