Laboratorium Pilomax, NatureClassic Wax Aloes, Maska do włosów cienkich bez objętości

Zobacz oferty

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.63/5

wapteka.pl
Średnia ocena: 4.73/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Apteka Przyjazna 4 sp. z o.o.
Średnia ocena: 0.00/5

REKLAMA

Pilomax maska do włosów Wax Aloes jest przeznaczona szczególnie do włosów cienkich bez objętości oraz do włosów przetłuszczających się. Zawarta w masce Wax Aloes henna powoduje okluzję wokół włókna włosowego, dzięki czemu zostają naprawione mikrourazy powstałe na skutek działania czynników fizycznych (mechanicznych i termicznych). Zawarty w masce Wax Aloes aloes ma silne działanie nawilżające na włos i skórę głowy, dzięki czemu włosy cienkie nabierają objętości bez obciążenia. Bardzo korzystna zaleta aloesu to regulacja wydzielania sebum przez gruczoły łojowe skóry. Skutkiem zmniejszenia nadmiernego wydzielania sebum jest zdecydowane zmniejszenie przetłuszczania włosów i skóry głowy.

zadowolona z działania

mam cienkie, naturalne, srednioporowate i bardzo "liche" włosy (tak 5cm kucyk) i teoretycznie maska pilomax dedykowana jest właśnie takim włosom, maskę stosowałam raz w tygodniu, po myciu na 30min. pod czepek, nakładałam na cała długość włosów łacznie ze skalpem (no bo ma przecież wzmocnić włosy od samych cebulek), po spłukaniu czuć, że włosy są dogłębnie nawilżone, takie śliskie i "chłodne", ten efekt utrzymuje się po wyschnięciu, maska sprawia, że moje włosy nabierają cech włosów niskoporowatych, są mega sypkie, a przy tym nie traca na objętości, byłabym bardziej zadowolona, ale maska skraca świeżość fryzury, moja głowa bardzo szybko się przetłuszcza, a przy tej masce to już razy dwa, próbowałam nie nakładać jej blisko skalpu, ale efekt taki sam, stosowałam na dzień wolny żeby odżywić włosy i nie martwić się nieestetycznym, szybkim przetłuszczeniem, takie używanie faktycznie pozytywnie wpłynęło na fryzurę, myję włosy codziennie, nie używam odżywek, ta maska raz w tygodniu utrzymywała moje włosy w dobrej kondycji, konsystencja maski taka dziwnie piankowo-woskowa, zapach tragiczny, ale z samego działania jestem zadowolona

Przyjemna

Maska jest bardzo przyjemna w użyciu i daje fajne efekty ;)

1. Super zapach, podoba mi się
2. Fajnie nawilża
3. Nie obciaza - moje przetluszczajace się włosy bardzo ja polubily
4. Mam wrazenie, ze moja skora glowy tez ja polubila - sprawdza sie zwlaszcza po wizycie na basenie, kiedy skora jest przesuszona
5. Jedyna maska, ktora nakladam także na skalp głowy i nie powoduje oklapywania wlosw pozniej
6. Fajna konsystencja

Polecam;)

Maska rewelacyjnie mi się sprawdziła, przed stosowaniem włosy bardzo przetłuszczały mi się oraz sporo zostawało ich na szczotce. Maska świetnie je nawilżyła oraz odżywiła. Teraz włosy mniej wypadają oraz nie przetłuszczają się tak jak przed stosowaniem. Produkt ma lekką konsystencje przez co nie obciąża włosów. Nie ma problemu z ich rozczesaniem , a po wyschnięciu pięknie się błyszczą wyglądają bardzo zdrowo i są dobrze nawilżone. Bardzo polecam, ja na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę.

