L`Oreal Paris, Recital Preference, Farba w żelu do włosów

L`Oreal Paris, Recital Preference, Farba w żelu do włosów

Zobacz oferty

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 5.00/5

zobacz więcejzwiń
Pojemność 1 szt

Recital to trwała farba w formie żelu, oferuje obecnie 30 odcieni. W nowej, ulepszonej wersji skutecznie pokrywa siwe włosy. Dołączona odżywka zawiera filtry UV i substancje pielęgnacyjne, wystarcza na 4 mycia po farbowaniu. Włosy po farbowaniu są sprężyste, błyszczące, łatwo się układają.

zapachowa
żel
Trwałość
długotrwałe
farby

Skład jest w trakcie moderacji.

• Żel koloryzujący: Aqua/Water, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, PEG-2 Oleamine, Polyglyceryl-4 Oleyl Ether, Oleyl Alcohol, Alcohol Denat., Ammonium Hydroxide, Polyglyceryl-2 Oleyl Ether, Oleic Acid, Sodium Diethylaminopropyl Cocoaspartamide, 2,4-Diamino-Phenoxyethanol HCl, m-Aminophenol, p-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Sodium Metabisulfite, Eugenol, 6-Hydroxyindole, Ammonium Acetate, Pentasodium Pentetate, Linalool, p-Phenylenediamine, Alpha-Isomethyl Ionone, Resorcinol, Citronellol, Erythorbic Acid, Parfum/Fragrance. (FIL C32824/1). 178914 – Krem utleniający: Aqua/Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stannate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Pentasodium Pentetate, Phosphoric Acid, Ceteareth-25, Tetrasodium Pyrophosphate, Glycerin. (FIL C13169/25). 487419 A – Odżywka upiększająca kolor: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Candelilla Cera/Candelilla Wax, Amodimethicone, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Oleth-10, Phenoxyethanol, PPG-5-Ceteth-20, Ethylhexyl Salicylate, Ethylparaben, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Camphor Benzalkonium Methosulfate, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Phosphoric Acid, Geraniol, Disodium Cocoamphodipropionate, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum/Fragrance

Używa produktu od: próbka

Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego...

Długo się zastanawiałam nad zakupem tej farby. Wybrałam kolor Zurich. Chodziło mi ogólnie o pokrycie siwych włosów a nie mam ich zbyt wiele. I akurat loreal preference nie spełnił moich oczekiwań, co prawda kolor wyszedł bardzo ładny taki jak chciałam ale siwki dalej dostały nie tkniete :'( aplikacja bardzo łatwa akurat tutaj duży plus. Minus to zapach okropny w którym trudno było wytrzymać. No i czas farbowania też spoko bo pół h i gotowe. Odżywka dołączona do farby również bardzo fajna. Co jeszcze z minusów to to że włosów trochę powypadalo właśnie po zmyciu farby... Ehh strasznie się zawiodłam myślę że na pewno nie wrócę do tej farby i raczej wybiorę coś innego. Cena okrutna myślałam że cena będzie równa wydajności ale się zawiodłam.

Farba

Recenzuje kolor jasny złocisty brąz. Włosy przemalowywalam z koloru ciemny brąz. Odcień wyszedł megaaa, co chodzi o samą farbę to wielki minus za rzadkość, ciężko było mi malować ze względu na taką konsystencje. Duży plus za odżywkę, która starczyła na 4 użycia. Kolor w słońcu mieni się na odcienie zlota

Całkiem dobra

Staram się raczej farbować włosy w salonach fryzjerskich, jednak czasem jestem zmuszona poratować się farbowaniem w domu. Z tej serii, używałam rudych kolorów i jestem całkiem zadowolona. Farba ładnie kryje, nawet jeśli wcześniejszy odcień był nieco inny. Żelowa konsystencja łatwo się nakłada i jest wydajna nawet dla półdługich włosów. Odżywka zawarta w opakowaniu daje włosom uczucie miękkości. Minusem jest jednak, tak jak pisze dużo poprzedniczek, bardzo ostry, intensywny chemiczne zapach. Włosy dość szybko robią się matowe, jednak z tym akurat zawsze mam do czynienia przy farbach z drogerii.

