Wellness Premium Products, Hemp Seed Oil Conditioner (Odżywka do włosów)

Wellness Premium Products, Hemp Seed Oil Conditioner (Odżywka do włosów)

Pielęgnuj swoje włosy dzięki niezrównanym korzyściom roślinnym naszego głównego składnika, organicznego tłoczonego na zimno oleju z nasion konopi i innych wiodących naturalnych składników, które nawilżają, naprawiają i przywracają włosom ich naturalny stan piękna.
Cechy:
olej z nasion konopi tłoczony na zimno
organiczna
wegańska
nie zawiera parabenów
nie zawiera chlorku sodu
bezglutenowa
nietestowana na zwierzętach
Wszystkie formuły zawierają opatentowaną technologię mikrokapsułek, która wnika w rdzeń włosa i leczy każdy mieszek włosowy od wewnątrz. Proces ten aktywuje mikrokrążenie skóry głowy niezbędne do zdrowego wzrostu nowych włosów.
Właściwości:
niezrównane zalety organicznego tłoczonego na zimno oleju z nasion konopi
doskonałe białko roślinne i ultra-nawilżenie
zastrzeżona technologia mikrokapsułek
regeneruje ekstremalne uszkodzenia chemiczne i UV
wspomaga wzrost włosów i mikrokrążenie skóry głowy
bezpieczny dla włosów farbowanych i zapewniający ochronę przed uszkodzeniami
zauważalne rezultaty już przy pierwszym użyciu całej serii produktów

Skóra głowy
problemowa
do włosów przetłuszczających się
nabłyszczające
w tubie

Szampon i odżywka z tej serii... mój ukochany duet

Odżywkę stosuje po szamponie z tej samej serii. Uwielbiam zapach tych produktów. Włosy po nich są wygładzone i miękkie jak nigdy, pięknie się układają, nie puszą, łatwo rozczesują i pachną cały dzień. Długo szukałam czegoś, co faktycznie nawilży moje włosy i pomoże mi je zregenerować. Miałam problemy z rozczesywaniem, włosy brzydko się wykręcały i puszyły. Ten duet radzi sobie doskonale. Testowałam też tę odżywkę po innym, znacznie tańszym szamponie i również daje radę. Cena jest wysoka, ale wytrwale będę polować na promocję, bo warto mieć taki wygładzający i nawilzajacy duet, chociażby na specjalnie okazję:)

Dobra, ale droga

Po pierwsze pięknie pachnie. To jeden z powodów zakupu. Drugim są moje rozjaśniane, suche i plączące się na końcach włosy. Ta odżywka powoduje, że są bardziej wygładzone, śliskie w dotyku. Jest wydajna. Ma niewygodną butlę z jeszcze mniej wygodnym dozownikiem (o ile wygodniejsza przy tej pojemności byłaby pompka). Z pewnością nie pomaga zapobiegać wypadaniu włosów, bo niby jak ma temu pomóc odżywka, którą nakładamy mniej więcej od połowy ucha w dół? Producent trochę chyba ubarwia działanie ????

średnia

W mojej opinii najsłabsza z serii Wellness. Testowałam 3 różne.
Jeśli miałabym uszeregować działanie odżywek według efektu wow i działania to byłoby
1 miejsce czarna > 2 miejsce niebieska > 3 miejsce zielona.

Odżywka dobrze się nakłada i spłukuje. Pozostawia powłoczkę na włosie ułatwiającą rozczesywanie.
Działa, ale bez szału.
Może dlatego że jest polecana do włosów cienkich, przez to słabsza?
Ładnie pachnie, ale ja akurat nie lubię kosmetyków mocno perfumowanych, więc mogłaby być nawet bezzapachowa. Jest dość wydajna.
Plus za opakowanie które można postawić na górze żeby spłynęły resztki produktu.
Niestety odzywka jest dość droga i w porównaniu do wersji niebieskiej czy czarnej średnio warta kupna w cenie regularnej.

Średnia odżywka

Moje włosy: rozjaśniane wiele lat, srednioporowate +, cienkie, raczej proste.
Z całej serii zielonej z dodatkiem z nasion konopii od Wellness Premium Products z tej odżywki jestem najmniej zadowolona. Pieknie pachnie jak reszta produktów, natomiast jest najmniej wydajna moim zdaniem. Włosy po odżywce są miękkie i gładkie, sypkie, łatwo się je rozczesuje, ale brak efektu wow.

Pełen zachwyt!

Jestem zauroczona tą odżywką podobnie jak szamponem z tej samej serii! Sprawdza się w 100%! Jedna z najlepszych odżywek jakie miałam.

Ma bardzo przyjemną, dosyć gęstą konsystencję i rewelacyjnie rozprowadza się na włosach.

Zapach jest cudowny, długo się utrzymuje. Włosy po użyciu tej odżywki są piękne, lśniące, pachnące i przyjemnie wygładzone, miękkie, wręcz jedwabiste. Bardzo dobrze rozczesują się i układają. Produkt nie obciąża włosa i nie przetłuszcza, nawet na drugi dzień - włosy wyglądają świeżo.

Poza tym odżywka jest bardzo wydajna. Przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na 2-3 miesiące.

Cena niestety nie jest niska w stosunku do innych odżywek jakich używałam do tej pory, ale w moim przekonaniu warto! Włosy zyskują na jakości, ta odżywka naprawdę robi różnicę w kondycji :)

Jeżeli się zastanawiacie to bierzcie w ciemno, polecam !

Dobrana para z szamponem tej samej linii

Od grudnia 2021 cały czas trwa moja przygoda z marką. Zielony szampon i odżywkę dostałam w prezencie pod choinkę. Następnie kupiłam niebieską nawilżającą linię a w planach jest linia czarno- złota.
Odżywka jest świetnym dopełnieniem produktu jakim jest szampon z tej serii.

Z racji tego, że szamponu używamy na skórę głowy a odżywki na włosy, odżywka skończy nam się szybciej niż szampon, ale uważam, że i tak jest bardzo wydajna bo przy włosach do łopatek przy codziennym stosowaniu wystarczyła by mi na 3 miesiące. ( na serio starczyła na 4 ale używałam też innych produktów w tym czasie zamiast niej tj inne maski i odżywki).

Włosy po użyciu są błyszczące, miękkie, nie plączą się i doskonale się stylizują.

Zielona odżywka mimo, że moje włosy są bardziej jak z opisu niebieskiej odżywki z tej firmy, sprawdziła się o niebo lepiej. Uważam też, że odżywka z linii zielonej (podstawowej) jest bardziej wydajna (konsystencja) włosy są po niej ładniejsze oraz jest różnica w łatwości rozczesywania.

Jeżeli zastanawiacie się nad marką to polecam na początek kupić produkty z podstawowej uniwersalnej (zielonej) linii a potem testować inne warianty dostosowane pod bardziej konkretny typ włosa/funkcję.