so!flow by Vis Plantis, Emolientowo-proteinowa maska do włosów średnioporowatych i z tendencją do puszenia

Włosy średnioporowate i z tendencją do puszenia to włosy osłabione, wymagające nawilżenia. Bywają szorstkie w dotyku, reagują na wilgoć, brakuje im blasku. Odpowiednia pielęgnacja pomoże im odzyskać lśnienie, gładkość i miękkość.

Maska so!flow by Vis Plantis wspiera regeneracje włosów, uelastycznia je i wzmacnia. Olej z pestek śliwki świetnie sprawdza się w pielęgnacji włosów przesuszonych, zapewniając im odżywienie. Olej z awokado uszczelnia łuskę włosa wygładzając kosmyki, skwalan oraz olej makadamia nadają włosom sprężystości i zdrowego wyglądu. W składzie znalazł się również łagodzący pantenol.

Maska zawiera szereg olejków i innych substancji roślinnych. Włosy dobrze się rozczesują, są gładkie, błyszczące, sypkie.

Ta maska zasłużyła na wysokie oceny na Wizaż.

Moje włosy - cienkie, gęste, farbowane/rozjaśniane. Średnioporowe. Trudne do rozczesania po myciu.

OPAKOWANIE
Duży pudełkowy pojemnik. Jak to maska. Estetyka przyjemna. Wyraźne opisy, czytelny skład. Te wielkie pojemniki nie są najbardziej poręczne, ale to standard dla masek.

SKŁAD
Świetny. Wiele olejków roślinnych, białka roślinne. Substancje ułatwiające rozczesywanie włosów.

KONSYSTENCJA I DZIAŁANIE
Dość gęsta maska. Zapach taki sobie, ale nie przeszkadza. Trzymam maskę 5-7 minut (instrukcja zaleca znacznie dłużej, ale to dla mnie odpada). Maska nie spływa. Dobrze się spłukuje.

Włosy świetnie się rozczesują. Po wyschnięciu są gładkie, błyszczące, sypkie. Mogłaby lepiej dociążać, ale być może ten efekt można uzyskać stosując się do zaleceń co do długości trzymania na włosach.

PODSUMOWUJĄC
Świetna maska. Cieszę się, że zdecydowałam się ją kupić.

Maska do włosów od so!flow zrobiła na mnie naprawdę bardzo duże wrażenie i nie będę ukrywać, że moje średnioporowate włosy dobrze z nią współpracowały. Daje intensywne efekty pielęgnacyjne.

Na przetestowanie nowej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji włosów od marki so!flow napaliłam się naprawdę bardzo mocno, głównie z racji faktu, iż pochodzi ona od dobrze przeze mnie znanej i lubianej marki Vis Plantis, która zwłaszcza ostatnio regularnie gości w mojej pielęgnacji. Moja czupryna należy do tych posiadających średnią porowatość, z natury jest raczej sucha z tendencją do puszenia się na końcach. Dodatkowo przez lata była traktowana chemicznych rozjaśnianiem do platynowego blond odcienia, co niestety także wpłynęło negatywnie na jej kondycję. Emolientowo-proteinowa maska od so!flow wydawała mi się naprawdę ciekawym rozwiązaniem, dopasowanym wręcz do potrzeb moich włosów, dlatego bez większego zastanowienia zakupiłam ją na stronie jednej z drogerii internetowych.

Kosmetyk zamknięty został w opakowaniu w formie słoika o pojemności 400 ml, czyli całkiem sporawo. Za taką objętość musimy w regularnej cenie zapłacić około 26 zł. Słoiczek posiada stonowaną, jasnopomarańczową barwę. Na białym polu umieszczone zostały wszelkie najważniejsze informacje o kosmetyku, czyli logo jego producenta, nazwa, zalecany sposób użytku, bardziej szczegółowy opis oraz oczywiście skład. Po otwarciu opakowania naszym oczom ukazuje się dodatkowe zabezpieczenie w formie transparentnej, plastikowej pokrywki.

Maska ma bardzo przyjemną konsystencję, jak dla mnie jest ona typowo odżywkowa, nieco lejąca się. Posiada jasną, beżową barwę i pachnie naprawdę bardzo ładnie, owocowo, wyraźnie czuć tutaj brzoskwinię. W składzie tego produktu umieszczono między innymi olej awokado, skwalan czy olej macadamia.

Kosmetyk stosowany był przeze mnie jako pierwsze O w metodzie mycia włosów OMO (odżywka/maska - mycie -odżywka/maska). Moim zdaniem sprawdza się w tejże roli naprawdę bardzo dobrze. Przede wszystkim nie trzeba go trzymać na kosmykach przez długi czas, już niecałe pięć minut jest wystarczające, aby utrzymać zadowalający efekt. Dodatkowo produkt świetnie radzi sobie z ujarzmieniem nawet mocna wysuszonych oraz puszących się włosów. Uspokaja je i wygładza. Zdecydowanie podnosi poziom nawilżenia, odżywienia, ale także regeneruje. Zmiękcza i ułatwia rozczesywanie oraz układanie fryzury.

