Kozmetika Afrodita, Hydra Thermal, 24h Ultra Moisturising Cream for Normaln to Combination Skin (Nawilżający krem dla skóry normalnej i mieszanej)

Formuła kremu oparta jest na wodzie mineralnej oraz 100% naturalnym kwasie hialuronowym. Idealnie uzupełnia niedobory wilgoci również w głębszych warstwach skóry, dzięki czemu zapewnia długotrwały efekt nawilżający. Posiada filtry UV. Nie zawiera parabenów, silikonów, prafiny oraz konserwantów.

Godny polecenia

Krem jest naprawdę godny polecenia, dla tych dziewczyn, które zmagają się ze skórą problematyczną, a szukają kremu, który nie wysuszałby twarzy i utrzymywał nawilżenie na przyzwoitym poziomie. Ma bardzo przyzwoity skład i krzywdy na twarzy nie zrobi. Nie jest to typowy krem dla cery tłustej, bo nie ma właściwości matujących, ale ja jestem zwolenniczką nawilżania cery tłustej, aniżeli jej wysuszania. Używam go również na skórę wokół oczu i dekoltu, tez sprawdza się świetnie. Cena wydaję się wysoka, ale w internecie można kupić go taniej.

Plusy:
- nie zapycha i nie podrażnia;
- nawilża na bardzo długo;
- pomaga przy problemie suchych skórek;
- nie roluję się i nie waży pod makijażem;
- skóra po dłuższym stosowaniu staję się bardziej sprężysta i w moim wypadku widać poprawę w ogólnej kondycji skóry;
- bardzo wydajny;

Minusy:
- dostępność: hurtownie kosmetyczne i sklepy internetowe, nie widziałam go stacjonarnie;
- nie matuje, puder przy wykańczaniu makijażu obowiązkowy;

Chcę wypróbować inne kremy tej firmy, ale ten na pewno będzie na stałe w mojej kosmetyczce.