Garnier, Fructis, Aloe Hair Food (Nawilżająca maska do włosów normalnych i suchych)

Fructis Aloe Hair Food, maska do włosów normalnych i suchych.
3 sposoby użycia - Możesz ją stosować:
Jako odzywkę: nanieś na mokre włosy, aby je nawilżyć i ułatwić ich rozczesywanie, bez obciążania.
Jako maskę: nanieść na mokre włosy, pozostaw na 3 minuty i dokładnie spłucz, aby intensywnie nawilżyć włosy.
Jako pielęgnacje bez spłukiwania: nanieś niewielką ilość produktu na mokre lub suche włosy, aby je nawilżyć i zapewnić im miękkość na dłużej.

Nigdy nie widziałam tak szybkiego nawilżenia.

Jestem po prostu w szoku. Ta maska do włosów to istne cudo!
Są 3 sposoby jej nakładania lecz ja robię to w sposób tradycyjny, czyli trzymam około 3 minut i zmywam.
Po wysuszeniu moje włosy są mega błyszczące.
Nigdy nie miałam takiego blasku na swoich włosach.
Zapach sam w sobie nie jest intensywny ale to dobrze.
Maska posiada gęsta konsystencja i jest bardzo łatwa w nakładaniu. Produkt jest bardzo wydajny. Mi wystarczyła na 4 miesiące i używałam maski razem z mamą. Polecam ,bo to najlepszy produkt na błyszczące i zdrowe włosy.

Kolejna rewelacja z serii Hair Food

Co tu dużo mówić, strzał w dziesiątkę przy moich niskoporowatych, delikatnych długich włosach. Maska sprawdza się zarówno jako maska, ale też jako szybka, treściwa odżywka (w tej formie stosuję ją najczęściej). Nie obciąża włosów i jest wybitnie wydajna, naprawdę niewielka ilość zapewnia skuteczne nawilżenie, przez co starczyła mi na bardzo dużo użyć. Oprócz nawilżenia, maska pięknie pachnie. Zapach jest ładny, ale nie nachalny i nie utrzymuje się bardzo długo na włosach. Włosy po masce łatwiej rozczesać i ułożyć, są bardziej wygładzone i lśniące, wyglądają zdrowo. Co więcej, używałam jej również na podrażniony skalp - i tu również zadziałała nawilżająco.
Podsumowując - dobry, wegański skład i super działanie przy stosunkowo niewielkiej cenie.

idealna pod olej

Testuję tę maskę już parę miesięcy, na różne sposoby i najbardziej upodobałam sobie nakładanie jej pod olej, oczywiście przed myciem :)
Produkt jest wydajny, choć lekko wodnisty. Zapach jest bardzo ładny, ale po myciu zanika.

Okropne na włosy przetłuszczające się

Kupiłam tę maskę w hebe zachęcona pozytywnymi recenzjami. Niestety - ten produkt okazał się okropny. Oprócz ładnego zapachu nic dobrego nie zrobił, próbowałam go stosować wszystkimi 3 sposobami. Po 1 dniu (A moje włosy wymagają mycia standardowo co 3 dni) były w okrutnym stanie. Przetłuszczone oraz pojawił się łupież. Żenada.

Świetne nawilża

Maska -krem o wielofunkcyjnym użyciu , na mokro, bez splukiwania lub na sucho, kazdy znajdzie idealne rozwiazanie dla siebie.

Zamknięta w dużym opakowaniu 390 ml o bogatej szacie graficznej , konsystencja gesta, kremowa o świeżym orzeźwiajacym zapachu.

Bardzo dobry skład, prawie 98% naturalnych składników, produkt wegański bez silikonów, parabenów.

Maskę używałam na mokre umyte włosy i po paru minutach spłukiwałam, nakładałam ją od połowy długości włosów tak aby nawilżyć wiecznie suche i rozdwajające się końcówki.

