Nacomi, Next Lvl, Fix It Up Niacinamide 15% Serum (Serum niacynamide 15%)

Nacomi, Next Lvl, Fix It Up Niacinamide 15% Serum (Serum niacynamide 15%)

Zobacz oferty

almamed.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.50/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Aktywne serum do twarzy, zawierające 15% stężenie niacynamidów, skutecznie absorbuje nadmiar sebum, regulując jego poziom. Zmniejsza pory oraz wygładza i rozświetla skórę. Zawarty w składzie D-pantenol przyspiesza regenerację skóry oraz wzmacnia barierę lipidową naskórka. Wraz z aloesem łagodzi stany zapalne i przyspiesza proces gojenia. Kompleks kwasów hialuronowych połączony z gliceryną zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Serum zamknięte w białej butelce z pompką typu airless. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia ile kosmetyku nam jeszcze zostało. Serum ma wodnistą, żelową konsystencję o delikatnie żółtym kolorze. Nie posiada zapachu. Mamy tu 15% stężenie niacynamidów (absorbuje nadmiar sebum), panthenol (regeneruje), aloes (łagodzi), kompleks kwasów hialuronowych i glicerynę, które zapewniają nawilżenie. Kosmetyk łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Skóra po użyciu jest dobrze nawilżona i wygładzona. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam również rozświetlenie cery oraz mniejsza ilość niedoskonałości. Myślę, że w pielęgnacji nawilżającej czy w walce z niedoskonałościami się sprawdzi. Dodatkowo nie podrażnia oraz nie zapycha. Przystępna cena i wydajność również są na plus. Polecam :)

bubel ?

Nie zauważyłam żeby cokolwiek mi poprawiło kondycje skóry. Jestem rozczarowana, bo przeczytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat. Nie zrobił kompletnie nic. Jest nie wydajny, twarz się lepi, i wydaje mi się że jeszcze w dodatku mnie wysypało. Niestety to nie dla mnie

W poszukiwaniu idealnej B3

1.Zaczęło się kilka lat temu od niacynamidu z cynkiem z The Ordinary. Nadal uważam go za najlepszy.

2.Była zielona Bielenda z niacynamiedem i kwasami - używałem raczej jako peelingu enzymatycznego.

3.Potem w Hebe pojawił się Revox. W trakcie promocji - najbardziej ekonomiczna opcja.

4. Niedawno na Nacomi naprowadziła mnie koleżanka.

Opakowanie: serum z pompką zamiast pipety - wielki plus. Bardziej higienicznie.

Zawartość i efekty?

Po takim składzie spodziewałem się zdecydowanie więcej.

Robi to co poprzednicy:
-zmniejsza pory
-blizny po niespodziankach szybciej jaśnieją.
-sciaga skórę i zmniejsza jej przetłuszczanie

Niestety nakładany na powstające zmiany czy wągry nie jest aż tak skuteczny jak The Ordinary.

Uwaga - zostaje we włosach i przy zbyt dużej aplikacji potrafi powstać biała skorupa na skórze, ale to typowe dla produktów z dużą zawartością niacynamidu.

Nie wiesz, który produkt wybrać? Wybierz to serum z niacynamiedem, które aktualnie możesz kupić w najniższej cenie.

Kompletny niewypał

Szczerze? Po takim składzie i obietnicach producenta, spodziewałam się, że produkt będzie działał super, tymczasem nie robi kompletnie nic.

Skończyłam całe opakowanie i nie zauważyłam żadnej zmiany. Ilość sebum jakie wydzielała moja skóra pozostało takie samo, stanów zapalnych nie zniwelował chociażby odrobinę. Może delikatnie nawilżył, jednak myślę, że to zasługa kremów nawilżających jakie używałam.

Na rynku jest wiele produktów w podobnej lub niższej cenie, z podobnym składem. Radziłabym poszukać czegoś innego, bo ten produkt dosłownie nic nie robi.

Bardzo dobre

Bardzo dobre serum marki Nacomi. Moja cera po regularnym stosowaniu jest w dużo lepszym stanie. Przede wszystkim serum spowodowało zmniejszenie porów na policzkach, są one teraz naprawdę mniej widoczne. Skóra jest bardziej napięta i mam wrażenie, ze spłycily mi się delikatne zmarszczki na czole. W przypadku opakowania, jest ono bardzo higieniczne,ponieważ ma wbudowana pompkę dzięki czemu zachowana jest higiena. Zapach jest specyficzny, mi osobiście nie przeszkadza, ale z pewnością nie jest to przyjemny zapach. Produkt jest bardzo wydajny, starcza mi na kilka miesięcy, mimo jego codziennego używania. Cena również jest ok, szczególnie wtedy, gdy można go kupić na promocji.

Dobre serum z niacynamidem

To było moje pierwsze serum z niacynamidem i na pewno nie ostatnie. Zacznę może od opakowania: bardzo wygodna pompka oraz opcja airless, która sprawia, że można zużyć produkt do końca. Jedna pompka wystarcza na całą twarz, więc serum uważam za wydajne.

Co do działania - widziałam duże odżywienie cery. Przy regularnym stosowaniu serum wieczorem moja cera była bardzo świetlista, a stany zapalne zostały złagodzone.

Niestety jak to z kwasami bywa i u mnie pojawiło się delikatne podrażnienie w postaci swędzącej skóry ale wtedy mocno nawilżałam twarz oraz zmniejszałam częstotliwość używania serum - na pewno trzeba wyczuć tego typu produkty.

