L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Szampon odżywczy ` 6 olejków kwiatowych`

Szampon Elseve Magiczna Moc Olejków zawiera szlachetną formułę łączącą moc 6 starannie wyselekcjonowanych olejków kwiatowych w 6 wymiarach:
- olejek lniany - dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie,
- olejek rumiankowy - zmiękcza włókno włosa i przywraca blask,
- olejek słonecznikowy - przywraca włosom blask,
- olejek z kwiatu lotosu - odżywia włókno włosa i chroni je,
- olejek z gardenii tahitańskiej - zapobiega wysuszeniu włosów,
- olejek różany - nadaje włosom elastyczność.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamide Mipa, Sodium Chloride, Cl 19140, Chamomilla Recutita Extract, Cocos Nucifera Oil, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Cocoate, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Xylose, Nelumbium Speciosum Extract, Linum Usitatissimum Flower Extract, Isostearyl Neopentanoate, Amodimethicone, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Caramel, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Rosa Canina Flower Extract, Bisabolol, Methyl Cocoate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Glycine Soja Oil, Parfum

Zwykły, drogeryjny szampon.

Szampon ten kupiłam na promocji za około 10 złotych w jednej z popularnych drogerii. Zachęciła mnie zawartość olejków z racji, że moje włosy stały się przesuszone. Kosmetyk ma idealną dla szamponu konsystencję, nie przelewa się przez ręce, dobrze rozprowadza się po włosach i pieni. Zapach również jest przyjemny i długo utrzymuje się na pasmach.
Pora przejść do efektów. Wydaje mi się, że ich zwyczajnie nie ma. Włosy wyglądają właściwie tak samo jak wcześniej, kosmetyk w żaden sposób nie wpływa na ich stan. Poza tym szampon nie nadaje się dla osób, które cierpią na przetłuszczanie się włosów przy skalpie, gdyż może dodatkowo nasilać wydzielanie łoju, przez co pasma przy skórze głowy szybko przestają wyglądać ładnie. Reasumując: szampon myje, nie pogarsza stanu włosów, które nie plączą się po umyciu, a to już coś - jednak też nie wpływa dodatnio na ich kondycję, więc właściwie niczym się nie wyróżnia i nie sięgnę po niego ponownie.

Szampon jak szampon...

Największą zaletą szamponu jest jego piękny zapach po użyciu włosy długo pachną tym przepięknym oryginalnym zapachem podobny zapach ma odżywka ze spłukiwaniem z tej samej serii.Jednak w działaniu szamponu nie zauważyłam nic nadzwyczajnego.Moje włosy na długości pozostaly szorstkie i przeciętnie nawilżone ,zabrakło im miękkości.Po użyciu szamponu moje dość mocno przetłuszczające się włosy na drugi dzień są już tłuste od nasady więc na mnie to działa jak sredni szampon.Jedyny dla mnie plus to wspomniany piękny zapach długo utrzymujący się na włosach użyć można ale cudów nie czyni.

Całkiem, całkiem - dobry do włosów suchych. Takie 2w1

Mam gęste i suche włosy, więc zazwyczaj szukam czegoś co je lekko obciąży i nawilży. Generalnie wszystko co włosy ujarzmi, wygładzi, nawilży i lekko obciąży jest dla mojej głowy na plus. Szampon "Magiczna moc olejków" jest całkiem niezły, aczkolwiek podobny do wielu drogeryjnych produktów dostępnych na rynku. W składzie oczywiście SLS, ale również 6 olejków kwiatowych dzięki czemu szampon poniekąd zastępuje odżywkę do włosów. Takie 2w1.

Czy odżywia, nie jestem pewna, ale na pewno zmiękcza włókno włosa, lekko je wygładza, przywraca włosom minimalny blask i minimalnie chroni je przed wysuszeniem. Włosy łatwiej się rozczesuje, mniej się plączą, a po wysuszeniu ładnie błyszczą. Szampon przyjemnie pachnie i zostawia na włosach swój zapach. Jest wydajny, konsystencja średnio gęsta, dobrze się pieni i wystarczy odrobina produktu by umyć nim nawet długie włosy.

Opakowanie szamponu bardzo na plus, gdyż można go położyć na wieczku dzięki czemu produkt spływa do otworu. Opakowanie jest koloru pomarańczowo-brązowego, lekko przezroczyste dzięki czemu widać ilość kosmetyku znajdującego się w środku.

Cena bardzo przystępna - szampon kupiłam w promocji. Generalnie jest to całkiem dobry produkt, aczkolwiek cudów na naszych włosach nie zrobi. Dla włosów suchych i pozbawionych blasku na pewno się sprawdzi całkiem nieźle.

