Yumi, Odżywka do włosów normalnych `Emolientowe wygładzenie`

Yumi, Odżywka do włosów normalnych `Emolientowe wygładzenie`

Bogaty i naturalny skład poprawi kondycje nawet najbardziej wymagających włosów. Olej ze słodkich migdałów wzmocni i odżywi włosy, nadając im blasku. Duża zawartość witamin i silne działanie antyoksydacyjne sprawia, ze olej z awokado uszczelni łuski włosów, zapobiegając ich łamaniu i dyscyplinując ich wygląd. Sok z liści aloesu nawilża, wygładza, ale także nabłyszcza włosy, ułatwiając rozczesywanie. Naturalna odżywka została wzbogacona o olej z oliwek, który dodatkowo zmiękczy i nawilży włosy, zapobiegając puszeniu. Przyjemny owocowy zapach gruszki długo utrzyma się na Twoich włosach. Sięgnij po ten wygładzający koktajl dla Twoich włosów!

Ulubiona odżywka

Włosy po użyciu tej odżywki są idealne nawilżone i gładkie. Stosuję ten produkt na końcowy etap mojej pielęgnacji włosów, dodatkowo go wczesuję, a efekty są super! Nie dość, że włosy przepięknie pachną, poprzez zawartość ekstraktów z owoców, to jeszcze są maksymalnie wygładzone, tylko po wysuszeniu włosów. Zdecydowanie znalazłam swojego, nowego ulubieńca. uwielbiam w tych produktach to, że są tworzone z naturalnych składników, mają śliczne opakowania i bardzo atrakcyjną cenę! Na pewno do niego wrócę, po zużyciu opakowania.

uwielbiam! mój numer jeden - odmienia włosy

To jest moja ulubiona odżywka do włosów, a poznałyśmy się bardzo niedawno! Pokochałam jej zapach, konsystencję i formułę, ale przede wszystkim - działanie!

Włosy już po pierwszym zastosowaniu stały się miękkie, gładkie i wyraźnie odżywione. Rozczesywanie po zastosowaniu odżywki, przy obecnym tragicznym stanie moich włosów, pierwszy raz od dawna, stało się przyjemnością, a przynajmniej na pewno, nie było udręką!

Idealnie nadaje się także do podkładu do olejowania i do zmywania włosów po olejowaniu. Generalnie oprócz tego, że często jest wyprzedana w Hebe, nie ma żadnych wad!

Gruszkowe uwielbienie

Nie ukrywam,że kosmetyki dostałam od Yumi do testów w ramach mojej instagramowej działalności, ale szczerze mogę polecić Wam przetestowanie tych produktów. Ta odżywka nie pozostaje moją ulubioną, ale ma ona zalety, widziałam pozytywne efekty choć efektu WOW nie zauważyłam. Napewno kusi pięknym opakowaniem i gruszkowym zapachem, natomiast to nie koniec atrakcji. Odżywka odżywia,nawilża i nabłyszcza włosy. Ma konsystencję gęstej śmietany,dobrze się wczesuje włosy i zmywa. JEst bardzo wydajna, a cena należy do tych atrakcyjnych (podobnie jak skład). Włosy po użyciu są lekkie, pełne objętości.

ODŻYWKA DO WŁOSÓW

Z racji że mam dość suche i wymagające kręcone włosy, produkt w 100% nie spełnił moich oczekiwań. Zapach oraz konsystencja porduktu jest na plus.
Wracając do oczekiwań, liczyłam ze włosy po umyciu i nałożeniu tej odżywki będą wygładzone. Tak jednak się nie stało. Lekkie wygładzenie było wyczuwalne, jednak za słabe. Myślę że produkt się sprawdzi osobą które maja mniej wymagające włosy.

