Syoss, Repair Boost, Intensive Hair Mask (Intensywnie regenerująca maska do włosów suchych i zniszczonych)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

Maska Repair Boost dogłębnie regeneruje włosy i zapobiega przyszłym uszkodzeniom. Zmniejsza łamliwość włosów nawet o 95%*
Wysoko skoncentrowana formuła dla natychmiastowych efektów odżywienia włosów.

* W porównaniu do innych produktów SYOSS

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, nawilżające
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Bubel

Gdybym mogła dałabym ocenę na minusie. Po tej masce moje włosy są napuszone, splątane, trudne do rozczesania. Wcześniej były błyszczące i piękne. Dostałam ją do zamówienia syoss. Skusiłam się ponieważ wcześniej miałam inną maskę syoss i była świetna. Tej nie polecam.

Wyobraźcie sobie, że założyłam specjalnie konto z tej frustracji żeby opisać ten bubel.

Przyjemna maska do włosów

Moje włosy są rozjaśniane i długie, niestety mocno się puszą i mam problem z rozczesywaniem. Wiadomo, że maska nie zdziała cudów, ale no zdecydowanie po użyciu widzę różnicę na włosach - łatwiej się rozczesują (choć wciąż nie idealnie) i są gładsze. Dodatkowo maska ma ładny zapach, chętnie trzymam sobie ją na głowie co drugi dzień przez 2-5 minut. Kupiłam i zużyłam już na pewno ze 3 opakowania.

Wykorzystała: kilka próbek

100 DNI PO 10 ML

W prezencie otrzymałam 100 próbek produktu po 10 ML. Używam produktu Syoss Repair Boost 3 - 4 razy w tygodniu. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych masek intensywnie regenerujących. Czytając opinie jestem zdziwiona, że komuś nie przypada ta maska do gustu!

Przy stosowaniu regularnym zgodnie z zaleceniem producenta, maska jak najbardziej spełnia swoją rolę.

Podczas stosowania zauważyłam, że włosy są wyraźnie wzmocnione ❤️ Przestały się kruszyć i łamać. Miałam duży problem z łamliwością i nie mogłam nigdzie wyjść bez rolki do ubrań, bo na czarnych ubraniach było widać moje pokruszone końcówki.

Schodziłam z koloru czarnego do platynowego odcienia blondu. Możecie sobie wyobrazić jak zniszczone były moje włosy i szorstkie w dotyku. Stosowałam wiele produktów, lecz najlepszy efekt zauważyłam podczas stosowania maski Syoss.
Moje włosy stały się bardziej odżywione i nawilżone.

Największym plusem jest WIELOFUNKCYJNOŚĆ MASKI, można ją zastosować aż na 4 sposoby.
Najlepiej działa jako maska na NOC do intensywnej pielęgnacji. Można ją tez zastosować przed myciem lub zwyczajnie jako odżywkę.

Próbki mi się skończyły, ale przy najbliższej wizycie w drogerii bez wątpienia zakupie produkt.

Polecam!

Sama nie wiem

Maskę zakupiłam na promocji w Rosmmannie w cenie ok 18zł. Zachęciły mnie pozytywne opinie na jej temat, jednak osobiście jestem chyba trochę rozczarowana jej działaniem, albo raczej całkowitym jego brakiem .

Maska powinna intensywnie zregenerować włosy suche i zniszczone, ale nic takiego się nie dzieje. Nie widać żadnych efektów stosowania jej według zaleceń producenta a także nosząc ją przez godzinę w celu większej regeneracji. Włosy wysokoporowe dodatkowo trochę się po niej puszą.

Plus za opakowanie o dużej pojemności, które starcza na bardzo długo - może aż za długo bo nie mogę tej maski zmęczyć, szczególnie, że nie daje żadnego efektu po za ładnym zapachem i bezproblemowym rozczesywaniem włosów ( taki efekt daje praktycznie każda, nawet tania odżywka).

