Bell, HYPOAllergenic, Longwear Hydrating Balm Foundation (Podkład do twarzy)

Bell, HYPOAllergenic, Longwear Hydrating Balm Foundation (Podkład do twarzy)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Hypoalergiczny, nawilżający podkład z kwasem hialuronowym wyrównuje koloryt i zmniejsza widoczne niedoskonałości cery. Lekka i trwała formuła stapia się ze skórą i staje się praktycznie niewidoczna, nadając twarzy naturalny, promienny wygląd. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego intensywnie nawilża i odżywia cerę. 87% składników pochodzenia naturalnego.

I tak i nie

Mam bardzo mieszane uczucia jeżeli chodzi o ten podkład. Niby ok, ale nie ok. W skrócie: mam cerę mieszaną skłonną do zapychania byle czym. Podkład dzięki zawartości kwasu hialuronowego miał nawilżać, tu słabo z tym nawilżeniem. Owszem po nałożeniu na pielęgnację w postaci bardziej treściwego kremu przez jakiś czas miałam wrażenie nawilżenia, widać to było już w samej fazie nakładania że cera ma taki połysk, ale gdy wybrałam krem strikte matujacy to wyglądało to naprawde źle. Suche skórki grały pierwszy plan. Więc już wiem dlaczego producent w tej serii wypuścił serum z olejkiem, po prostu ten podkład dobrze wygląda na takiej bazie. Miał być lekki w wykończeniu i tu znowu mieszane uczucia, bo faktycznie nie czuć go na twarzy. Nic nie ciągnie ale niestety nie było czuć za to widać, a zwłaszcza po kilku godzinach, podkład wyglądał ciężko i staro. Na czole miałam dziwne wrażenie lekkiego warzenia się to samo na brodzie. Pory niestety widoczne. Nie jakoś okropnie ale brakuje wygładzenia. Na nosie ładnie się prezentował mimo noszenia maseczki nie ścierał się bardzo szybko. Plusem tego podkładu jest niewątpliwie to że nie tworzy maski z Sahary. Nie spowodował u mnie wysypu krost, więc aknegenny też nie jest. Krycie ma średnie a kolor nr 2 nude okazał się być jasny w żółtym podtonie. Opakowanie ładne i poręczne ale no właśnie nawet tu mam jakieś ale... Pompka się trochę zacina. Na koniec powiem tak zużyję bo nie zapycha i nie wysusza na wiór ale nie jest to najlepszy podkład jaki próbowałam. Średniak, nie najgorszy da się go zużyć, ale nie dla mnie. Ponieważ ma długa datę do zużycia to spróbuje popracować z tym podkładem w cieplejsze dni.