Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na dzień

Dermika Luxury Neocollagen, Kolagenowy krem ochronny anti-age na dzień SPF 50 

4 na 54 opinie
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Porównaj ceny

HOBB
Dermika Kolagenowy krem ochronny ANTI-AGE SPF 50
53,99  zł
Hebe
Dermika Luxury Neocollagen
89,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • Iloxil
    Iloxil
    2 / 5
    11 marca 2025 o 10:18
    Tłusty i ciężki
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zachęcona skutecznością serii Dermiki Hydrain3 postawiłam na krem z filtrem tej samej marki. Niestety było to mocne rozczarowanie. Zapach piękny tak, jak w przypadku serii nawilżającej, ale na tym plusy wg mojego doświadczenia się kończą. Krem jest niezwykle ciężki i tłusty. Dodatkowo okazał się uczulający - po każdej aplikacji doświadczałam potoku łez. Może to dobra opcja na zimę dla osób bez wrażliwości na składniki tego kremu.
    Zalety:
    • Ładnie pachnie
    • Ładne opakowanie
    Wady:
    • Ciężki
    • Tłusty
    • Uczulający
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W marketplace Allegro, Amazon
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 czerwca 2024 o 0:00
    Spośród filtrów Bielendy i należących do niej marek (w tym Dermiki) jak dotąd najlepszy krem z SPF 50, choć i tak problematyczny dla osób stosujących częstą reaplikację
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kolagenowy krem z SPF 50 marki Dermika od dłuższego czasu kusił mnie swoją intrygującą szatą graficzną i dodatkowym działaniem pielęgnującym skórę, jednak wysoka cena i brak recenzji powodował, że wstrzymywałam się z zakupem. W końcu postanowiłam zaryzykować i - jak to w takich sytuacjach bywa - po zakupie w internecie zaczęły pojawiać się opinie (na szczęście pozytywne, dlatego do testowania przystąpiłam z ulgą). Krem ma odżywczą konsystencję i kosmetyczny zapach. Pozwala rozprowadzić się bez uciążliwych smug. Po ostatecznym wchłonięciu krem pozostawia skórę nie tylko nawilżoną, a wręcz odżywioną. Szczęśliwie kompletnie się nie roluje, natomiast lubi osadzać się w brwiach i linii włosów, a sama aplikacja nie należy do najkrótszych. Wykończenie na suchej skórze to pogranicze satyny i glow. Chciałabym potwierdzić opinie poprzednich recenzentek, że krem "nie bieli", ale niestety tak idealnie u mnie nie było. Przy pierwszej aplikacji i dokładnym rozprowadzeniu krem, owszem, prezentuje się w porządku, natomiast już przy reaplikacji pozostawia efekt à la gejsza. O ile moja sucha skóra bez problemu jest w stanie przyjąć kolejną pokaźną porcję tej odżywczej konsystencji, o tyle biel kompletnie przestaje się już wchłaniać i na twarzy widać wyraźnie białą maskę. Raz w celach empirycznych przetestowałam reaplikację nr 2 (czyli ogółem trzy porcje tego kremu jednocześnie na twarzy) i skutkiem była śnieżnobiała, nieznikająca ściana. Osobom stosującym reaplikację pozostaje więc albo zmywanie całej poprzedniej pielęgnacji i nakładanie nowej co 2-3 godziny (delikatne ściąganie nadmiaru chusteczkami nie działało i biel wciąż przebijała), albo nakładanie go jako pierwszego filtra, a następnie uzupełnianie już innymi lekkimi, transparentnymi filtrami. Ja stosowałam drugie rozwiązanie (jedyne życiowe, pozwalające funkcjonować), natomiast nie mogę powiedzieć, bym była w pełni zadowolona z efektu. Białe plamy wciąż potrafiły się ujawniać albo mieszać z żelowymi konsystencjami nakładanych następnie filtrów. PODSUMOWANIE: Krem Dermika to zaskakująco dobry (szczególnie jak na Bielendę i inne należące do niej marki) kosmetyk z wysokim SPF, efektywnie łączący funkcję klasycznego filtra i kremu nawilżającego. Mimo odżywczej konsystencji nie obciąża skóry, nie roluje się, nie podrażnia skóry ani oczu i pozostawia ładne, zdrowe wykończenie. Niestety dla osób stosujących zgodnie z zaleceniami reaplikację co 2-3 godziny bardzo dużym problemem może okazać się efekt bielenia, widoczny nawet na jasnej karnacji.