10.21

Bardzo polecam ta farbę. Wybrałam dość jasny odcień i po przygodzie z poprzednią również dość jasna farba, która po prostu zrobiła mi na głowie "kurczaka" bałam się że ta wyjdzie również pomarańczowo. Nic takiego się nie stało. Bardzo ładnie wygląda na włosach i z pewnością kupię ją ponownie.

Pierwszy i ostatni raz

Recenzuję odcień 8.23 - jasny blond opalizująco-złocisty rożano złote refleksy.

Włosy farbuję już od dawna, ponad 10 lat i miałam do czynienia z wieloma lepszymi i gorszymi produktami. Moją ulubioną farbą jest L'Oreal Casting Creme. Jako, że jest to ta sama marka, to stwierdziłam że i ten produkt też stanie na wysokości zadania.
Na okres wakacji marzyła mi się zmiana koloru na blond z różanymi relaksami więc sięgnęłam po odcień 8.23, który miał zapewnić taki odcień włosów.

Szczerze powiedziawszy czytałam przed zakupem recenzje i gdy czytałam o niemożliwym smrodzie podczas farbowania, stwierdziłam że przecież nie może być tak źle i recenzentki przesadzają. Jednak gdy tylko odkręciłam buteleczkę z żelem koloryzującym to już wiedziałam, że żadna z tych recenzji nie była przesadzona. Co za smród! Zaczęłam nakładać farbę w łazience ale zapach był tak duszący, że musiałam dokończyć koloryzację w pokoju, przy otwartym oknie a i tak nie było łatwo - oczy mi łzawiły a zapach gryzł w gardle. Jednym słowem tragedia. Dobrze, że farbowałam włosy w lecie, więc mogłam mieć otwarte okno, nie mam pojęcia jak wyglądałaby koloryzacja w zimie, gdy na zewnątrz jest mróz i stanie z mokrą głową przy oknie nie wchodziłoby w grę. Pewnie bym się udusiła albo nie dokończyła koloryzacji...

Żel do koloryzacji jest bardzo rzadki i podczas aplikacji spływał mi z włosów . Gdy już udało mi się nałożyć produkt ciężko było mi wytrzymać te 30 minut, ponieważ nie dość że niemiłosiernie śmierdziało to jeszcze wszystko spływało mi po karku i twarzy. Dobrze, że miałam na ramionach ręcznik bo inaczej wszystko byłoby ubrudzone spływającą farbą.

Podczas zmywania produktu czułam, że moje włosy są suche i sztywne niczym miotła. Ok, zazwyczaj tak się dzieje po farbowaniu bo jednak w jakimś stopniu wpływa na stan włosów. Zawsze wtedy funduję włosom zabieg olejowania + dobra maska na około godzinę i włosy odzyskują kondycję. W tym przypadku włosy są tak wysuszone i zniszczone, że nic im nie pomaga. Od kilku dni, codziennie stosuję olejki, maski i inne produkty nawilżające a włosy nadal są suchymi strąkami, których nawet nie mogę rozczesać z dodatkową porcją odżywki.

Co do koloru, to również jest tragiczny i daleki od tego, który widnieje na opakowaniu. Włosy powinny być w kolorze jasnego blondu, są w odcieniu jasnego ale BRĄZU. Mam nadzieję, że kolor się wypłucze bo naturalnie jestem blondynką i będę mieć jasny odrost a w najbliższym czasie moje włosy muszą odpocząć od farbowania, żeby dojść do siebie.

Ogólnie produkt nie zasługuje nawet na tą jedną gwiazdkę. Farba za prawie 40 zł a jakościowo gorsza niż tanie farby za 10 zł. Jestem bardzo nie mile zaskoczona, że taka znana marka pozwoliła sobie na wyprodukowanie takiego bubla.