Uważam, że każdy powinien przetestować różnego rodzaju kwasy, żeby zobaczyć co mu odpowiada. Dla mnie opcja od Nacomi z niacynamidem spisała się bardzo dobrze!

Skuteczne serum w walce z trądzikiem

Cera mieszana w kierunku suchej z trądzikiem

Używam od 2-3 miesięcy i powiem szczerze, że to jest prawdziwy bloker w porównaniu z blokerem z tołpy. Ja te serum nakładam ZAWSZE na noc, kiedy widzę, że już przyjaciele wyskoczyły i są zaczerwienienia. I za każdym razem jak wstaje to twarz jest na prawdę suchutka, blizny po wypryskach zbladzone, zregenerowane,skóra w dotyku jak u niemowlaczka. Bez tego serum moja ręka się cała świeciła. Jest rewelacyjny, nie wyobrażam sobie go nie mieć w moim zestawie.

Tragiczny bubel

Po nałożeniu niewielkiej ilości serum na noc, mam wysyp na drugi dzień na twarzy, czyli efekt zupełnie odwrotny do zamierzonego. Początkowo wysypywalo mi całą twarz w drobnej "kaszce", po ostatnim nałożeniu powstalo mi na twarzy mnóstwo małych czerwonych krostek. Podraznienie skóry nie ustępuje zbyt szybko. Nie pomoglo nawet rozcienczanie serum w aloesie, zawsze ten sam "efekt". Dawałam temu serum dużo szans, niestety zawsze mnie zawodziło. Jednym plusem jest konsystencja, opakowanie i wydajność. Jedna pompka wystarczała na pokrycie calej twarzy.

Nic a nic

Serum, które u mnie nie robi nic. Nie widać żadnych efektów. Stosuje I Stosuje jestem zawzięta minęły 4 miesiące i nic. Jednak jest przyjemne w stosowaniu. Szybko się wchłania lekko klei po wchłonięciu, nie ma zapachu. Skuteczność brak.

U mnie jest poprawa stanu skóry

Zacznę od tego, że to mój pierwszy raz z niacinamidami i totalnie nie widziałam czego się spodziewać, nie sugerowałam się opiniami, po prostu kupiłam to serum.
Produkt znajduje się w plastikowym, białym opakowaniu o pojemności 30 ml. Opakowanie posiada pompkę, dzięki której dozujemy odpowiednią ilość produktu, mi jedna pompka w zupełności wystarcza. Samo serum ma rzadką, przezroczysta konsystencję, która bardzo dobrze rozprowadza się o twarzy. Nie wyczuwam żadnego zapachu. Co do działania, więc jak produkt zaczęłam stosować przy odstawieniu tabsów antykoncepcyjnych. Wysyp jaki mi się z tego powodu zrobił na żuchwie to był totalny szok. Wiedziałam, se sytuacja może mieć miejsce, ale nie przypuszczałam, że z takim natężeniem. Przyznam szczerze, że po miesiącu zostały mi niewielkie i śladowe ilości podskórnych krostek. Nic nowego się nie pokazuje póki co a obawiałam się, że ten produkt może spotęgować wysyp. Po jakiś dwóch tygodniach na brodzie lekko skóra mi się zaczęła łuszczyć, ale teraz już tego nie ma. Skóra stała, gładsza, pory są w dalszym ciągu widoczne, ale już nie aż tak. Buzia nie wyświeca się tak szybko. Oczywiście krem z filtrem w podwójnej dawce leci w ciągu dnia. Zauważyłam też, że makijaż ciut lepiej się trzyma, nie jest jakiś to spektakularny efekt, ale widzie różnice. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiajac tłustej warstwy. Mimo, se produkt zawiera kwas hialuronowy ja jeszcze dokładam sam kwas i krem nawilżający. Najważniejsze jest to żeby stosować się do zaleceń producenta i nic nie robić na własną rękę. W skrócie nawilża, wygładza, wycisza zmiany skórne i jest mega wydajny.

Niezłe serum

Do zakupu tego produktu zachęciła mnie koleżanka. Serum zamknięte jest w plastikowej buteleczce z bardzo wygodną pompką. Konsystencja jest wodnista, żelowa. Zapachu nie ma prawie wcale. Po dłuższym użytkowaniu mogę stwierdzić delikatną poprawę nawilżenia skóry i pozytywny wpływ na zmiany potrądzikowe. Stosuję jednak pełną pielęgnację więc nie wiem na ile zawdzięczam ten stan rzeczy samemu serum. Bardzo szybko się wchłania, pozostawia lepką warstwę. Ja używam go pod krem. Jest lekki i przyjemny w użytkowaniu. Czy daje efekt wow? Niestety nie. Kosmetyk poprawny, ale bez fajerwerków.

Lekkie i przyjemne serum

Opakowanie z pompką bardzo fajne i higieniczne. Konsystencja serum jest bardzo lekka wręcz wodnista. Pięknie nawilża cerę i nie pozostawia lepkiej warstwy. Polecam nie tylko dla cer trądzikowych, ale super się sprawdzi również dla cery suchej i wrażliwej jako dodatkowy etap w pielęgnacji nawilżającej, bo taki efekt najbardziej u siebie zauważyłam. Zapach delikatny prawie niewyczuwalny.