Lierac, Arkeskin, Baume Fondant Tonifiant (Odżywczy balsam ujędrniający ciało)

Lierac, Arkeskin, Baume Fondant Tonifiant (Odżywczy balsam ujędrniający ciało)

Odżywczy balsam ujędrniający ciało – koryguje oznaki starzenia hormonalnego skóry ciała, w szczególności w okresie menopauzy.

Właściwości:
- koryguje oznaki starzenia hormonalnego skóry, w szczególności w okresie menopauzy;
- niweluje suchość, nawilża, wygładza i odżywia;
- działa drenująco i ujędrniająco, poprawiając elastyczność i gęstość skóry;
- pod wpływem ciepła zmienia się w delikatny krem;
- pozostawia uczucie świeżości i komfortu, a skóra jest miękka w dotyku;
- posiada delikatny zapach z nutami lotosu;
- zawiera 91% składników pochodzenia naturalnego.

Składniki aktywne:
- imbir – drenuje, ujędrnia i uelastycznia skórę;
- podwójny kwas hialuronowy – nawilża, wygładza i wypełnia.

normalna, wrażliwa, sucha, z defektami
balsamy
wygładzające, ujędrniające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w butelce, z pompką

Prawie doskonały

Wielkimi a raczej szybkimi krokami zbliżam się do 50 tki (na chwilę obecną 47 lat), wraz z wiekiem obserwuję jak ciało staje się bardziej wiotkie,mniej elastyczne,no i oczywiście coraz bardziej wiekowe ;D,menopauza nie ominie żadnej z nas dlatego gdy przeczytałam o samych zaletach "tego stanu" dzięki Kasi :) to spojrzałam na zalety a nie wady, czym prędzej przeszukałam internet i tak oto stałam się właścicielką balsamu marki Lierac.

Mojej skórze brakuje nawilżenia,odżywienia,jędrności,elastyczności, mam też widoczny cellulit z którym toczę nierówną walkę.

Balsam znaduje się w wygodnym opakowanie z pompką,podoba mi się estetyka wykonania,łososiowy kolor,elementy złota-jest dyskretnie i elegancko.Balsam ma przyjemny zapach oraz konsystencję która doskonale się rozsmarowuje i wchłania,nic się nie roluje ani nie rozwarstwia, skóra jest niesamowicie wygładzona i miękka w dotyku,jak dotąd żaden balsam nie dał mi takiej miękkości,po miesiącu używania skóra prezentuje się zdecydowanie lepiej,jest w lepszej kondycji,bardziej zwarta,napięta i elastyczna,nie jest taka wiotka ,dodatkowo błyskawicznie się wchłania dzięki czemu nie ma problemu z wskoczeniem natychmiast w ubrania.
Można by powiedzieć że to balsam bez wad,ale u mnie sa dwie: wydajność i cena,stosowany na miejsca bardziej strategiczne czyli brzuch,pośladki,nogi-raz dziennie i zbliżam się do denka,także wystarczy mi na miesiąc i tydzień.
Co dotyczy ceny,dorwałam go po 66 zł i żałuję że w tej cenie,mimo skromnej wydajności nie skusiłam się na parę opakowań,bo wszystkie oscylują od 100zł wzwyż,jeśli traficie na dobrą cenę to warto nim się zainteresować, według mnie sprawdzi się nie tylko w czasie menopauzy a także u kobiet odchudzających się oraz świeżo upieczonych mam.