Trudno powiedzieć

Od wielu lat wracam do tej farby . W opakowaniu znajdziemy duża tubkę z odżywka starcza na kilka razy. Buteleczkę z oleistym płynem koloryzyjacym i buteleczkę z dozownikiem z utleniaczem. Farba niezbyt ładnie pachnie czasem aż piecze w oczy drapie w nosie. Konsystencja bardzo wodnista, oleista łatwo nakłada się na włosy i jest bardzo wydajna, nawet teraz przy włosach dość gestych po pas jedno opakowanie prawie wystarcza. Farba przykrywa w 100 % siwe wlosy. Po farbowaniu włosy są bardzo błyszczące, sypkie mile w dotyku przez ok 2 tyg potem stają się suche , dość matowe. Jednak efekt 2 tygodnie po farbowaniu skłania mnie do ponownego zakupu.

Farba 3.10

Farbuję włosy w domu od lat (ok 10)
Bardzo często jest to Loreal Casting, ale że była promocja w R na Loreal Preference to się skusiłam

ŻAŁUJĘ

Smród tak mocny że pod koniec nic nie widziałam tak mi łzy napłynęły i szczypały oczy!!!

Konsystencja tak do kitu że mam wszystko w farbie, jak rozwodniony kisiel... Dramat!!! Szyja, twarz, dekolt, ubranie, podłoga, umywalka... Wszystko uwalone a z żadną inną farbą nie miałam takich przebojów. nigdy.

W ŻYCIU JUŻ NIE KUPIĘ TEJ FARBY!!!

Na plus tylko kolor

Jeszcze nie mialam farby o tak beznadziejnej konsystencji. Zachlapalam polowe lazienki farba. Jest tak wodnista,ze az splywa po szyi, rekach i skapuje na podloge. Smrod masakryczny... jedyny plus tej farby to kolor. Ładnie kryje siwe wlosy. Kolor wyszedl ladny aczkolwiek sporo ciemniejszy niz na obrazku (bralam na to poprawke, gdyż to chyba przypadlosc loreal) Robilam kolor 3.0 brasilia.
Jeski chodzi o załączona odżywkę, to duzo bardziej wole odżywkę załączona do castinga
Nie kupie ponownie.

Wolę zdecydowanie Excellence

Farbę do włosów kupiłam w sieci R, jakbym przewidziała że w tym trudnym czasie trzeba będzie bawić się we fryzjera a że samodzielne farbowanie nie jest mi obce tym razem pokusiłam się na odcień inspirowany Islandią czyli popielaty blond nr 7.1.
Moje włosy maja taką tendencję że wybiorę np jasny brąz a po farbowaniu mam ciemny brąz ale nie tym razem, tu wyszedł mi kolor jasnego świetlistego brązu z odcieniem niestety ryżego :/, także chyba będzie trzeba kupić szampon do włosów brązowych aby zneutralizować ten odcień.

Opakowanie to kartonik z grafiką ładnej kobiety o idealnych włosach :D,logo producenta oraz informacja o kolorze włosów, w środku mamy 3 opakowania- żel koloryzujący, aplikator kremu utleniającego, odżywkę chroniącą kolor włosów, rękawiczki jednorazowe i ulotkę z instrukcją stosowania.

Moje włosy są delikatne,cienkie, wysoko porowate, mają tendencję do puszenia się no i oczywiście są farbowane, długość do ramion.
Dopiero przy aplikacji farby na wilgotne włosy (nie myjąc ich tak zaleca producent ) zorientowałam się że jest to farba w żelu,śmierdziuch z niej straszny,aplikacja też sprawiała mi trudność bo za każdym razem gdy chciałam pofarbować kolejne warstwy włosów te górne spadały i trzeba było je odgarniać czyli za sucha dla mnie konsystencja farby a ja lubię gdy farba jest mokra i trzyma kosmyki w ryzach przy farbowaniu.
Farbę Preference trzymałam 20 minut na włosach następnie spłukałam i nałożyłam odżywkę na 10 minut oj co ona potrafi, włosy miękkie, odżywione, śliskie, sypkie lekkie i zadbane.

Podsumowując jeśli bym wybrała ciemniejszy odcień może bym była zadowolona, na chwilę obecną wolę zdecydowanie farbę Excellence Creme i nie planuję powrotu.

