BodyBoom, Anti-cellulite, Mleczko do ciała `Wygładzający specjalista`

BodyBoom, Anti-cellulite, Mleczko do ciała `Wygładzający specjalista`

Cena PLN 29.99

Jestem mleczkiem anti-cellulite do ciała stworzonym na bazie składników pochodzenia naturalnego i wegańskiej receptury przyjaznej skórze i środowisku. Pomogę Ci w nierównej walce z cellulitem i sprawię, że Twoje ciało będzie wyglądać pięknie i jędrnie.

Doskonale nawilżam, wygładzam i pielęgnuję. Wspieram redukcję cellulitu, ujędrniam skórę i sprawiam, że staje się ona bardziej elastyczna. Posiadam lekką kremową konsystencję, która szybko się wchłania i dobrze rozprowadza. Dzięki mnie Twoja skóra będzie miękka w dotyku, bardziej napięta i sprężysta, a do tego cudownie pachnąca.

Skóra

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5

Uwielbiam za zapach

Uwielbiam zapach tego mleczka - nie czuć typowej kawy i cytryny, które są w składzie. Mi zapach kojarzy się z ciepłem i świeżością. Otula na wieczór, pobudza rano.
Konsystencja jest wodnista, dzięki czemu szybko nakładam cienką warstwę i nie czekam długo na wchłonięcie.
Skora po nim jest miękka i nawilżona.

Co jest ogromnym minusem tego mleczka? Aplikator.

Myślałam, ze spray będzie wygodną i szybką formą aplikacji. Otóż mój spray rozbryzguje mleczko na wszytskie strony świata. A czasem krem po prostu z niego kapie. Nigdy nie wiadomo gdzie poleci.

To jest ogromna wada tego produktu, nie wiem czy kupię go ponownie, bo aplikacji doprowadza mnie do ch*jozy.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 1

nie jest to dobry produkt

Uwielbiam zapach i to chyba tyle. No może jeszcze nawilża całkiem ok, ale nie zauważyłam efektu anti-cellulit. Mleczko jest bardzo rzadkie. Nie jest to zła konsystencja, ale ponieważ zapakowane jest do butelki ze spryskiwaczem, który bardzo szybko się popsuł, to kosmetyk rozpryskuje się na boki, a mało trafia na ciało.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Szkoda pieniędzy...

Mleko ma bardzo wodnista formułę, łatwo się rozprowadza jednak jakiegoś specjalnego nawilżenia ani jędrności na swojej skórze nie zauważyłam przy codziennym stosowaniu.