Maska do włosów od so!flow zrobiła na mnie naprawdę bardzo duże wrażenie i nie będę ukrywać, że moje średnioporowate włosy dobrze z nią współpracowały. Daje intensywne efekty pielęgnacyjne, między innymi zmiękcza czy nawilża. Jak najbardziej polecam.

Bardzo polecam

Jak dla mnie ten produkt okazał się być rewelacyjny. Włosy nawilżone, wygładzone bez obciążenia, co dla mnie jest bardzo ważne. Dodatkowo piękny zapach. Konsystencja mogłaby być mniej "lejąca", ale to i tak w niczym nie przeszkadza. Polecam i kupię kolejne opakowanie.

Używa produktu od: próbka

Świetnie nawilżająca maska do włosów

Maska do włosów z so!flow sprawdziła się idealnie i spełniła moje oczekiwania, bardzo fajnie nawilżyła moje włosy nie pozostawiając takiej tłustej powłoki. Sięgnę jeszcze raz po tą maskę jak i rzeczy z tej serii.????

Uwielbiam tą maskę

Jako włosomaniaczka używałam wielu masek do włosów, ale ta przebija wszystkie. Przede wszystkim konsystencja jest tak przyjemna, lekka, niezbyt gęsta. Opakowanie typowe dla masek, ułatwiające dozowanie produktu, z dodatkową osłonką pod zakrętką. Super szata graficzna. Zapach bardzo przyjemny, brzoskwiniowy. Wystarczy niewielka ilość maski na włosy do łopatek, jest bardzo wydajna. Włosy już po pierwszym zastosowaniu są lśniące, sprężyste, nie puszą się i co dla mnie bardzo ważne nie są obciążone. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie daje ten kosmetyk.

Blond wlosy

Maska wygładza włosy, ma przyjemna konsystencje i starcza na długo.
Po umyciu włosy są miękkie i łatwe do rozczesania. Moje włosy to farbowany jasny blond, który wymaga dobre pielęgnacji. Seria spełnia oczekiwania

Świetną maska do włosów

Maska do włosów ma świetny zapach i konsystencję. Co ważne to jest w praktycznym i dużym opakowaniu przez co można z łatwością nabrać tyle preparatu ile jest potrzebna. Warto też dodać, że przez to że jest w takim specjalnym opakowaniu, to maska nie zmienia swojej konsystencji i nie wysycha.

Rewelacja maska i myślę że to nie jest ostatni słoiczek w moich rekach

Maska według mnie jest to mój strzał w dziesiątkę ❤️ słoiczek ma pojemność 400 ml dość duże opakowanie kolor opakowania brzoskwiniowy bardzo śliczny ????a w środku maska koloru białego niezbyt gęsta o super zapachu mango(olej z pestek śliwki olej z awokado skawlan olej makadamia) dość dobrze nanosi się na włosy bardzo dobrze się spłukuje a włosy według mnie przestały się puszyć i jak by stały się bardziej błyszczące i delikatne leiste zapach na włosach utrzymuję się dość długo kosmetyk godny kolejnego zakupu ❤️

Jedwabistość i połysk.

Ta Maska ujarzmiła moje włosy i skórę głowy. Włosy były nawilżone i nabrały bardzo zdrowego wyglądu. Stały się lekkie i błyszczące. Końcówki włosów nie były po umyciu jak dotąd suche tylko ładnie domknięte. Super zapach i konsystencja. Maska nie marzę się, nie lepi, nie spływa.

Moja ulubiona maska

Moje włosy średnioporowate z tendencja do puszenia są bardziej odżywione blyszcza i mniej się pusza .Stosując maskę zauważyłam,że moje włosy nabrały blasku są bardziej błyszcze sa bardziej miękkie i mniej wypadają Zostanie ze mną na dłużej .

Maska jest w porządku

No cóż, nie jestem włosomaniaczką, nie za bardzo stosuję zasady PEH. Ucieszyłam się, że ta maska przeznaczona jest do włosów średnioporowatych - jestem przekonana, że to mój typ.
Maski nie używałam przy każdym myciu, ponieważ zawiera proteiny i wydaje mi się, że taka częstotliwość (codziennie myję włosy) skończyłaby się spuszeniem. Maska ma idealną konsystencję, łatwo nałożyć ją na mokre włosy, oblepia je i nie spływa. Jest to również produkt wydajny. Zapach jest bardzo przyjemny - nuta owocowa. Maska zauważalnie wygładza włosy, sprawia, że są miękkie i puszyste, czasem nawet bardziej sypkie. Jak wspomniałam, nie orientuję się dobrze w równowadze PEH, ale dobrze mieć coś z proteinami w swojej kosmetyczce. Polecam spróbować.

Uwielbiam

Maska skradła moje serce, głównie przez zapach. Morelka ???? poza tym świetnie odżywia i wygładza wlosy a moje mocno rozjaśniane wlosy tego potrzebują. Z pewnością ten produkt zostanie ze mną na dłużej.