SKIN79, Waterproof Sun Gel SPF50+ PA+++ (Wodoodporny żel spf 50)

SKIN79, Waterproof Sun Gel SPF50+ PA+++ (Wodoodporny żel spf 50)

Przebadany dermatologicznie, lekki i niebarwiący krem ochronny SPF50+ PA+++ Wysoka zawartość ekstraktów roślinnych działa nawilżająco, regenerująco i przeciwzmarszczkowo. Przeznaczony do każdego typu cery, bez ograniczeń wiekowych.

nawilżające, ochronne
w butelce
żel
Filtry
SPF > 50
50 - 100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Propanediol, Dimethicone Crosspolymer, Pentylene Glycol, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Ammonium Acryloyldimethyl-Taurate/Vp Copolymer, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Acrylates/C10-30 Alkylacrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Pullulan, Octyldodecanol, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Anthemis Nobilis Flower Extract, Echium Plantagineum Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Dimethicone, Xanthan Gum, Polyglycery-3 Methylglucose Distearate, Polysorbate 20, Polyacrylate Crosspolymer-6, Titanium Dioxide (CI 77891), C2-15 Alkyl Benzoate, Tocopherol, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Peg-100 Stearate, Aluminum Stearate, Oleth-10, Polyhydroxystearic Acid, Alumina, Isodeceth-6, T-Butyl Alcohol, Simethicone, Phenoxyethanol, Fragrance

SPF skin79

Wodoodporny SPF50 od skin79 ma przyjemny zapach i konsystencję, szybko się wchłania i jest wydajny. Nie uczula, nie zauważyłam, żeby negatywnie działał na moją skórę. Nadaje się do stosowania pod makijaż. Na promocji można trafić za ok. 40 zł.

Bardzo fajny

Po rozpoczęciu przygody z kwasami, a później z krwawym peelingiem z The Ordinary musiałam zacząć stosować również filtry przeciwsłoneczne. Nie byłam do nich przekonana, bo kojarzyły mi się z białą tłustą twarzą, na której żaden makijaż się nie trzyma. Dzięki temu filtrowi zmieniłam zdanie. Mam cerę skłonną do wyprysków, szczególnie przy noszeniu maseczki, dlatego bałam się, że to będzie kolejny produkt, który mnie zapcha. Na szczęście nic takiego się nie miało miejsca. Nakładam na umytą i stonizowaną twarz, szybko się wchłania nie mam problemu z utrzymywaniem się makijażu. Produkt ma kremową, trochę rzadką konsystencję, jest bardzo lekki, poza tym ma piękny zapach, chociaż wiem, że nie każdemu może on pasować. Opakowanie jest dość twarde, myślę że pod koniec może być problem z wydobyciem produktu, niemniej jednak póki co jest super.

dobry spf

Uważam, że to naprawdę dobry krem. Dla mojej suchej skóry trądzikowej jest w sam raz- nie spowodował u mnie jeszcze większego wysuszenia, ani nie naraził jej na kontakt ze słońcem. Spełnia swoją funkcję, wielokrotnie wychodziłam latem mając go na twarzy, nic mi się jeszcze nie stało, zero poparzeń czy innych nieprzyjemności. Ogólnie jest godny polecenia, myślę, że kupię go jeszcze wiele razy.

Nie wiem

Kupiłam krem przed wejściem na Morskie Oko. Zaaplikowalam go przed godz. 10:00. O godz. 12:30 bylam na Morskim Oku. O godz. 15:00 bylam w samochodzie. Nie ponawiałam aplikacji. Na bezposrednie slonce bylam wystawiona 1-1,5h. Wrocilam opalona na twarzy. Tak działają kremy z 50? Myślę, ze identyczny efekt bylby gdybym go wgl nie użyła.

MÓJ ULUBIONY

Zużyłam już kilka opakowań. Nie bieli, nie roluje, sprawdza się pod makijaż. Spełnia wszystkie moje kryteria idealnego filtra. Szybko się wchłania. Można dostać na promocji na Skin79. Polecam

ani na tak, ani na nie.....

Kremik ma bardzo lekką, żelową konsystencję. Bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy. Po zastosowaniu odczuwam na skórze lepką warstewkę, ale po chwili to uczucie znika. Mam wrażenie, jakby moja cera była delikatnie napięta. Produkt posiada filtry mineralne i nie bieli twarzy.
Przed pierwszym wiosennym słońcem ochronił moją cerę i nie pojawiły się żadne nowe przebarwienia, ale jeszcze muszę go wypróbować latem, na pełnym słońcu.
Plastikowa buteleczka w której jest zamknięty jest dość twarda i ciężko wydobyć z niej kosmetyk.
Jedyny minus to fakt, że moja mieszana cera bardzo się świeci po około 2 godzinach.

maaasakra

Dla mojej skóry mieszanej/normalnej z sezonowym trądzikiem różowatym maaakabra. Dałam mu 2 razy szanse. Nakładałam go na głęboko nawilżający krem z YTTP (który uwielbiam). Ten spf pogorszył stan istniejących zmian na skórze, makabrycznie wysusza. Powiedziałabym nawet że czułam jak wyciąga z mojej skóry całą wodę. Nadal leczę skórę po tej "przygodzie"

Jednak nie...

