Tomorrowlabs, Boosting Serum (Wzmacniające serum przeciwstarzeniowe)

Tomorrowlabs, Boosting Serum (Wzmacniające serum przeciwstarzeniowe)

Tomorrowlabs opracował unikalną technologię molekularną, która ma wspierać naturalną funkcję regeneracji skóry i naprawiać ją, gdy jest ona naruszona. Serum Boosting jest idealnym uzupełnieniem pielęgnacji Tomorrowlabs: wykorzystuje technologię HSF pochodzącą z badań nad Nagrodą Nobla, aby przedłużyć regulację w górę sygnału samoleczenia, a tym samym przeciwdziałać uszkodzeniom i widocznym oznakom starzenia. Silna formuła jest natychmiast wchłaniana przez skórę, która wyraźnie nabiera świeżości, gładkości i blasku.
Więcej o tym produkcie:
- Serum do twarzy z technologią składników aktywnych HSF na podstawie badań Nagrody Nobla
- Przeznaczony do przywracania funkcji samoleczenia skóry i regeneracji komórek
- poprawia elastyczność i strukturę skóry
- Najważniejsze składniki aktywne: 1% HSF + niacynamid, oczar wirginijski, esencja moringa
- wolny od mikrodrobin plastiku, olejów mineralnych, PEG-ów, parabenów i szkodliwych substancji
- wyprodukowano bez użycia testów na zwierzętach
- wyprodukowano w Austrii

Cena z kosmosu

Nigdy nie zdecydowałabym się na zakup żadnego produktu w takiej cenie, ale miałam okazję przetestować 7ml próbkę tego serum i wiem jedno - nie warto. Wspomniana pojemność wystarczyła mi na około 15-20 dni, przy regularnym stosowaniu, dla mnie to zdecydowanie za krótko. Konsystencja serum jest żelowa, bezzapachowa i dość szybko się wchłania. Ale problemy pojawiają się po nałożeniu produktu - bardzo ściąga skórę na twarzy, co jest wręcz nieprzyjemne. Dodatkowo absolutnie nie nadaje się na nakładanie rano, gdyż makijaż się roluje. No i na koniec - nie widzę absolutnie żadnych pozytywnych efektów stosowania produktu. Nie polecam!