Spełnia swoją powinność, polecam

Jestem posiadaczka cieńkich włosów.
Maska swietnie nawilża, regeneruje, odżywia włosy.
Czupryna tętni zyciem, jest zregenerowana, pieknie sie błyszczy.
Swoja drogą, produkty Wax są dedykowane wlosom osłabionym, wypadajacym- to właśnie przesądziło o ich zakupie.
Maski uzywam od 2 misiecy i faktycznie widze rezultaty- włosów wypada mniej.
Zachwyciłam sie rezeltatem na tyle, że postanowiłam zamowic jeszcze dwie inne maski WAX.

Bez szału

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, ale u mnie to średnio się sprawdziła - o ile przy pierwszych kilku użyciach było nieźle, to w połowie już mi się nie podobała. Nie wiem od czego to zależy. Ostatecznie, mam mieszane odczucia co do tego produktu - ma fajną, lekką konsystencję przez co nie obciąża włosów. Nie nawilża za dobrze, a na tym mi najbardziej zależy. Ładnie je nabłyszcza, jest wydajna.

Dodaje włosom sprężystości

Bardzo polubiłam ta maskę, jest inna taka wyjątkowa.
Kosmetyki Wax są mi dobrze znane stosowałam je zawsze gdy miałam jakiś większy problem z włosami wypadajacymi.
Ta aloesowa o perłowej konsystencji i jak dla mnie "męski" ale bardzo miły dla nosa zapach sprawdziła się u mnie genialnie.
Nie wiem jak w kwestii wypadania bo używam jej raz na jakiś czas i nie zauważyłam żeby zmniejszyła wypadanie, być może trzeba używać jej częściej. Trzymam na włosach od 15 do 30min,im dłużej tym lepiej. Po wysuszeniu włosy są bardzo sprężyste, gęste nawilżone po żadnej masce nie miałam takich sprezystych włosów także bardzo polecam i napewno nie raz do niej wrócę :)

Henna w towarzystwie aloesa.

Moje włosy lubią wszelkiego rodzaju maski które w swoim składzie zawierają hennę , więc często po nie sięgam i zazwyczaj jestem zadowolona z stanu włosów po ich zastosowaniu .

Maska w słoiczku o pojemności 240 ml , koloru białego z przyjemną szatą graficzną . Pojemnik wygodny do nabierania maski i daje możliwość zużycia jej do samego końca .
Produkt ma bardzo dobry skład nie zawiera parabenów, barwników czy konserwantów.

Konsystencja treściwa, kremowa i bardzo gęsta , koloru jasno miętowego z perłową poświatą .
Zapach wyrazisty i dość mocny z przeważającymi męskimi nutami, przypominający zapach wody kolońskiej , na niektóre osoby może działać drażniąco.

Maskę nakładałam po umyciu ,wmasowując ja w skórę głowy i w długości włosów,
korzystałam z sauny lub stosowałam okład z folii i gorącego ręcznika.
Czas trzymania maseczki na włosach był różny i zależał od czasu jakim dysponowałam , wahał się od 0,5 godziny , do 1-2 godzin.

Maska bardzo dobrze się wypłukuje, a włosy już podczas płukania są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.
Nabierają objętości ,ale się nie puszą ,są delikatnie uniesione przy nasadzie.
Delikatna zarówno dla włosów jak i skóry głowy , nie uczula , ani nie podrażnia.

Bardzo wydajna , bo do jednego zastosowania potrzebujemy ilość odpowiadającą wielkości orzecha włoskiego ( według producenta ) co wiadomo że jest zależne od gęstości i długości włosów, ja stosowałam więcej , a i tak cieszyłam się jej używaniem kilka miesięcy.

Świetny produkt , który ma dobroczynne działanie , w mojej łazience zagości na stałe.

Gęsta i odżywcza !

Maska robi wszystko co obiecuje producent !
Zdecydowanie lubią ją moje suche puszące się i wysokoporowate włosy. Nakładam ją na dobrą godzinę często używam jej również do zmywania olejów po olejowaniu włosów ! Jest bardzooooo wydajna. Jej zapach kojarzy mi się z męskim żelem pod prysznic !