Nie do końca dla mnie

Maskę zakupiłam skuszona naprawdę dużą ilością pozytywnych opinii. Jest ona zamknięta w dużym odkręcanym opakowaniu. Zapach jest przyjemny, nienachalny.

Według obietnicy producenta: regeneracja i nawilżenie. W moim przypadku nie do końca się to sprawdziło. Co prawda po użyciu maski włosy ładnie się rozczesują, ale brakuje mi takiego dociążenia. Włosy po jej użyciu są miękkie, ale jednocześnie są podatne na wszelkie odgniatanie i puszą się. Próbowałam trzymać ją na włosach zarówno 5 minut jak i ponad godzinę, żadna z tych opcji nie spisała się w moim przypadku tak jakbym tego oczekiwała. W rzeczywistości wygląda to tak, że maska którą kupiłam ponad pół roku temu dalej leży w łazience i nie mogę jej "wymęczyć do końca".

Cena jak z tą pojemność jest w porządku. Na promocji 20 zł. Dostępność jest również duża - praktycznie w każdej drogerii ją widziałam.

Świetna

Mam długie włosy blond które dodatkowo rozjaśniam przez co są suche i zniszczone ta odzywka to dla mnie hit. Świetnie ułatwia rozczesywanie włosów, włosy są gładkie i wyraźnie odżywione ale na te efekty trzeba poczekać jak przy każdym kosmetyku. Odzywka jest wydajna już mała ilość wystarczy na długie włosy. Ogólnie świetny powoduje i będę po niego sięgać regularnie.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Najlepsza drogeryjna maska

Próbowałam już wielu, naprawdę wielu masek. Również tych "profesjonalnych" i fryzjerskich.
Tą dostałam do testów w ramach klubu recenzentki... Było to jakiś czas temu, a ja mimo długich włosów mam nadal pół opakowania. To pierwszy wielki plus maski - wydajność.
Maska jest bardzo gęsta, wspaniale się rozprowadza.
Włosy są naprawdę odżywione i dociążone, ale nie obciążone.

Sama mam bardzo dużo włosów, bardzo grube, raczej wysokoporowate i ta maska to ukojenie dla moich włosów.

Odkąd ją mam przestałam używać inne maski stojące na półkach.

W kolejce do testów stoi maska do farbowanych i nawilżająca, ale nie mogę się z tą rozstać.

Bardzo dobra

Maska zamknięta w czarnym, sporym opakowaniu od Syoss jest bardzo wydajna. Ma gęstą konsystencję w kolorze białym i ładny, utrzymujący się na włosach zapach.
Maska przede wszystkim ułatwia rozczesywanie włosów, co jest dla mnie bardzo istotne. Włosy po użyciu maski są wygładzone, lśniące i wyglądają zdrowo. Nie wiem na ile to zasługa maski, ponieważ oprócz niej stosuję jeszcze inną odżywkę, ale moje końcówki są zdrowe i wyglądają jak świeżo po pocięciu, a u fryzjera byłam 5 miesięcy temu.

Mega maska

Maska posiada bardzo gęstą konsystencję, a przy tym lekki, przyjemny zapach. Opakowanie jest bardzo duże (500ml), więc zdecydowanie wystarczy na długo. Stosuję od połowy długości włosów, aby je wzmocnić i odżywić na długości, bo jestem fanką długich włosów. Według mnie maska super nawilża włosy, sprawia,że stają się delikatne w dotyku. Łatwo się rozczesują, są gładkie, lejące. Zniszczone końcówki od prostowania odzyskują witalność, nie są już tak przesuszone, nie puszą się.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Intensywna regeneracja

Produkt otrzymałam do testowania od marki wizaż i Akademii SYOSS.
Posiadam włosy kręcone, które są suche oraz lekko zniszczone.
Maska posiada gęstą konsystencję, która ułatwia jej rozprowadzenie na całych włosach.
Jest to bardzo wydajny produkt w dużych opakowaniach, dzięki czemu idealna pielęgnacja pozostanie z nami na dłużej.
Maska już po pierwszym zastosowaniu daje efekty zregenerowanych i wzmocnionych włosów. Włosy stają się zregenerowane, gładkie, miękkie oraz lśniące. Gęsta konsystencja ułatwia rozczesywanie a jednocześnie głęboko wniika w stukturę włosa.
Idealna pielęgnacja moich włosów.