Zwykły szampon

Produkt taki jakich wiele w drogerii. Nic nadzwyczajnego, ale zły też nie jest. Dobrze myje włosy, odpowiednio się pieni, ładnie pachnie, jest wydajny i ma idealną konsystencję. Nie zauważyłam odżywiającego działania. Moje włosy po zużyciu szamponu były tak samo suche i twarde jak przed stosowaniem. W tej kwestii nic się niestety nie zmieniło. Jednakże zauważyłam, że ten kosmetyk dobrze zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami. Końcówki nie były bardziej rozdwojone, a włosy mniej wypadały. Moim zdaniem ten produkt ma bardziej działanie wzmacniające niż odżywiające. Polecam używać wraz z odżywką z tej samej serii, która dobrze wspierała szampon w pielęgnacji włosów.

Elseve zaskoczenie na plus

Jestem pozytywnie zaskoczona tym szamponem. Ładnie pachnie, dobrze myje i faktycznie mam wrażenie lekkiego nawilżenia na włosach ale nie na zasadzie przyklapniętych włosów, tłustych tylko właśnie trochę jak po odżywce. Wystarczy niedużo by umyć włosy, dobrze się pieni i nie podrażnia skóry głowy

Taki trochę zwyczajny.

Produkty do włosów z L'oreala są u mnie częstymi gośćmi. Szukam wśród nich czegoś, co naprawdę pozwoli zadowolić moje włosy. Zachęcona promocją na ten szampon oraz zachętą producenta o intensywnym odżywieniu po prostu go kupiłam.

Szampon zamknięty jest w przeźroczystym, ale pomarańczowym opakowaniu, o prostej i typowej dla tej firmy i serii szamponów Elseve budowie. Szata graficzna jest skromna. Produkt ma dobre zamknięcie, nic się nie wylewa, ani nie otwiera. Co mnie najbardziej uderzyło w informacji o szamponie... Nie ma nigdzie na opakowaniu jakie oleje kwiatowe zostały w nim użyte. Opakowanie ma 400 ml pojemności.

Szampon jest dla mnie mało gęsty, lejący, łatwo ucieka z dłoni. Ma unikatowy zapach, dla mnie trochę przypomina on połączenie miodu z kwiatem lipy. Szampon się dość dobrze pieni, ale jednak na moje długie włosy trochę więcej niż normalnie muszę go użyć, żeby się fajnie spienił i umył włosy. Producent obiecuje, że po użyciu włosy staną się pełne blasku oraz będą jedwabiście gładkie. W moim wypadku szampon jest po prostu dobrym produktem do mycia, ale nie jest to coś co super, mega pielęgnuje włosy. Włosy na pewno są trochę bardziej wygładzone i ujarzmione, nie ma problemów z ich rozczesywaniem. Nie zauważyłam zbytniej gładkości w włosach, są po nim troszkę suche, więc obietnica o intensywnym odżywieniu w moim wypadku totalnie się nie zgadza. Szampon nie podrażnił mi skóry głowy.

Ten szampon jest średnio wydajny. Plus, że widzimy ile zużywamy produktu. Jest to dobry produkt do mycia włosów, ale nie oczekiwałabym po nim nic więcej. Cena również jest korzystna, na promocjach najczęściej spotykam go za ok. 10 zł.

TRAGEDIA

Kupiłam szampon w Rossmanie ,nie znając się ówcześnie na składach.Zużyłam połowę opakowania nie świadomie ,że to RYPACZ (szampon z SLS i pochodnie silne detergenty).Gdy zdałam sobie z tego sprawę odstawiłam szampon i sięgnełam po łagodny.Stwierdziłam,ze skoro go juz nie uzywam to uzyje chociaz do mycia ciala ,wszysytko było na początku OK ale gdy osuszyłam ciało było strasznie przesuszone (o co u mnie ciężko) i w niektórych miejscach skóra się łuszczyła.Do tej pory (po nakremowaniu ciała balsamem )skóra jest sucha .Jesli taka tragedie zrobil mi na ciele to juz nie chce wiedziec co robil mi na skórze głowy.Nie kupię ponownie ani nie żuzyje do końca. Niestety tym razem loreal mnie zawiódł ;/

zadziwiająco dobry szampon

Zwykle unikam kupowania produktów tej marki, gdy jestem w drogerii mam całkiem spory wybór innych kosmetyków. Każdy z kosmetyków L’Oreal znalazłem w jednym z dyskontów.
Akurat potrzebowałem szamponu, a niezbyt uśmiechało mi się jechać specjalnie po jedną rzecz do Rossmanna, zwłaszcza w czasie ograniczeń. Wybrałem ten wariant spośród kilku, które były na promocji.

Moje włosy szybko się przetłuszczają, ale z kolei skóra głowy kasy bardzo sucha. Dlatego zazwyczaj staram się wybierać szampony bardziej nawilżające, odżywcze, bo takie najbardziej mi odpowiadają.
Szampon Elseve jest jednym z tych, których bardzo lubię używać.

Duże opanowanie w ładnym kolorze zachęca do częstego stosowania. Podoba mi się to, że butelka jest przezroczysta, dlatego mogę kontrolować ilość szamponu.