Włosy po jej użyciu były lśniące, aksamitne i mięciutkie w dotyku, idealnie się układały. Pięknie pachniały. Maska powoduje, że włosy bardzo ładnie się rozczesują, bez szarpania, nie są skołtunione.

Maska nie przetluszcza włosów, nie uczula, nie obciąża.

Uważam, że jest to jedna z lepszych masek do suchych i normalnych włosów.
Warto wypróbować. Produkt niesamowicie wydajny.

KOCHAM!!!

- cudowny zapach
- wygładza
- cena
- włosy są mięciutkie

Podsumowując odżywkę nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń jest cudowna i ulubiona z całej serii(:

Wielofunkcyjna i łatwo dostępna

Fajnie, że Garnier od jakiegoś czasu postawił na naturalne, wegańskie kosmetyki z jasno rozpisanym składem. Bardzo podoba mi się taka filozofia. Są jeszcze przy tym łatwo dostępne, a to już o krok od KWC!

Maskę otrzymujemy w dużym, zakręcanym opakowaniu, z którego ręcznie wybieramy produkt. Takie rozwiązanie jest moim zdaniem plusem, bo możemy wykorzystać kosmetyk do samego końca, na bieżąco kontrolujemy pozostałą jego ilość i wiemy kiedy znowu musimy się wybrać na zakupy ;)

Maska ma średnio-gęstą konsystencję i przepiękny aloesowy, świeży zapach. Utrzymuje się on na włosach jeszcze przez jakiś czas po wysuszeniu za co kolejny plus. Maskę możemy zastosować na trzy sposoby: jako odżywkę, maskę i spłukać lub nałożyć na włosy i zostawić. Ja, posiadaczka włosów długich, cienkich i delikatnych używam jej na dwa pierwsze sposoby, po czym spłukuję. Jeśli nakładam jako odżywkę - spłukuję po max 5 min (lub szybciej, jeśli nie mam czasu), a jeśli jako maskę - zostawiam tak na ok 20-30 min. Maska za każdym razem fajnie odżywia, nawilża i uelastycznia włosy. Są one sypkie, błyszczące i odpowiednio dociążone. Ułatwia rozczesywanie, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z farbowanymi włosami, które bez maski są suche i strasznie się plączą. Czasami zdarza mi się także mieszać ją z innymi i to również daje super efekty.

Jeśli jeszcze ktoś jej nie miał - polecam wypróbować, zwłaszcza, że jest kilka rodzajów i można ją odpowiednio dobrać do swoich włosów.

Bardzo fajna!

Skusiła mnie swoją ceną (ok. 15 zł w rossmannie) i intrygującym, przyjemnym zapachem. Proponuje kilka możliwości zastosowania, co jak najbardziej mi pasowało.
Mam kręcone, bardzo suche włosy, więc zdecydowałam się na nawilżającą z aloesem i szczerze powiem, że jestem zadowolona. Zapach po zmyciu nadal się utrzymuje.
Po zastosowaniu na sucho bardzo uwydatnia skręt włosów i jakby "skleja" ładniejsze loki. Jak najbardziej na plus.

Wygładzenie włosów, piekny zapach

Odżywka przede wszystkim spodobała mi się ze względu na swój zapach. W odróżnieniu od odżywek owocowych z tej serii, ta ma znacznie lżejszy zapach, który przyjemnie pozostaje wyczuwalny na włosach. Po zastosowaniu odżywki włosy są miekkie i odżywione. Można ją stosować zarówno jako odżywkę do spłukiwania, jak i bez spłukiwania na mokre i suche włosy. Odrobina odżywki naniesiona na suche włosy pozwala okiełznać puszenie się włosów i do tego można cąły dzień czuć jej zapach.

Lubię ją choć moim ulubieńcem jest Papaya

Zacznę od tego że mam włosy suche, zniszczone rozjaśnianiem, końce to totalne siano a przy nasadzie się przetłuszczają.Myję głowę codziennie naturalnymi szamponami a maski czy odżywki nakładam codziennie.
Maseczkę kupiłam na promocji za 15 zł.

