Manhattan, Endless Perfection Make Up 24h (Podkład o długotrwałym działaniu)

Manhattan, Endless Perfection Make Up 24h (Podkład o długotrwałym działaniu)

Kategoria
Cena PLN 42.00

Kryje i tuszuje niedoskonałości cery oraz zapewnia nieskazitelne wykończenie makijażu. Nawilża i wygładza skórę. Beztłuszczowa formuła jest odporna na pot, wysoką temperaturę, wilgoć i ścieranie, a efekty utrzymują się aż do 24 godzin.

fluidy
tłusta, mieszana, normalna
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające, matujące
w buteleczce, z pompką

Masakra...

Podkład jest bardzo ciężki. Wybrałam kolor za ciemny, był o wiele ciemniejszy niz na opakowaniu. Wyglądał bardzo żółto i niezdrowo. Ciężko się nakłada, na twarzy wygląda jak maska, skóra wydaje sie byc ociężała, stara, pozbawiona energii. Liczyłam, że firma z wyższej półki będzie lepsza, jednak się pomyliłam. Podkład jest okropny.

Podkład

Najlepszy podkład jakiego używałam! Bardzo trwały, o miłym zapachu. świetnie kryje, nie zatyka porów itd. Nie uczula, a mam bardzo wrażliwą i wybredną skórę.

Mój ulubiony

Ten podkład zdecydowanie należy do moich faworytów i bardzo żałuję, że został wycofany z Rossmanna. Mam bardzo jasną skórę, która na dodatek ma odcień beżowy, więc ciężko jest mi dostać dobry i tani podkład. Szczególnie, że mieszkam w małym mieście i mam dostęp jedynie do Rossmanna. Na podkład z Manhattanu trafiłam przez przypadek i od razu się zakochałam.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo go lubię

Bardzo dobry trwały podkład o matowym wykończeniu. Dobrze nakłada się na twarz, wtapia się w skórę. Nie tworzy efektu maski. Ma naturalne wykończenie.
Polubiłam go od pierwszego użycia. Mam kolor najjaśniejszy, niby jest ok ale na zimę przydałby się jaśniejszy odcień. Moja skóra jest bardzo sucha, po nałożeniu podkładu mam wrażenie, że jest nawilżona i miękka w dotyku.

Jeden z lepszych!

Kupiłam go na wyprzedaży w Rossmannie. Spodobał mi się, dobrze się rozprowadza, kolor dopasowany, nie tworzy maski, w miarę nie zapycha, nie robi ciastka. Genialnie rozprowadza się na twarzy gąbeczką jak i palcami. Jedynie odczułam lepkość po nałożeniu, ale po przypudrowaniu pudrem transparentnym jest idealnie.
Polubiłam go! Teraz pozostało tylko szukać go...

Koszmar

Chyba najgorszy podkład ever. Nie kryje ani trochę dobrze. Nie dopasowuje się w skórę w ogóle, daje wrażenie jakby osiadał mułem na skórze. Najgorsza w tym wszystkim nie jest cena, nawet nie brak krycia. Ale kosmetyk strasznie wysuszył i podrażnił mi skórę twarzy, tak, że powstały mi suche skórki, których nie usuwa nawet krem nawilżający. Szczerze odradzam tego czegoś, bo można się nabawić tylko problemów skórnych.

Duże zakoczenie

Kupiłam ten podkład przypadkiem. Wycofywali stoisko Manhattan z mojego małego, osiedlowego Rossmanna więc wszystkie produkty tej marki były do kupienia za grosze. Kosztował niecałe 11 zł. A wart jest o wiele więcej. Podkład ma dobre krycie (bardziej mocne niż średnie). Nie daje efektu maski i mimo krycia wygląda na skórze naturalnie. Dobra trwałość. Minimalnie ciemnieje na skórze.

bardzo dobry ale nie dla cery mieszanej

Firma Manhattan ma w swojej ofercie bardzo dobre produkty, które jednak z racji dostępności nie cieszą się wielką popularnością. Podkłady tej firmy również są świetne. Podkład Endless Perfection zakupiłam w internecie gdzie dostępnych było 7 odcieni - w naszych drogeriach tylko 4 przy czym najjaśniejszy dostępny jest zbyt ciemny. Miałam okazję przetestować 2 odcienie: soft ivory (ładny neutralny jany beż) i porcelain trochę ciemniejszy z żółtymi tonami zbliżony odcieniem do revlona colorstay 180.
Podkłady mają kremową konsystencję świetnie rozprowadzają się na twarzy zarówno gąbeczką jak i palcami - nie tworzą smug ani zacieków, nie podkreślają suchych skórek ani nie wchodzą w zmarszczki co rzadko się zdarza przy podkładach o takim stopniu krycia. Podkład jest naprawdę długotrwały - nie spływa z twarzy, nie znika - pozostaje na niej cały dzień. Do tego ma przyjemny zapach.
Jak dla mnie ma jednak jeden mały minus. Mimo tego że jest beztłuszczowy ma w sobie hydra serum coś podobnego jak w rimmel lasting finish czy astor + primer. Przez to pozostawia twarz lepką i wymaga przypudrowania a po paru godzinach twarz zaczyna się przetłuszczać i ja przynajmniej zaczynam się czuć trochę niekomfortowo tym bardziej że tego błyszczenia nie da się opanować - to jednak nie to samo co mój ulubiony colorstay. Myślę jednak że dla skóry suchej byłby idealny. W końcu nie jest to podkład matujący a długotrwały i w tym zakresie spełnia wszystkie obietnice producenta.

Ciemny

Kupiłam najjasniejszy kolor w sklepie wydawał się okej ale przy praktykowaniu okazał się zbyt ciemny. Mieszam go z jasniejszym podkładem również matowym i rewelacja :) bardzo dobrze kryje. Łatwo się go nakłada jest wydajny i trwały. Wytrzymuje cały dzień bez problemu.

To jest to czego szukasz !!

Idealnie sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach na zabawie! Wytrwał ze mną od godziny 19:00 do godziny 7:00 przy czym na dodatek nie schodziłam z parkietu ! Po powrocie wyglądał jak świeżo nałożony ! Mam cerę tłustą z trądzikiem. Świetnie maskuje niedoskonałości i matuje twarz. Z całą pewnością jest to mój numer 1 na wielkie dni ;)

Rewelacyjny!

Najlepszą recenzją dla niego będzie to jaki dzień przeżył ze mną wczoraj. To przesądziło o wydaniu opinii na jego temat.
Swój dzień zaczęłam o godzinie 6;00 rano, a skończyłam o 1;00 w nocy z tym podkładem na buzi. Wytrzymał przytłaczające tempo dnia i drzemkę na poduszce w samochodzie oraz g-godzinną podróż.
Nie wytarł się, nie zważył, nie powchodził w zmarszczki. Jestem absolutnie zakochana! Kupiłam ostatnio sporo podkładów, bo szukam czegoś nowego po tym jak moja skóra zaczęła przechodzić metamorfozę i ten absolutnie skradł moje serce i na pewno do niego wrócę.
Plusy:
-trwałość,
-cena,
-dostępność,
-ładne kolory (ja mam 62 Porcelain),
-fajne szklane opakowanie z pompką,
-nie robi maska na twarzy,
-nie wyciera się,
-nie robi ciastka na buzi,
-nie podrażnia,
-nie podkreśla suchych skórek,
-nie świeci się,
-łatwo się go aplikuje,
-nie trzeba go dużo , ma bardzo skoncentrowany pigment,
Nie znajduję w tym produkcie minusów.
Polecam!