Szampon ma ładny zapach, który długo pozostaje na włosach. Niewielka ilość bardzo dobrze się pieni, ale to oczywiście za sprawą mocnych detergentów. Po spłukaniu może się wydawać, że włosy są obciążone, ale po wysuszeniu są idealnie puszyste i bardzo dobrze się układają. Podoba mi się efekt jaki daje.

Pomimo zawartości olejków w ogóle nie obciąża moich włosów, nie wzmaga dodatkowo ich przetłuszczania.

Pewnie nie kupię go ponownie, bo moje włosy i skalp szybko przyzwyczajają się do szamponów.

Jestem pozytywnie zaskoczona

Szampon kupiłam razem z odżywką z tej samej serii z czystej ciekawości. Nigdy nie używałam zestawu szampon+odżywka z tej samej serii i byłam ciekawa efektów. Ponieważ ostatnio najczęściej stawiam na typowo drogeryjną, silikonową "pielęgnację" włosów, zdecydowałam się na produkty Elseve, których nigdy nie używałam (serio, serio).

Miałam dwie poważne obawy związane z tym szamponem. Po pierwsze, że będzie wzmagał przetłuszczanie. Po drugie, że spowoduje łupież. Żaden z czarnych scenariuszy na szczęście się nie ziścił. Mimo, że szampon jest przez producenta opisany jako odżywczy, to nie obciąża włosów. Co więcej, czupryna jest zaskakująco długo świeża. Zazwyczaj myję włosy co drugi dzień, przy czym czasem na drugi dzień odświeżam grzywkę i pejsy po bokach twarzy. Z szamponem Elseve mogłam utrzymać dotychczasową częstotliwość mycia włosów, a nawet gdy już była pora na mycie, włosy nie przypominały smalcu.

Czy szampon jest odżywczy? Ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ nie tego oczekuję od szamponu, ma myć i już. Jednak rozumiem koncepcję tego typu produktów, która może sprawdzić się zwłaszcza przy włosach mocno suchych i/lub zniszczony, kiedy zależy nam na ochronie nawet na etapie mycia. Powiem tak, na pewno nie jest to jakiś turbo wygładzający, oblepiający szampon, ale też nie nazwałabym go rypaczem. W składzie znajdziemy trochę wygładzaczy, które nieco łagodzą podsuszające działanie mocnego detergentu. Dla mnie to dobra opcja, takie połączenia lubię najbardziej i mi nie szkodzą nawet przy codziennym używaniu.

Czy kupię ponownie? Sama nie wiem. To dobry, ale bardzo zwykły szampon. Jego działanie mnie zadowala, ale posiada inne mankamenty. Przede wszystkim paskudny skład (widzę różne wersje składów w internecie, w moim na etykiecie jest BHT, w necie widzę donor formaldehydu Polyquaternium 10). Poza tym nie przepadam za firmą L'Oreal, więc na razie wstrzymam się z ponownym zakupem.

ZALETY:
+ dobrze myje
+ nie wzmaga przetłuszczania
+ nie powoduje łupieżu
+ ładnie pachnie, kwiatowo i kobieco
+ wydajność mocno standardowa jak na tego typu produkt
+ przyjemna konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta
+ duża pojemność+niska cena
+ bdb dostępność

WADY:
- skład
- firma testuje na zwierzętach

Świetny

Moim zdaniem włosy po szamponie pięknie lśnią i pachną. Zużyłam już prawie całe opakowanie 400ml.
Włosy robią się szybciej przetłuszczone, ale myję głowę co drugi dzień.

Rewelacyjny szampon do każdego rodzaju włosów

Szampon kupił mi mąż, podobno długo zastanawiał się, który wybrać (bo zapomniał o jaki prosiłam ;) ) i zakochałam się w tym szamponie od pierwszego użycia! Mam rozjaśniane, dosyć wymagające włosy, a po umyciu nim moje włosy są intensywnie odżywione, elastyczne, miękkie i błyszczące, nie ma mowy o tzw. "sianie", co przy rozjaśnianych włosach jest dosyć powszechną przypadłością. Nie muszę nakładać po nim odżywki (a to cenna rzecz, w szczególności gdy się bardzo spieszę). Pachnie obłędnie. Jest bardzo wydajny. Odstawiam go na bok tylko wtedy kiedy chcę nałożyć na włosy jakąś ciężką maskę, wówczas używam szamponu familijnego. :)
Jestem w trakcie drugiego opakowania i jak na razie nie zauważyłam wad. To mój hit.

Dla mnie super.

Mam normalne, naturalne włosy. Szampon wzięłam do wypróbowania z tej serii, bo chyba wszystkie już miałam. Urzekł mnie jego cudowny kwiatowy zapach, który jest bardzo dziewczęcy i utrzymuje się na włosach. Szampon nie przetłuszcza mi włosów, a nadaje miękkość, włosy są odżywione i lśniące. Jako posiadaczka długich włosów, powiem że najbardziej zachwycona byłam tym że wlosy się nie plączą! Nie musiałam używać odżywki.