Krem kupiłam oczywiście po przeczytaniu pozytywnych komentarzy i na sporej promocji na stronie Skin79. Jednak na mojej mieszanej skórze sprawdza się tak sobie... Po nałożeniu ODPOWIEDNIEJ ilości, w jakiej powinno aplikować się każdy krem z spf, twarz się lepi i świeci, sytuację ratuje tylko przypudrowanie. Krem po codziennym stosowaniu nie wysuszył (nawet trochę nawilżał) ani nie zapchał, za co plus. Myślę, że najlepiej sprawdzi się na skórach suchych/normalnych. Dodatkowo naniesiony na okolice oka szczypie niemiłosiernie.
Po ostatnich kontrowersjach związanych z azjatyckimi filtrami (Purito, Klairs...) mam również obawy odnośnie jego skuteczności dlatego stosuję go raczej gdy jestem w domu i wiem że nie będę przebywać na słońcu.

Fajny, ale nie genialny

Polowałam na niego, żeby dorwać go na promocji bo cena niestety jest bardzo wysoka jak na produkt który zużywa się dosyć szybko, zwłaszcza jeżeli powinno się go reaplikować w ciągu dnia. Fakt, nie znalazłam do tej pory lepszego filtra spf, który mogłabym stosować, ale zachwytów też nie ma. Na pewno ogromną zaletą jest mega lekka konsystencja, wręcz wodnisto-żelowa przy rozprowadzaniu. Krem szybko się wchłania, i pozostawia leciutko lepką warstwę, ale na pewno nic tłustego. Największym minusem natomiast jest efekt wyświecenia. Twarz świeci się po nim jak kula dyskotekowa, a przy mojej mieszanej cerze z rozszerzonymi porami i zaskórnikami, zdecydowanie nie jest to efekt jak chcę uzyskać, dlatego zupełnie nie nadaje się na samodzielne noszenie i wyjście tak do ludzi. Kolejnym plusem natomiast jest to że wystarczy go lekko przypudrować pudrem transparentym i w ciągu dnia nie powoduje większego wyświecenia i przede wszystkim można go również dokładać w ciągu dnia, na tak przypudrowaną twarz. Nic się wtedy nie roluje, a i efekt wyświecenia nie jest już wtedy taki mocny. Pod makijaż sprawdza się świetnie. Kolejną wdą niestety jest to że wysusza skórę. W ciągu dnia, zaczynam czuć nieprzyjemne ściągnięcie, mimo stosowania kremu nawilżającego pod spód. Opakowanie z kolei jest tragiczne i utrudnia zużycie produktu do samego końca. Ma też bardzo intensywny zapach, i na początku obawiałam się reakcji alergicznej. U mnie nic się nie działo, ale wrażliwcy powinni zwrócić na to uwagę. Ma swoje wady, ale na pewno wygrywa swoją konsystencją i dobrym zgrywaniem się z makijażem na tle innych dostępnych opcji.

Jak Yeti, myślałam że nie istnieje

Jak dla mnie produkt unikalny, w zasadzie prawie straciłam nadzieję że kiedykolwiek uda mi się trafić na fitr który będę w stanie używać i jednocześnie wykonać makijaż, który nie jest betonem. Ten preparat to naprawdę super lekki w formie preparat, do tego filtr który nie tłuści i nie bieli, nie lepi się nie klei no słowem trzeba tego po prostu doświadczyć. Rozpuszcza się praktycznie natychmiast w lekką wręcz wodną emulsję. Nie jest żelem w typowym rozumieniu. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego kremu spf. Po tych wszystkich apteczniuchach lrp, avenach, pharmacerisach i wielu innych to jest niczym legendarny Yeti. Nawet moja ulubiona lekka emulsja z Clarinsa na miasto z spf30 wypada ciężkawo. No wow. Bomba.

Jestem dobrej myśli

Dorwałam ten spf na stronie razem z innymi kosmetykami. Używam za krótko, ale już mogę powiedzieć, że ten kosmetyk szybko się wchłania, ma ładny zapach i faktycznie chroni skórę przed słońcem. Dobrze spisuje się pod makijażem. Kupiłam go zachęcona opiniami i tym, że brakuje mi dobrego spf'a bo stosuję kwasy. Nie wiem czy kupię ponownie bo trudno go wydobyć z opakowania.

Super

Kupiłam go z polecenia do mojej mieszanej cery ze skłonnością do zapychania. Niestety przez pewien czas odstraszała mnie jego regularna cena, jednak udało mi się upolować go na promocji. Ma całkiem wygodne w użyciu opakowanie, jednak bardzo łatwo przyciąga ono do siebie wszelkie zanieczyszczenia. Jednak dozowanie produktu jest bardzo wygodne i nie da się wycisnąć za dużo produktu. Sam produkt jest idealny- lekki, nie bieli, nie zapycha, szybko się wchłania i nie pozostawia tępego uczucia na twarzy. Skóra po jego użyciu jest nawilżona i ma w sobie blask, nie jest to jednak blask brzydki wynikający z tłustości, a blask zdrowej, nawilżonej skóry. Wysoki SPF doskonale chroni moją skórę przed poparzeniami słonecznymi. Zapach jest przyjemny, bliżej nieokreślony i mało intensywny, więc nie powinien przeszkadzać osobom wrażliwym na zapachy. Raczej nie będę szukać już innych SPFów, ten jest dla mnie idealny pod każdym względem i mogę przeżyć nawet jego wysoką cenę regularną.