Aloes wax natur classic

Maska aloes Wax jest do włosów cienkich bez objętości odkąd stosuje tą maskę Moje włosy są dużo bardziej wzmocnione są lśniące sprężyste i wyglądają na zdrowe maskę trzymam około 40 minut na mokrych włosach po czym spłukuje ją stosuje maskę od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona z jej efektów Na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie

Średniak

Odżywka stosowana razem z szamponem tej samej firmy. Jak dla mnie konsystencja średnia, zapach niezbyt przyjemny. Dużo mniej wydajna niż szampon. Stosując tę odżywkę nie zauważyłam jakiś zmian na włosach, o jakich zapewnia producent.

Przy cienkich włosach sprawdza się bardzo dobrze. Męski zapach zdecydowanie nie dla każdego

Maska ma lekko perłowy kolor i jakby woskową konsystencję. Nałożona na włosy jednak rozprowadza się wygodnie jak typowa kremowa formuła, roztapia się na dłoniach podczas aplikacji. Można ją więc porządnie wetrzeć we włosy.

Znajduje się w zamykanym pudełku, to dla mnie duża zaleta (widzimy stopień zużycia, możemy wykorzystać do końca). Jednak pudełko ma jedną dużą wadę, czyli samoczynnie odczepiające się wieczko - nie jest to solidne zamknięcie, znalazłam je parę razy w kosmetyczce otwarte, choć zamykałam szczelnie po użyciu, przy tym raz zawartość solidnie pobrudziła mi przy tej okazji wszystko wokół. Bardzo duży minus za takie złośliwe niespodzianki.

Działanie: bardzo dobre. Maska jest skuteczna, znakomicie nawilża i odżywia suche, w szczególności delikatne włosy. Dużą zaletą jest to, że nie obciąża cienkich włosów. Efekt jest świetny: włosy są lekkie, lśniące, zdrowo wyglądają, powierzchnia jest wygładzona. W mojej opinii to bardzo dobra maseczka, świetna nawet do codziennego stosowania, na pewno nie przetłuści nam włosów ani nie sprawi, że będą wyglądały ciężko. Jest też bardzo wydajna, zużycie jest mało widoczne nawet po miesiącu stosowania (używałam jej zamiennie z innymi kosmetykami, ale jednak i tak sporo).

Minus - zapach. Okropnie męski, koloński, zupełnie jak woda toaletowa dla panów. Nienawidzę męskich zapachów w kosmetykach tego typu i dla mnie równa się to skończeniu pudełka i nie wracaniu do produktu nigdy więcej, nawet jeśli ma świetne właściwości pielęgnacyjne. Najgorsze jest to, że zapach jest trwały i trzyma się na włosach cały dzień, a ja pachnę, jakbym używała wody Brutal z lat 80tych. Koszmar. Nie sposób się przyzwyczaić.

Niestety, nie mam nic na obronę tego zapachu, jest po prostu totalnie nietrafiony i dla mnie oznacza dyskwalifikację kosmetyku, który sam w sobie jest dobry i skuteczny. Za to odejmuję gwiazdkę - za samo działanie zostawiłabym 5 gwiazdek. Gdyby nie zapach, na pewno kupiłabym jeszcze tą maskę. Mogę ją polecić tylko ze względu na walory pielęgnacyjne, ze względu na zapach odradzam. No, chyba że chcecie pachnieć jak własny narzeczony, co kto lubi :)

(moje włosy: cienkie, delikatne, farbowane)

słaba

Zalety:
+ bardzo duże opakowanie w przystępnej cenie
+ maska jest gęsta i ma ładny, zielonkawy kolor

Wady:
- bardzo nieładny, sztuczny i chemiczny zapach
- działanie jest raczej słabe, w zasadzie nie robi nic, coś tam nawilża moje włosy i tyle
- zupełnie bez szału