Super

Godna polecenia odżywka. Jest emolientowo-humektantowa. Cudownie wygładza i nawilża włosy. Nadaje im szybkości i miękkości. Wygładza nawet najbardziej odstające włoski. Ma bogaty, dobry skład. I według mnie nie ma do czego się przyczepić. Odżywka jest bardzo wydajna i ma idealną konsystencję. Cudownie rozprowadza się po włosach. Nie jest za gęsta, ani nie spływa z włosów. Już 3 minuty wystarczą żeby zobaczyć jej działanie. Opakowanie jest piękne i wygodne w użytkowaniu. Polecam

Odżywka godna uwagi

Odżywka emolientowa do włosów normalnych ma kremową, dosyć gęstą konsystencję. Pachnie obłędnie zniewalając zmysły i sprawiajac, że nakładanie jej jest chwilą relaksu dla zmysłów. Zamknięta jest w poręcznej tubce. Niewielka ilość wystarczą, aby nałożyć na średniej długości włosy do ramion. Dobrze się rozprowadza na włosach gdyż już niewielka jej ilość wystarcza na moje całkiem długie włosy. Nie obciąża włosów. Po jej zastosowaniu są gładkie i miękkie w dotyku. Bardzo dobrze się rozczesują i nie elektryzują się.

Słabo odżywia

Odżywka nadaje się do włosów niesfornych, ujarzmia je, jednak nie odżywia, jest jakby neutralna. Delikatnie ułatwia rozczesywanie ale włosy nie są po niej zmiekczone. Przy aplikacji potrzebna jest duża ilość aby było czuć ją na włosach. Być może zmniejsza łamliwość, nie przetłuszcza włosów. Zapach delikatny.

Używa produktu od: próbka

Bardzo polecam

Długo szukałam odżywki do włosów, dzięki której moje włosy staną się bardziej wygładzone i faktycznie ta spisała się idealnie. Do tego jest bardzo wydajna i prześlicznie pachnie .Spodobało mi się jej działanie, ogólnie moje włosy były dosyć słabe, dodatkowo przy każdym ich czesaniu widziałam, że łamią się okropnie, ale teraz różnica jest wielka ;) Nie dość, że są ładnie wygładzone to nie mam już żadnych problemów z rozczesywaniem, a zapach jest przepiękny

Yumi- świetna odżywka do włosów

Odżywka sprawia ze włosy są odżywione i miękkie w dotyku. Opakowanie jest bardzo wydajne . Dzięki temu produktowi moje włosy sa bardziej podatne na stylizacje. Opakowanie jest super wydajne. Produkt jest przyjazny środowisku

Średniak

Opakowanie standardowe, zapach jak dla mnie mdły.

Próbowałam tej odżywki na wiele sposobów i z różną jej ilością jednak za każdym razem włosy były obciążone i już zaraz po wysuszeniu lub na drugi dzień były oklapnięte i przeciążone. Posiadam włosy średnioporowate dla moich włosów to za dużo. Myślę że dla wysokoporów powinna się sprawdzić.

Moje włosy są pokochały!

Jedna z lepszych odżywek emolientowych jakiej używałam.
Zamknięta jest w ładnym opakowaniu, które nawiązuje do tej marki. Pięknie pachnie gruszką. Zapach utrzymuje się przez chwilę na włosach.
Świetnie wygładza, włosy wyglądają po niej jak z reklamy szamponu. Używam po każdym myciu i na pewno do niej wrócę

Gruby kaliber

MAM WŁOSY ŚREDNIOPOROWATE

OGÓLNIE
Odżywka ma idealną konsystencję - nie za rzadka, nie za gęsta, dzięki czemu łatwo rozprowadza się na włosach.
Przyjemnie pachnie i jest wydajna.
Tubka jest miękka i łatwo wydobywać produkt z opakowania.

DZIAŁANIE
Zdecydowanie ta odżywka sprawdza się idealnie do dociążenia puszących się włosów. Nie jest to jednak odzywka, która mogłabym stosować pod rząd (efekt przyklapu murowany). Natomiast jest idealnym balansem pomiędzy standardową mocą odżywki emolientowej dla średnioporów a wysokoporów.
Zimą łatwo o puch na włosach, a ta odzywka pomogła mi go okiełznać.
Również włosy bardziej się błyszczą i łatwo rozczesują.

PODSUMOWANIE
Ogólnie polecam, wydaje mi się, że każdy powinien mieć w swojej łazience coś, co pomoże przy np. nadmiarze humektantów (puchu). Jak mi się skończy, to na pewno do niej wrócę. :)