L`Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera na dzień

Wysokie stężenie składników aktywnych i potrójne działanie Anti - Age:
- wypełnia skórę i redukuje zmarszczki: Revitalift Laser X3 został wzbogacony o fragmentowany kwas hialuronowy, który wnika w warstwy skóry (test in vitro) by redukować zmarszczki,
- zagęszcza skórę: Formuła zawiera Pro-Xylane, który wzmacnia włókna skóry (test in vitro) by przywrócić jej gęstość,
- modeluje kontur: Jako pierwszy w gamie Revitalift krem Revitalift Laser X3 zawiera Pro - Xylane w stężeniu 3%, zdolny stymulować wytwarzanie naturalnych składników skóry (test in vitro), by ujędrnić ją i wymodelować kontur twarzy.

Taki sobie krem

Zachęcona obiecującymi reklamami zakupiłam krem, który powinien podczas stosowania dawać spektakularne efekty, których po bądź inąd kultowej marce miałam prawo sie spodziewać. Wiekowo produkt był odpowiedni. Niestety u mnie się nie sprawdził, nawilżenie i pielęgnacja cery taka sobie. Najgorszą rzeczą jest to, iż produkt roluje się na mojej skórze.

Bardzo polecam!

Zużyłam wiele słoiczków tego kremu, więc z czystym sumieniem mogę napisać, że jest on warty zakupu! Wracam do niego od kiedy pojawił się na rynku. Odpowiada mi w nim konsystencja, a cera po użyciu jest odżywiona, napięta i świetlista. Polecam każdej osobie, która ma problemy z utratą jędrności i zmarszczkami!