1.Opakowanie- to duże okrągłe wykonane z plastiku pudełko w którym trzeba zanurzyć rękę aby wydobyć kosmetyk co nie jest do końca higieniczne zwłaszcza pod prysznicem-może się dostać tam woda .Grafika jest bardzo ładna, przyciąga uwagę klientów
2.Konsystencja-dość gęsta, nie spada z dłoni po nabraniu i niewiele jej trzeba nałożyć na włosy aby je równo pokryć-co za tym idzie jest wydajna
3.Zapach-orzeźwiający, świeży, ogórkowy
4.Działanie-maska jest przeznaczona dla włosów normalnych i suchych moje są bardzo przesuszone i zniszczone i Garnier Aloe daje radę.Włosy są gładsze, lepiej się rozczesują, wyglądają zdrowiej, nie puszą się.Przy regularnym stosowaniu widać różnice -włosy są nawilżone
Stosuje ją na dwa sposoby-jako 2-minutową odżywkę do spłukania lub jako maskę -nakładam na 15 minut zawijam w ręcznik potem spłukuje
5.Skład-olej sojowy , słonecznikowy,kokosowy, aloes i ekstrakty m.in. z winogron, formuła oparta w 98% na składnikach biodegradowalnych

Same plusy, niska cena i dobra jakość sprawia że wróce do niej na pewno

Bomba nawilżenia

Na zakup tej maski namówiła mnie moja przyjaciółka. Zakupiłam ją w drogerii na promocji z myślą, że odżywi moje suche i zmęczone rozjaśnianiem długie włosy.
Muszę przyznać że ta maseczka naprawdę skradła moje serce. Po nałożeniu włosy są przyjemnie nawilżone, miękkie, dociążone i nie mam problemów z rozczesywaniem. Jest bardzo wydajna - nakładając ją na umyte włosy wystarczy odrobinka aby pokryć je prawie na całej długości a mam długie włosy.
Ma dużą pojemność zamkniętą w wygodny plastikowy słoiczek.
Zapach jest przecudowny, taki świeży lekko ziołowy.
Kolejnym plusem jest naturalny skład produktu.

Działa jak zwykła odżywka

Jak zwykle dostałam mega próbkę, którą używałam kilka tygodni.

Niestety przypadła mi do gustu najmniej spośród całej serii jedzonka dla włosów.
I to tylko ze względu na zapach. Niby ładny, niby zielony, ale zupełnie mi się nie podobał.
Trochę się tu rozczarowałam, bo co jak co, ale garnierowskie szampony i odżywki z reguły naprawdę ładnie pachną - a ta seria to już szczególnie.

Mam włosy zwyczajne, cienkie, nie suche, przetłuszczające się u nasady. Na długości są wybitnie zwykłe, zdrowe, niefarbowane. Myję je codziennie lub co drugi dzień.

Ciężko jest mi wymagać jakiegokolwiek działania od masek czy odżywek, oprócz pomocy w rozczesaniu się w minutę.
No może mogę wymagać tylko tego, żeby stan włosów się nie pogorszył i nie były obciążone.

I tutaj wszystko to dostałam. Raz lub dwa razy w tygodniu nakładałam niewielką ilość maski na umyte, mokre włosy, brałam prysznic a potem zmywałam odżywkę. Włosy rozczesywałam bezproblemowo, z resztą jak po każdej odżywce. Nie pogorszyła ich stanu, nie obciążała.
Dobrze się nakładała i nie spadała z włosów.
Zapach nie zostawał na nich zbyt długo.

Nie wiem co więcej mogę o niej napisać.
Nie ma w sobie nic, co sprawiłoby, że kupiłabym pełne opakowanie.
Nawet za 15 zł w biedrze albo na innej promocji.