Wspaniały luksusowy balsam do ciała w szczególności dla dojrzałych Kobiet, natomiast sprawdzi się u Wszystkich

Ponieważ bardzo cenię równie dobre, co niestety kosztowne dermokosmetyki Lierac, sobie kupowałam je zatem rzadko, ale kiedy znalazłam ten balsam w promocyjnej cenie – i tak wysokiej, bo ponad 70 zł (za 200 ml – na co dzień ok. 100 zł), nabyłam go w prezencie dla Mami, ponieważ dla Owej Damy akurat nie żałuję niczego, co dobre. Podarowałam, nie byłabym sobą, gdybym nie podkradła od razu z ładnej buteleczki z pompką małego kleksika (w sumie nie kradłam, bo spytałam o zgodę), i po kilku tygodniach sprezentowałam drugi egzemplarz sobie, tak bardzo mnie ta drobinka kosmetyku zauroczyła.

Balsam ma jedwabistą, ultragładką konsystencję, więc wspaniale rozprowadza się po skórze, i natychmiast wchłania, nawet w skórę normalną, co czyni go niezwykle wydajnym. Mała plamka, którą "poczęstowałam się" przy pierwszym kontakcie z kosmetykiem wystarczyła mi na całe przedramiona, a jednocześnie czułam, że nie jest to jakiś ulotny, wodnisty fluid, a specyfik całkiem treściwy dla skóry.

Po niezwykle przyjemnej aplikacji miałam na rękach zmysłowe poczucie odświeżenia i ukojenia, wzmocnione jeszcze bajecznym, bardzo świeżym, elegankcim aromatem lotosu. Balsam pachnie cudownie i niezwykle trwale dobrymi perfumami z kategorii rześkich, świeżych, "białych i czystych", ale pozbawiony jest chłodnych, syntetycznych nut, a jego baza to sensualnie lekko ciepłe akordy, więc kosmetyk stosuje się rozkosznie przez cały rok, niezależnie od pogody.

I jak wspomniałam, w działaniu też wcale nie jest aż tak ulotny, jak by się mogło wydawać po świeżym aromacie i lekkiej, błyskawicznie wchłanialnej konsystencji. Balsam ma aż 91% składników naturalnego pochodzenia, zaś dzięki składnikom aktywnym: drenującemu, ujędrniającemu i uelastyczniającemu imbirowi oraz nawilżającemu, wygładzającemu i wypełniającemu podwójnemu kwasowi hialuronowemu skóra (nie tylko Pań w wieku okołomenopauzalnym, dla których specyfik jest skierowany) w krótkim czasie staje się autentycznie wygładzona, ujednolicona, sprężysta i jędrna – nawet zimą, kiedy ciało szczególnie się uwrażliwia na przesuszenia.

Lubię ujędrniające i porządnie nawilżające, wonne balsamy, a ten jest jednym z najlepszych, jakich używałam, więc pomimo wysokiej ceny standardowej (to jedyna jego wada - ok. 100 zł za tylk 200 ml) bardzo go polecam, i sama chciałabym jeszcze do niego wrócić, choć nie wiem, czy finansowo się to uda.

Wygładzający balsam do ciała

Lierac Arkeskin odżywczy balsam do ciała przeznaczony do skóry w okresie menopauzalnym i nie tylko. Odżywia i ujędrnia skórę w każdym wieku zawiera podwójny kwas hialuronowy który głęboko nawilża i wygładza.
Balsam zawiera nuty zapachowe lotosu oraz imbir który ma działanie działanie drenujące i ujedrniajace.
Lekka konsystencja powoduje że balsam świetnie się rozprowadza i wchłania.

Opakowanie z pompką pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości produktu.
Zapach produktu jest delikatny ale przyjemny nie będzie drażnił osób które nie lubią używać produktów o intensywnej woni.

Luksusowy produkt

Dostałam ten balsam odżywczy w prezencie i jestem w siódmym niebie od kilku tygodni.Balsam jest polecany dla kobiet w okresie menopauzy i zawiera wyłącznie naturalne składniki. Świetnie odżywia skórę , a ten zapach (lekko perfumowany, a jednak naturalny)pozostaję na skórze przez dłuższy czas. Balsam jest odpowiedni dla osób z cerą atopową i bardzo wrażliwą. Dla kobiet wymagających w wieku 50+.