Bielenda, Milky Primer Natural Make-up Primer (Naturalna baza pod makijaż)

Bielenda, Milky Primer Natural Make-up Primer (Naturalna baza pod makijaż)

Cena PLN 29.99

Baza pod makijaż Milky Primer to wielozadaniowy naturalny kosmetyk, który nie tylko utrwala make-up i ułatwia jego nakładanie, ale również doskonale pielęgnuje skórę i dba o jej mikrobiom.

Posiada lekką, mleczną formułę, która nie obciąża skóry i szybko się wchłania. Pięknie wygładza skórę, matuje skłonny do przetłuszczania i świecenia się naskórek, a do tego wspomaga korygowanie niedoskonałości.

Zawarta w bazie matcha poprawia kondycję cery, reguluje wydzielanie sebum i wykazuje działanie antyoksydacyjne, a dobroczynne prebiotyki wspierają rozwój prawidłowej flory bakteryjnej.

Baza Milky Primer przedłuża trwałość make-upu, skutecznie matuje skórę, daje efekt gładkiego naskórka, poprawia jego wygląd i zapewnia ochronę mikrobiomu.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające, matujące
w buteleczce

dobry produkt

Bazę kupiłam z czasopismem w promocyjnej cenie. Zdecydowałam się na nią z ciekawości i nie zawiodłam się. Produkt jest zamknięty w szklanej buteleczce z pompką o pojemności 30 ml.. Ma lekką, zieloną konsystencję, która bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry. Baza łatwo rozprowadza się na twarzy, nie roluje się, nie powoduje pogorszenia stanu skóry, jest łagodna-nawet dla skóry wrażliwej. Jej zapach określiłabym jako neutralny. Nałożona pod makijaż daje bardzo ładny efekt, skóra jest gładka i miękka w dotyku , dodatkowo zachowuje mat.
Na plus jest również bardzo dobry, przyjazny dla skóry skład.
Polecam kupić i przetestować :)

Całkiem niezła

Produkt ten trafił do mnie, jako dodatek do czasopisma, które kupuję. I prawdę mówiąc, mając na uwadze wcześniejsze, niezbyt przyjemne doświadczenia z różnego rodzaju bazami pod makijaż, choć nie oczekiwałam po nim zbyt wiele, to naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.
Kosmetyk ma przyjemny, delikatny zapach, poręczny dozownik oraz bardzo lekką konsystencję, która sprawia, iż wchłania się natychmiastowo, pozostawiając skórę wygładzoną, miękką w dotyku i gotową na nałożenie podkładu, z którym współgra idealnie.
Baza jest łagodna dla wrażliwej skóry. Oświadczam to stosując ją obecnie, z aktualnie występującymi na własnej podrażnieniami. Moim zdaniem, jest to zasługa naturalnego składu.
Efekt matujący, zwłaszcza w strefie T, z którą mam odwieczny problem, całkiem niezły w porównaniu do wcześniej stosowanych tego typu produktów, których rola zwykle kończyła się na zupełnie niespełnionych obietnicach. Skóra zaczyna "świecić się" znacznie później, więc jest ok.
Zdecydowanie polecam.

Bardzo przyjemna

Baza jest naprawdę przyjemna w codziennym używaniu. Zamknięta jest w przeźroczystym szklanym opakowaniu z pompką. Dzięki temu używanie jest higieniczne i możemy na bieżąco obserwować poziom zużycia.
Zapach jest rześki, świeży mleczno-herbaciany. Przyznam szczerze, że na początku wydawał mi się dziwny i musiałam się do niego przekonać. Po kilku dniach jednak stał się naprawdę miły.
Po nałożeniu bazy wyraźnie odczuwa się ulgę na skórze. Przyjemnie chłodzi, nawilża, a wizualnie pięknie rozświetla skórę. Podkład wygląda dużo lepiej, bo baza nadaje skórze blasku. Trwałość też mam wrażenie, że jest lepsza choć nie mam problemu z trwałością podkładu.
Podsumowując produkt naprawdę wart swojej ceny, a przy tym bardzo wydajny.