    Zalety:
    • higieniczne opakowanie airless z estetyczną szatą graficzną
    • szerokopasmowa ochrona
    • doskonały skład bogaty w liczne substancje pielęgnujące skórę
    • brak wysuszania lub podrażnienia suchej i wrażliwej skóry
    • brak negatywnego wpływu na oczy (szczypania, łzawienia itp.)
    • na suchej skórze zdrowe wykończenie między satyną a glow
    • brak efektu rolowania
    • kosmetyczny zapach z wyczuwalną nutą tłustości
    • PAO 6 miesięcy
    Wady:
    • w ostrzejszym świetle wyraźny problem z białą poświatą
    • dłuższa aplikacja (potrzeba najpierw dokładnego wmasowania, następnie usunięcia smug, a na koniec usunięcia z brwi pozostałości kremu)
    • z powodu bielenia trudność reaplikacji
    • tendencje do osadzania się w brwiach i przy linii włosów
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • atabe
    atabe
    5 / 5
    18 kwietnia 2024 o 14:58
    cudowny SPF
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pierwszy SPF z którym moja skóra nie ma problemu. Wypróbowałam już mnóstwo SPF-ów i zawsze lądowały w śmieciach po jakimś czasie. Stosowałam je z przymusu latem, ale moja skóra ich nie znosiła. Z tym kremem jest inaczej. Wchłania się w miarę szybko, nie bieli, nie ma brzydkiego zapachu, nie szczypie w oczy, nie roluje się, nie zapycha, nie świeci się nieestetycznie. Do tego pielęgnuje, także jak dla mnie hit i mogłabym go stosować przez cały rok, może zostanie ze mną po lecie też. Krem jest w opakowaniu z pompką, czyli dodatkowy plus.
    Zalety:
    • nie bieli
    • nie szczypie w oczy
    • nie pozostawia lepkiej warstwy
    • dozownik z pompką
    • dobry skład
    Wady:
    • dostępność
    • cena bez promocji w hebe wysoka
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 kwietnia 2024 o 14:33
    Doskonały - ochrona i pielęgnacja
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Filtry stosuję cały rok, zatem mam wobec nich wysokie wymagania. Nie lubię tłustych, bielących, wyświecających twarz, a najgorsze, co może być, to gorzki posmak w ustach, który pojawia się podczas stosowania niektórych. Dermika nie ma wad. Ucieszyłam się, jak ją ujrzałam, bo cenię sobie pielęgnację tej marki. A tu proszę - mamy 2 w 1. Opakowanie jest bardzo wygodne, higieniczne (z pompką) i ładne. Konsystencja dość rzadka, zapach bardzo przyjemny, nienachalny. Krem bardzo łatwo się rozprowadza, nie jest tępy, nie maże się. Szybko się wchłania i absolutnie nie bieli. Nie pozostawia skóry matowej, ale przyjemnie satynową. Jest doskonały pod makijaż. Ochrona też działa, bo podczas jego używania nie zaliczyłam żadnych przebarwień, pomimo stosowania retinolu. No i najważniejsze - nie powoduje gorzkiego posmaku w ustach. Ogromną jego zaletą jest to, ze nie tylko chroni, ale także pielęgnuje i odmładza.
    Zalety:
    • lekka konsystencja
    • nie powoduje gorzkiego posmaku w ustach
    • pielęgnuje i chroni
    • nie bieli
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Super-Pharm
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.