Nie podzielam pochlebnych opinii

Kupiłam ten krem bazując w sumie na pozytywnych opiniach Wizażu. Myślałam, że będzie to fajny dzienny kremik, który coś będzie robił, jednak nic bardziej mylnego.
Krem dostajemy w ładnym dla oka opakowaniu, wewnątrz jest szklany słoik typowy dla designu tej marki.
Po otwarciu słoiczka mamy biały gęsty krem o dość dziwnym, bardzo mocno pudrowym i perfumowym zapachu, uważam, że zapach tego kremu jest zbyt mocny. Jeśli ktoś ma wrażliwy nos albo nie lubi zapachu w kosmetykach, to tego też nie polubi. Mnie zapach nie przypadł do gustu.
Konstystencja jak już wspomniałam jest dość gęsta, zbita, wystarczy niewielka ilość kremu, żeby rozprowadzić na buzi. Ale już po pierwszym użyciu wiedziałam, o co w tym kremie chodzi. Otóż o to, że on jest wręcz napakowany silikonami, aż opływa nimi. Nie dziwię się więc, że niektóre recenzje tak go chwalą, bo jednak silikon zawsze wygładzi nam trochę fakturę skóry, co i ja zauważyłam ale tylko podczas nakładania kremu, absolutnie nie spodziewajmy się, że efekt będzie długotrwały, bo to jest tylko krem i za stosunkowo niewiele, żeby miał w składzie jakiś cudowny składnik, który nam skórę będzie prasował. A więc silikony.
Postanowiłam jednak dać temu kosmetykowi szansę i smarowałam buzię rano i wieczorem, bo jednak jakieś słabiutkie nawilżenie to on też daje. Po jakimś czasie jednak odniosłam wrażenie, że na mojej twarzy pojawiło się dużo małych krostek, takich pryszczyków, które są za małe do wyciśnięcia, ale widać je gołym okiem. I od razu wiedziałam - przecież silikon nakładany w takiej ilości na twarz raczej nic dobrego nie zrobi. Odstawiłam więc krem na jakiś czas i cera wróciła do normy. Postanowiłam jednak wrócić do niego i używac tylko na dzień, żeby dodatkowo nie 'dusić' skóry silikonami na noc. Niestety po 4 dniach i tak znowu wysyp dziwnych krosteczek, więc znowu go odstawiłam, żeby cera wróciła do normy. Potem dałam jeszcze jedną, ostateczną szansę i kiedy po kilku dniach znowu pojawiły się krostki to dałam sobie spokój. Zostało mi jakieś 15% całości słoiczka i postanowiłam, że zużyję go do rąk. I nawet przy użyciu na dłonie on jest dla mnie za bardzo silikonowy. I zapach, który mi nie odpowiada. Jak nakładałam go na buzię wcześniej, to miałam wrażenie, że on nie działał jak krem, tylko jak zwyczajna baza pod makijaż, wiecie, np Benefit Porefessional, która też jest napakowana silikonem i wygładza. No niby fajnie, ale kupując ten krem miałam nadzieję, że dostanę jakieś nawilżenie na wysokim poziomie, a nie po prostu silikonową bazę pod makijaż.
Co mu trzeba oddać to to, że makijaż na nim wygląda ładnie i podkład rozprowadza się bardzo dobrze, ale czego innego się spodziewać, skoro wszystko 'jedzie' na tym silikonie? Mejkap też trzyma się dobrze cały dzień na takiej bazie, ale generalnie to jest za mało, żebym dała mu dobrą ocenę.
Nie podzielam zachwytów, nie widziałam żadnego działania długofalowego prócz tego że po nałożeniu kremu skóra faktycznie wydawała się bardziej 'zblurowana', ale jakby tak zmyć ten krem zaraz po nałożeniu to buzia by wyglądała dokładnie tak, jak wcześniej, bez warstwy silikonu, czyli wygładzenia.
Jestem zawiedziona, czuję się, jakby mnie Loreal zrobił w bambuko. I przyznaję, że serum z tej serii jakoś lubię, bo faktycznie też jest trochę silikonowe (ale nie tak bardzo), nie śmierdzi aż tak mocno i nawilża skórę. Jest też ok jako dodatkowy krok, ale od kremu który jest jednak bazą pielęgnacji oczekiwałabym czegoś więcej.
Ja od siebie nie polecam, chyba, że lubicie silikon i efekt na chwilę (do zmycia makijażu, czy generalnie do zmycia kremu z twarzy). Jak ktoś chce efekt lasera to polecam iść na prawdziwy laser, jakość skóry jest polepszona faktycznie i efekt jest na dłużej, a nie tylko na chwilę.

świetny

Jak dla mnie super krem o mocy lasera. Super sprawdził się przy mojej mocno przesuszonej skórze. Używany już od jakiegoś czasu delikatnie spłycił moje niewielkie zmarszczki

Super ujędrnia skórę

Od pewnego czasu zmarszczki to dla mnie chleb powszedni, ale mam też już 50 lat więc trudno się dziwić upływającemu czasowi. Wprawdzie zaakceptowałam je, ale nikt nie każe mi ich przecież lubić. Dlatego chętnie sięgam po kremy przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, napinające skórę, aby móc się sobie bardziej podobać. Krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera L'Oreal brzmi obiecująco. Po skończeniu całego słoiczka w około 2 miesiące muszę powiedzieć, że naprawdę przypadł mi do gustu. Ma przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania i sprawdza się jako krem pod makijaż. Ładny słoiczek cieszy oko, jest też wygodny w użyciu i higieniczny jeżeli aplikujemy go z pomocą szpatułki do kremu. Do tego krem przyjemnie, delikatnie pachnie. Co bardzo ważne wyczuwalnie napina skórę, spłyca mniejsze zmarszczki i sprawia że skóra prezentuje się kilka lat młodziej. Po zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona, wygląda zdrowiej a koloryt jest jakby bardziej jednolity. Naprawdę super, nie spodziewałam się takich rewelacyjnych efektów w tak krótkim czasie. Na sam koniec dodam jeszcze, że już czeka na mnie kolejne opakowanie. Polecam ten kremik osobom zmagającym się ze zmarszczkami, działa a to jest najważniejsze.

