KWC LogobyWIZAŻ logo
Maski do włosów

Yumi Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

4,7 na 536 opinii

Przyjemny zapach moreli
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maska zamknięta jest w plastikowym opakowaniu z ładną szata graficzną. Pojemność 300ml Przeznaczona do włosów wysokoporowatych, zniszczonych i potrzebujących regeneracji. Zawiera: Morele, olej lniany, olej z kiełków pszenicy, olej z wiesiołka, sok z liści aloesu, Po otwarciu pojemnika pierwsze co jest wyczuwalne to przyjemny lekko słodkawy zapach moreli. Przez krótka chwile wyczuwalny jest na włosach po umyciu. Konsystencja maski 3w1 przypomina coś na pograniczu maski a odżywki, lekko lejąca ale nie na tyle zbita by spływać z włosów. Dobrze się rozprowadza, a włosy po umyciu są sypkie i lepiej się rozczesują. Produkt wydajny. Produkt używam w formie maski i pozostawiam na 20 min po czym zmywam. Świetnie sprawdza się również jako odżywka. Włosy po stosowaniu maski wyglądają ładnie. Pozostają nawilżone, gładkie i lśniące. Dobra maska by wspomóc regeneracje zniszczonych włosów.
    Zalety:
    • zapach
    • naturalny skład
    • nawilżenie
    • wydajność
    • konsystencja
    Inna drogeria
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lutego 2022 o 23:17
    Super odżywcza maska do zniszczonych suchych włosów
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Morelowa maska do włosów wysokoporowatych od Yumi stała się moim ulubieńcem. Ten produkt jest świetny. Mam suche, matowe i mocno zniszczone włosy. Po użyciu tej maski moje włosy odżyły. Stały się odżywione, miękkie i pełne blasku. Do tego subtelna, morelowa nuta zapachowa rozpieszcza zmysły. Maska jest dość gęsta, nie utrudnia to jednak w żaden sposób jej nakładania na pasma. Jest w mojej ocenie średnio wydajna, jednak nie jest to dla mnie aż tak istotne kiedy patrzę na efekty po odżywczym zabiegu.
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 grudnia 2021 o 21:29
    Najlepsza!
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Bardzo ją polubiłam, świetnie poradziła sobie z moimi napuszonymi włosami, doskonale je nawilżyła, nadała miękkości, po prostu rewelacja! Zapach również bardzo mi się podoba ;)
    Otrzymałam w prezencie
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 września 2024 o 10:15
    Jakoś zmęczę ale więcej nie kupię
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Od razu zaznaczę że nie mam włosów wysokoporowatych, a raczej średnioporowate, choć część rozjaśniana jest dość mocno zniszczona i może nawet mogłaby podchodzić pod wysoką porowatość. Z reguły jednak te oznaczenia nie mają dla mnie aż takiego znaczenia przy wyborze, regularnie kupuję maski przeznaczone do innej porowatości niż moja bo już nie raz świetnie mi się sprawdziły. Jeżeli już maski do wyższej porowatości mi nie odpowiadały, to po prostu dlatego że trochę za mocno dociążały mi włosy, ale poza tym byłam w stanie docenić ich działanie. W przypadku tej maski problem jest zupełnie inny. Sama formuła wydaje się przyjemna, maska jest bardzo gęsta, łatwo wybrać ją z pojemniczka, nie spływa z dłoni, no generalnie wydaje się że wszystko będzie świetnie. Niestety już od pierwszego nałożenia czułam że jej nie polubię. Z reguły już przy spłukiwaniu masek/odżywek czuję zwiększony poślizg na włosach i przyjemnie przejeżdża mi się po nich dłonią. Tu natomiast uczucie jakbym w ogóle nie nałożyła żadnej maski, palce plączą się między włosami, męczę się żeby dokładnie wszystko spłukać. Po wyschnięciu włosy mam po niej bardzo plączące się, ciężkie do rozczesania, sztywne. Dosłownie mam wrażenie że jak w końcu je cudem rozczeszę to za 5 minut są znowu poplątane tak jak były przed czesaniem. Przypomina mi to trochę czasy kiedy byłam bardziej wkręcona w pielęgnację włosów i jeszcze mi się chciało robić te wszystkie olejowania i inne takie, i właśnie gdy nie zemulgowałam dobrze oleju, to tak zachowywały się wtedy moje włosy. Zapach maski nie jest morelowy, morela pachnie bardziej cierpko-kwaskowo, ta maska pachnie dla mnie jak brzoskwiniowy jogurt Zott. Jak ktoś lubi takie owocowo słodkie zapachy to będzie pasować, ale morela to to nie jest. Naprawdę dawno żaden produkt do włosów nie wzbudził we mnie takiej niechęci. Może zupełnie nie mam racji, ale naprawdę nie uważam żeby potrzeby włosów wysoko i średnioporowatych były aż tak skrajnie różne, żeby produkt przeznaczony do jednych aż tak nie sprawdził się do drugich, to nie są potrzeby z przeciwnych biegunów, a gdybym aż tak pilnowała żeby zawsze wybierać odpowiednie oznaczenie to nie poznałabym wielu świetnych produktów. Maskę wykańczam, trochę się do tego zmuszam, ale jak już kupiłam to zużyję, dam jeszcze szansę marce Yumi i spróbuję tej typowo do włosów średnioporowatych.
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    dexio1
    2 / 5
    21 października 2023 o 22:38
    U mnie się nie sprawdziła
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moje włosy są dla mnie udręką- wiecznie spuszone, suche, bardzo trudno je wygładzić. Kiedy widzę w nazwie maski, że jest przeznaczona do puszących się wysokoporów, biorę z nadzieją, że ujarzmi moją szopę. A jeszcze jak jest lubianej przeze mnie marki, to już w ogóle serduszko szybciej bije. Niestety, ta maska totalnie poległa w starciu z moją niesforną czypryną...Przede wszystkim jest za lekka. Mimo, że zamknięta w słoiczku, konsystencją przypominała bardziej ciut gęstszą odżywkę i równie dobrze mogłaby być umieszczona w tubce. W ogóle nie wygładzała ani nie dociążała włosów, wyglądały po jej użyciu jak snop suchego siana. No niestety, chyba po ponad 2 latach wracam do masek z silikonami. Plusem jest bardzo ładny zapach, który długo utrzymywał się na włosach i to, że po użyciu tej maski dość długo zachowywały świeżość. Trochę ułatwiała rozczeywanie. Wydajność niska, bo za każdym ładowałam jej na włosy coraz więcej z nadzieją, że zadziała lepiej. Nie zadziałałała...
    Drogeria Hebe
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną