Alfaparf, Lisse Design Keratin Therapy, Maintenance Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Zobacz oferty

idealhair wysyłka 24h
Średnia ocena: 0.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.91/5

zobacz więcejzwiń

Odżywia do włosów Alfaparf Lissage Kreatin Therapy i nawilża włosy, wspomagając jednocześnie podtrzymanie w czasie efektów kosmetycznych uzyskanych podczas zabiegu w salonie. Formuła wzbogacone Keratyną i olejkiem Babassù sprawia, że włosy są miękkie, łatwo rozczesywalne oraz pełne blasku.

jedna z ulubionych

Używałam szamponu i odżywki po zabiegu keratynowego prostowania. Po używaniu włosy są delikatne, wygładzone i błyszczące.Odżywka ma piękny zapach. Jest mało wydajna.

Dobra po keratynowym prostowaniu

Zakupiłam ta odżywkę po wykonaniu zabiegu keratynowego prostowania. Po odżywce włosy są bardzo miekkie i delikatne. Odżywka jak cała seria ma piękny zapach. Lubię ja ale myśle za w tej cenie można znaleść coś lepszego, ponieważ jest nie wydajna.

Porażka

Jak dla mnie ta odżywka to totalna porażka, nie rozumiem skąd się biorą te wszystkie zachwyty. Moje włosy totalnie się z nią nie polubiły. Po zastosowaniu były niemiłe w dotyku, suche i wręcz jak aluminiowe. Fakt, ładnie się rozczesuje włosy po jej zastosowaniu, ale to wszystko. Bardzo się też później puszyły i elektryzowały. Nie wiem na ile ma wpływ na to, że moje włosy dość źle zniosły keratynowe prostowanie, ale odżywka nic im nie pomogła, a wręcz pogorszyła :(

Warta wypróbowania

Przez dłuższy czas miałam bardzo długie, rozjaśnianie włosy, więc próbowałam wszystkiego, co by uratowało je przed obcięciem.... Dodatkowo, moim największym problemem było puszenie się włosów i konieczność częstych poprawek prostownicą, co jeszcze bardziej negatywnie wpływało na ich kondycję.

Odżywkę kupiłam (nie bezpośrednio po keratynowym prostowaniu, ale kilka miesięcy później) w zestawie z szamponem i już po pierwszym użyciu byłam zachwycona efektem : włosy rzeczywiście były wygładzone i odżywione, a prostowanie ich było dużo łatwiejsze .
Jednak przy dłuższym stosowaniu przestałam zauważać ten spektakularny efekt ( może moje włosy się przyzwyczaiły, a może liczyłam, że moje włosy całkowicie się naprawią, bez konieczności ingerencji nożyczek...;)). Niemniej odżywkę oceniam na bardzo dobrą i mimo ceny - wartą przetestowania.

Kupiłam ją też mojej siostrze, która jest nią zachwycona.

Dodatkową zaletą jest jej zapach - dla mnie rewelacyjny, dość długo utrzymuje się na włosach.

Nie należy do najtańszych, ale warta każdą złotówkę!!!

To, co ta odżywka wyprawia z moimi włosami to jakiś obłęd! Mam dość gęste farbowane włosy do pasa. Włosy po tej odżywce wyglądają jak po wyjściu od fryzjera! Są niesamowicie gładkie, lśniące niczym u lalek dla dzieci :) Nawet jeśli krótko trzymam ją na włosach. Zapach też jest oszałamiający i długo trzyma się na włosach, które wyglądają świeżo nawet następnego dnia :) To najlepszy kosmetyk do włosów jaki miałam. Dowiedziałam się o niej oczywiście z Wizażu i skuszona tak dobrymi recenzjami bez wahania postanowiłam kupić i wypróbować. Używałam na 3 miesiące przed ślubem, bo potrzebowałam świetnej pielęgnacji przed tym ważnym dniem. Na zdjęciach ze ślubu włosy błyszczą się bardziej od biżuterii... Były tak wygładzone, że loki, które fryzjer kręcił mi na głowie przez blisko 1,5h już po południu niemal całkowicie się wyprostowały, a były zrobione naprawdę porządnie.. Jest to odżywka z keratyną i naturalnie prostuje włosy.
Warto kupić tą odżywkę chociaż na specjalne okazje, bo włosy naprawdę wyglądają jak CUDO

Super po prostowaniu keratynowym

Do skorzystania z tych kosmetyków zachęciła mnie fryzjerka. I choć nie są szeroko dostępne, znalazłam w internecie dobrą ofertę wraz z szamponem. Rezultaty widać już po 1 użyciu - włosy są gładsze, nawilżone i ładnie pachną. Ponadto, fryzura jest bardziej skłonna do układania.
Jak na taką cenę - super produkt.

Super produkt

Produktu używałam po keratynowym prostowaniu włosów. Po nałożeniu włosy były odżywione, miękkie i lśniące a co najważniejsze wygładzone. Do tego bardzo ładnie pachnie i cena nie odstrasza :) Polecam z całego serca. Dodatkowo używałam szamponu z tej linii produktów. Wystarcza na długo, mimo że moje włosy nie należą do najrzadszych.

Rewelacja

Kupiłam ją w zestawie z szamponem aby podtrzymać efekt keratynowego prostowania włosów. Ta odżywka jest po prostu genialna. Dzięki niej przez dłuższy czas mogłam się cieszyć efektem keratynowego prostowania. Po jej użyciu włosy są bardzo wygładzone.

wygładzajaca odżywka

Ta odżywka dobrze współgra z szamponem Alfaparf, po wykonaniu zabiegu keratynowego prostowania włosów. Używam ją po każdym myciu włosów, zostawiając na wilgotnych włosach przez kilka minut. Doskonale wygładza i nawilża włosy. Ułatwia rozczesywanie.

Świetna

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Idealnie podtrzymuje efekt zabiegu keratynowego prostowania, a do tego ma wszelkie inne cechy, jakich się oczekuje od każdej odżywki - odżywia, nawilża, wygładza, a przy tym nie przyspiesza przetłuszczania. Dość łatwo się zmywa i nie obciąża nadmiernie moich włosów. Ułatwia rozczesywanie po umyciu. Doskonale uzupełnia działanie szamponu z tej samej serii. Jedyne, co mi nie pasuje w tej odżywce, to zbyt intensywny zapach, który jest dla mnie duszący, ale nie kupuję odżywek dla zapachu, więc nie obniżam za to oceny.

Kocham tą linie

W towarzystwie szamponu daje świetne efekty. Włosy sa
Nawilzone
Wygladzone
Pogrubione, jakby wypelnione
Sypkie
Nie plączą sie

Formuły są bardzo wydajne. Dla mnie bardzo ważne jest, że są idealne do przedłużenia kuracji keratynowej i są bez slsow

Najlepsza odżywka

Odżywkę wraz z szamponem zakupiłam po keratynowym prostowaniu. Mimo zabiegu moje mokre włosy ciężko rozczesać ponieważ są dość grube i rozjaśnione więc bardzo ciężko je rozplątać. Po tej odżywce problem z rozczesywaniem znikł, włosy stały się miękkie i gładkie jak nigdy dotąd!