Super!

Szukałam kremu idealnego pod makijaż do mojej suchej skóry i gdy byłam już wykończona poszukiwaniami moja współlokatorka podrzuciła mi właśnie ten krem do wypróbowania. Byłam sceptycznie nastawiona, bo ona ma tłustą cerę, a ten krem wydawał się tak lekki, że wątpiłam w to, że odpowiednio nawilży moja i że po nałożeniu makijażu nie będę czuła suchości i uczucia ściągnięcia. Jakie było moje zaskoczenie, gdy nałożyłam krem na twarz. Ślicznie od razu się wchłonął nie zostawiając suchej skóry, była ona idealnie przygotowana pod makijaż, który na ten krem nakłada się perfekcyjnie. Pięknie wygładza cerę, delikatnie wyrównuje koloryt, optymalnie nawilża nie przesadzając w żadną stronę i cudownie pachnie! Mam bardzo wrażliwą cerę i absolutnie mnie nie podrażnił. Mam wręcz wrażenie, że utrwalił mój makijaż i został on na twarzy dłużej niż po innych kremach. Ma piękny słoiczek, który ładnie prezentuje się w łazience. Jeest bardzo wydajny. Na pewno jest wart swojej ceny. Teraz tylko czekam na promkę i kupię sobie nawet kilka takich, bo jak narazie to jedyne remedium na mój problem z idealnym kremem pod make up.

Naprawdę super krem

Jestem zaskoczona. Naprawdę po 2 tyg zauważyłam efekty, zmarszczki miej widoczne, skóra na twarzy napięta i nawilżona. Gorąco polecam, ostatnio na promocji za 28 zł kupiłam dwa opakowania. Świetnie si sprawdza pod podkład. Używałam droższych kremów które nie dawały żadnych efektów.

Bardzo dobry krem.

Kremu używam od dłuższego czasu, głównie zimą, łącznie z kremem na noc. Dla mojej mieszanej cery jest bardzo dobry. Jest dość gęsty, ale szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, cera przy jego stosowaniu wygląda zdrowo, jest wygładzona, nawilżona i rozjaśniona. Nie powoduje powstawania zaskórników, co dla mnie jest bardzo ważne. Ma ładne, szklane opakowanie, ale wolałabym, aby był w opakowaniu z dozownikiem jak serum z tej serii. Ładnie pachnie. Minusem jest brak filtra SPF.

dobre nawilżanie

Krem ma przyjemną konsystencję, wygodnie i łatwo się go aplikuje. Skra jest dobrze i długotrwale nawilża oraz wygładzona. Jest jednak nieco ciężki i może pozostawiać lekki film.
Ma przyjemny zapach, nie podrażnia.

Całkiem niezły

Używam kremu od prawie 3 tygodni I muszę powiedzieć, że w połączeniu z ampułkami działa na prawdę świetnie. Wypełnia zmarszczki, pięknie wygładza i ujędrnia skórę. Ma średniogęstą konsystencję, która w zetknięciu że skórą szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Zapach ma ładny, delikatny, a opakowanie piękne, szklane.

laserx3

zdecydowałam się zaryzykować zakup całej kuracji 3x laser w programie 2+2 i moge wam szczerze powiedzieć ze nie załuje. z całej kolekcji serce moje skradł krem pod oczy , z pozostałych części serii niestety krem na dzień podoba mi sie najmniej. Jak na krem na dzień jest dość ciężki i pozostawia lekko tłusta powłokę a to sprawia ze nie nadaje sie pod makijaż. w dni bez "make upu " krem daje długotrwałe nawilzenie i nie przeszkadza mi lekko tłusty film.

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Zmarszczki co prawda nie zniknęły ale przecież nikt nie oczekiwałby, że ich nie będzie. Są widocznie mniejsze więc myślę, że krem działa i zostanie ze mną na dłużej