No7, Beautiful Skin Cleansing Lotion for Normal / Dry Skin (Mleczko oczyszczające do twarzy)

Cena PLN 45.00

Mleczko oczyszczające do twarzy do cery normalnej i suchej. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i pozostawia skórę odświeżoną i miłą w dotyku. Zawiera olej z dzikiej róży.

normalna
demakijaż twarzy
oczyszczające
mleczko

sama nie wiem

Nie przepadam za mleczkami za twarzy i może z tego wynika moja niezbyt entuzjastyczna ocena. Mleczko jest w butelce z pompką, którą można przekręcić, żeby zamknąć/otworzyć. Na 1 uzycie trzeba kilkanaście pompek. Dla mnie mleczko jest niewydajne, uzywam go co kilka dni i już kończę opakowanie. Wydaje mi się, że z zasady mleczka mają gorszą wydajność niż micele. Zapach delikatny, taki klasycznie kremowy.
Zmywa dobrze podkład, oczu nie polecam nim zmywać, bo piecze strasznie. Nie jest bardzo tłuste, nie lepi się na twarzy i właściwie można je sobie tak zostawić, jeśli siedzimy w domu i niepotrzebujemy nakładać kremu. Nie podrażnia twarzy i raczej nie zapycha - choć żeby to oceniać, za rzadko go używam. Cena nie jest przerażająca, ale dość wysoka, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku, nawet w drogerii Boots. Ogólnie tę markę własną boots pozycjonuje jako dość ekskluzywną i te kosmetyki nie należą do najtańszych.
Sama nie kupię ponownie, tym opakowaniem uszczęśliwiła mnie mama, która kupiła mi też drugie, ale jestem pewna że na nich moja przygoda się skończy. Nie żeby kosmetyk był szczególnie zły, ja po prostu nie lubię mleczek.
Zdaje się, że Boots zmienił trochę wygląd i nazwę niedawno, ale skład wygląda na identyczny. Kosmetyk kosztuje 8 funtów za 200ml, kiedy w tej samej drogerii można mieć w tej cene duży micel garnier, typu 500 zlbo 700ml.