Lekka, ale bez szału

Mam cerę skłonna do przetłuszczania, z widocznie rozszerzonymi porami. Od bazy wymagam wygładzenia, zminimalizowania porów, utrwalenia makijażu i tego, aby nie zapychała, bo stosuję ją zawsze pod make up.
Milky primer ma bardzo fajny, naturalny skład wraz z matchą i probiotykami. Konsystencje ma mleczną- lejącą. Zapach nieco ziołowy.
Zgodnie z obietnica producenta ma wygładzać, matowić, korygować i wspierać ochronę mikrobiomu- czyli wszystko czego potrzebuję.
W praktyce wygląda to u mnie tak, że baza faktycznie wspiera ochronę mikrobiomu, bo cera wygląda na nawilżoną i zdrową. Nie pojawiają się na niej żadne niedoskonałości. Jednak nie zauważyłam u siebie tego obiecanego wygładzenia, a już na pewno nie ma matowienia. Gdy nałożę podkład to pory nadal są widoczne, tak jakbym nie miała bazy. Skóra przetłuszcza się po takim samym czasie, jak i przetłuszcza się bez jej użycia.
Nie kupię więc ponownie, bo nie spełniła tego na czym mi najbardziej zależało.

Bez szału

Na zakup bazy skusiłam się, ponieważ mam cerę mieszaną tendencją do przetłuszczania się. Szukałam sposobu na przedłużenie świeżości makijażu.
Bazę można kupić w Rossmann, póki co nie widziałam jej w żadnym innym sklepie stacjonarnym.
Buteleczka jest szklana i przezroczysta, na bieżąco widać ile produktu pozostało w środku.
Konsystencja jest zbliżona do żelowej, dość rzadka o mlecznym odcieniu.
Co do zapachu to trochę spodziewałam się lepszego, coś tam pachnie zieloną herbatą ale nie do końca przypada mi do gustu.
Dobrze rozprowadza się na skórze i dość szybko się wchłania. Co ważne, nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Skóra jest wygładzona i miękka, idealna pod makijaż.
Po nałożeniu makijażu wygląda on dobrze i świeżo.
Niestety baza nie matuje zbyt dobrze, po kilku godzinach twarz mi się świeciła w takim samym stopniu tak jakbym wcale nie użyła bazy matującej.
Raczej nie widzę sensu w dalszym stosowaniu, skoro nie matuje skóry a tylko z tego powodu kupiłam ten produkt.

Jest ok, ale bez rewelecji

Bardzo lubię kosmetyki Bielendy. Kończyła mi się moja aktualna baza pod makijaż (ostatnio baza to moje Must Have, zwłaszcza latem, kiedy stanowi często jedyny makijaż na twarz) więc z nadzieją kupiłam Milky Primer. Fajne, szklane opakowanie z pompką. Ciekawy naturalny skład. Przyjemny zapach. Lekko się nakłada. Nawilża i matuje, jest dobrą bazą pod kolejne kroki makijażu. Jak dla mnie konsystencja mogła być ciut gęstsza, bo muszę użyć co najmniej 4-5 pompek, aby efekt mnie zadowolił.

Sztos!

Baza kupiona przeze mnie w Rossmanie za ok 30 zł to prawdziwy sztos. Ma świetny skład, nawilża, delikatnie matuje, odświeża skórę i utrzymuje makijaż na swoim miejscu. Co ważne - nie zapycha, a mam do tego ogromną tendencję. W połączeniu z serum Bakuchiol z Bielendy to prawdziwa petarda (serum na noc, baza zamiast kremu na dzień). Jest wydajna - wystarczy jedna pompka na całą twarz. Zapach też na plus, taki delikatny i przyjemny dla nosa, dość szybko znika. Polecam.

Chyba najlepsza jaką miałam :)

Świetna baza pod makijaż!
Kupiłam ją na promocji w Rossmannie za ok. 20zł.

- skład - naprawdę korzystny, naturalny, dobry dla skóry

- zapach - letni, delikatni, nie utrzymuje się długo na skórze

- działanie - podkład rozprowadza się po niej jak po masełku, świetnie sunie, nie osadza się w suchych skórkach, przedłuża trwałość makijażu, naprawdę jedna z lepszych jaka miałam

- wydajna, buteleczka starcza na długo

Produkt bez wad :)