Przestroga

Na wstępie podkreślam, że oceniam kolor 11.11. Od długiego czasu farbuję włosy w domu, ale tak tragicznej farby jeszcze nigdy nie miałam. Aż jestem w szoku, że ta marka się pod nią podpisuje, bo są nawet tańsze, które dają lepszy efekt (to mało powiedziane). Kolor, który oczywiście widzimy po farbowaniu, nie odpowiada temu z opakowania - tak często bywa i co gorsza, jest naprawdę żółty, nie ma w nim nic chłodnego. To jeszcze jestem w stanie jakoś wybaczyć, ale kolejne kwestie są tylko gorsze. Zapach to jest coś, co naprawdę ciężko wytrzymać. Sama w łazience miałam wrażenie, że się uduszę, a domownicy również odczuli ten dosłownie smród. Przy tym pojawiło się też łzawienie oczu. A teraz przejdźmy do najgorszego skutku farbowania. W trakcie nakładania farby piekła mnie skóra głowy, jak nigdy przedtem. Nie sądziłam, że to coś poważnego, ale po wysuszeniu włosów zobaczyłam, że w pewnych miejscach na głowie są mocno czerwone plamy. Myślałam, że na tym się skończy, ale po dwóch dniach kiedy ustąpiło pieczenie i skóra stała się jaśniejsza, pojawił się kolejny problem. Skóra głowy zaczęła schodzić płatami.. Nie wiem czy Loreal przeprowadza jakiekolwiek testy, bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie mam też pojęcia jak i kiedy stan mojej skóry się unormuje. Takie produkty nie powinny w ogóle pojawić się na rynku. Być może jest to kwestia koloru, ale warto uważać na tę farbę.

Regularnie do niej wracam

Tej farby używam z przerwami od kilku lat. Zawsze są to odcienie blond. Kiedyś miałam przygodę z farbowaniem włosów na brązowe i czarne, ale nie pamiętam jakich produktów do tego używałam. Dziś natomiast używam najczęściej tej farby, ostatnio odcień Cannes. To mój faworyt, choć śmierdzi niemiłosiernie. Włosy szybko "łapią" farbę, choć trzymam ją zawsze trochę dłużej niż zaleca producent.
Zauważyłam, że łatwiej pielęgnować mi cieplejszy odcień blondu niż chłodniejszy, choć ten drugi bardziej mi pasuje. Te jaśniejsze odcienie dość szybko tracą swój kolor, a nie chcę używać fioletowych szamponów, bo szybko mi niszczą włosy.
Ta farba jest moim zdaniem najlepsza z drogeryjnych, bo można nią osiągnąć intensywny, ładny kolor i jest bardzo wydajna. Dodatkowo otrzymujemy całkiem niezłą sylikonową odżywkę, która starcza na dość długo. Najlepiej kupować w promocji.

Dobra farba ale uwaga

Recenzuje farbę z odcieniem na zdjęciu głównym. Farba spakowana i wyposażona porządnie. Jest wszystko co niezbędne do farbowania oraz nawet duże opakowanie odżywki, która starczyła mi na dwa mycia. Produkt dobrze pokrywa siwe włosy ( kupiona przez moją mamę i sprawdzona ale w odcieniu blond) Aplikacja łatwa w użyciu. Kolor taki jak na opakowaniu aczkolwiek mi jak zwykle wychodzi zawsze bliżej czarnego niż brązu mimo że trzymałam tylko 20 min. Wszystko pięknie, kolor ładny ale lepiej żeby farbe nakładał ktoś do pomocy aby równo wyszło. Po zmyciu farby, umyciu głowy i wszystkich zabiegach włosy nie są takie przesuszone i sztywne jak nam zazwyczaj po innych farbach. Same plusy ale jest tylko jeden minus który trochę odstrasza A mianowicie ZAPACH! Jest strasznie mocny. Musiałam farbować włosy z otwartą łazienką bo myślałam że się udusze. Przez co trochę poniszczyłam farbą łazienkę. Dlatego jeżeli wszystko pasuje Ci w tej farbie to polecam iść z nią do fryzjera A będzie cacy ;)

Ps. Jeżeli masz włosy do pasa a musisz zafarbować całość to kup 2 opakowania ;)