Fajna jednak do regeneracji jej daleko

Maska ma ładny świeży zapach który utrzymuje się dość długo na włosach jest gęstej konsystencji koloru białego dobrze trzyma się na włosach i fajnie zmywa można ją używać na wiele sposobów przed myciem włosów po myciu bądź też na noc wedle uznania ja używałam na wszystkie możliwe i efekt był ten sam włosy się dobrze rozczesuja i fajnie układają są miekie trochę nawet błyszczą włosy nie są obciążone jednak to taki standardowy efekt żeby regenerowala nie zauważyłam brakuje mi nawilżenia i odżywienia maska jest zamknięta w czarnym pojemniczku z elementami o pojemności 500ml wydobycie produktu bezproblemowe kupiłam w hebe za niecałe 20 złotych efekt uznam za średnio zadowalający

Maseczki do włosów stanowią nieodłączny element mojej pielęgnacji. Stosuję różne produkty i lubię testować nowości. Na maseczkę z serii Repair Boost skusiłam się podczas zakupów w drogerii po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji tego kosmetyku. Maska ma przyjemny zapach i bogatą konsystencję, świetnie dociąża, wygładza i odżywia włosy a mnogość jej zastosowań sprawia, że każdy się z nią polubi.

Maska znajduje się w praktycznym, poręcznym słoiku z zakrętką. Charakterystyczna kolorystyka będąca połączeniem pomarańczy i czerni idealnie że sobą współgra a metaliczne elementy dodają uroku. Z tyłu znajduje się dokładny opis wraz ze sposobami stosowania. Dzięki opakowaniu w formie słoika łatwo jest wydobyć porządną ilość kosmetyku.

Maska

Ten kosmetyk z gamy Syoss jest nieco nietypowy. Można określić go jako maskę 4 w 1, ponieważ ma aż 4 proponowane przez producenta sposoby stosowania: przed szamponem, jako odżywka ekspresowa, jako maska i jako maska na noc. Przyznam, że najbardziej lubię ją stosować jako maskę na kilkanaście minut lub właśnie jako produkt całonocny, gdyż wtedy widzę najlepsze efekty. Maska jest produktem o bardzo treściwej i bogatej konsystencji. Taką forma umożliwia wygodne nałożenie produktu na włosy bez obawy i to, że mnie będzie się trzymał. Posiada mleczną barwę i zapach charakterystyczny dla kosmetyków z tej linii - perfumeryjny, wyrazisty i otulający, po myciu utrzymuje się na włosach przez kilka godzin. Maskę nakładam na kilka sposobów i za każdym razem byłam zadowolona z efektów. Produkt łatwo jest wypłukać bez obawy, że pozostałości obciąża nam włosy. Maska sprawia, że włosy zdecydowanie łatwiej jest rozczesywać,po wysuszeniu są miękkie i sprężyste, podatne na stylizację. Myślę, że maska dobrze je nawilża i odżywia, włosy są zdecydowanie milsze w dotyku i wyglądają na zdrowe. Produkt ma standardową wydajność i wystarcza na kilkanaście użyć. Oczywiście maska nie zregeneruje włosów zniszczonych, którym jest dedykowana, jednak wizualnie poprawi ich stan że względu na obecność silikonów w składzie. Myślę, że to dobry produkt, który warto wypróbować

Plusy
Gęstą, treściwa forma
Ładny zapach
Świetnie nawilża, wygładza i dyscyplinuje włosy
Wydajność
Dostępność