L'Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry normalnej i suchej

L'Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry normalnej i suchej

Średnia ocena: 3.64/5

Odpowiednio nawilżona skóra jest jędrna, elastyczna i sprawia wrażenie młodszej. Aby zapewnić odpowiedni poziom nawodnienia skóry, sięgnij po Hydra Genius od L`Oreal Paris – płynną pielęgnację nawilżającą, inspirowaną azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Hydra Genius wpływa korzystnie na kondycję skóry, dbając o jej intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Hydra Genius L`Oreal Paris to kosmetyk o lekkiej, kremowo-żelowej konsystencji. Daje natychmiastowe uczucie komfortu. Skóra jest aksamitna, sprężysta w dotyku i pięknie pachnie. Kosmetyk zapewnia długotrwałą świeżość, nie pozostawiając tłustej warstwy ani uczucia lepkości. Niezwykle łatwo się rozprowadza i natychmiast się wchłania. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Składniki aktywne Hydra Genius L`Oreal Paris:
- woda aloesowa (esencja z aloesu) - naturalny składnik bogaty w substancje odżywcze i minerały, znany z silnych właściwości nawilżających,
- kwas hialuronowy - składnik aktywny zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w skórze.

koncentraty i esencje
sucha, odwodniona
nawilżające
lekkie
żel

Mój nowy numer 1 :)

Kosmetyk otrzymałam tydzień temu w ramach akcji testowania na portalu Wizaż.
Byłam bardzo ciekawa działania tego specyfiku, ponieważ dodawałam go już kilkukrotnie na Instagramie i wszyscy go zachwalali.
Jak to z nim jest? Otóż ja i moja cera jesteśmy mega zadowolone :) tego właśnie nam było trzeba po upalnym lecie. Mi trafił się egzemplarz do skóry normalnej i suchej i sprawdził się w 100%.
Świetnie radzi sobie z nawilżeniem, koniec jakichkolwiek suchych skórek na twarzy, dzięki czemu makijaż wygląda nieskazitelnie. Krem jest bardzo lekki i niezapycha. Ma przepiękne opakowanie, z wygodną pompką. Pojemność jest zaskakująco duża, jako że mała ilość produktu wystarczy na twarz i dekolt, to wydaje mi się, że produkt starcza na bardzo długo. Pachnie bardzo przyjemnie, co sprawia że korzystanie z niego to czysta przyjemność :) polecam wszystkim którzy borykają się z problemem suchych skórek, ale nie chcą zbytnio obciążać cery.

Prawdziwy Geniusz

Jak coś nie zatyka porów, nawilża, super się wchłania i pielęgnuje cerę, koi ją po makijażu i przygotowuje do makijażu a na dodatek ma gigantyczna pojemność to jak się nazywa? Nazwa dobrana perfekcyjnie do produktu! Geniusz

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kosmetyki Loreal uwielbia moja mama ze względu na to, że świetnie nawilżają i na prawdę są warte swojej ceny. Ja po raz pierwszy miałam przyjemność testować coś z Loreala z ciut wyższej półki cenowej niż zwykły płyn do demakijażu.

PLUSY:
+ Bardzo wydajny - mała ilość produktu wystarcza na pokrycie całej twarzy,
+ Dostępność,
+ Cena adekwatna co do jakości produktu,
+ Wizualnie bardzo ładne opakowanie - szklana buteleczka,
+ Delikatna formuła idealnie nawilża i nawadnia cerę,
+ Zapach aloesu kojarzy mi się z naturą,
+ Świetnie nadaje się jako baza pod makijaż,
+ Nie wysusza ani nie podrażnia cery,
+ Lekkość,
+ Wygłada i lekko ujednolica kolor,
+ Odświeża,
+ Brak parafiny,
+ Nie ściąga skóry,
+ Szybko się wchłania.

WADY: ????

PODSUMOWUJĄC:
Zdecydowanie wart kupna i wypróbowania tej lekkiej kuracji dla naszej cery!

Cudo!

W końcu znalazłam odpowiedni krem nawilzajacy, który działa. Po kilku nalozeniach skora jest wyraźnie nawilżona, preparat ma delikatny zapach, ktory nie jest drazniacy. Szybko sie wchłania, daje uczucie świeżoś ci,
dobrze rozprowadza sie. jedyny minus to konsystencja - mi ucieka przez palce i szybko musze nałożyć na twarz. Opakowanie bardzo eleganckie, z pompka, ktora ułatwia dozowanie. Bardzo lubię ten krem:)

Duża pojemność,cudowne opakowanie

Lekka jak piórko konsystencja, która błyskawiczne wnika w skórę, dając niesamowity efekt nawilżenia i blasku oraz cudowny zapach Hydra Genius, pomagają w bardzo miły sposób rozpocząć każdy nowy dzień. Dawno nie spotkałam się z kosmetykiem do pielęgnacji twarzy o tak intensywnym, a zarazem świeżym i nieprzytłaczającym zapachu. Jeszcze długo po aplikacji jest bardzo mocno wyczuwalny, ale nie przeszkadzający. Konsystencja jest treściwa i jednolita a zarazem lekka. Produkt po nałożeniu na skórę tworzy efekt niewidzialnej powłoki, doskonale rozprowadza się, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy – otrzymujemy taflę jak po dobrej bazie pod makijaż. I składem jest to produkt podobny do baz pod makijaż. Nie jest to serum do stosowania pod krem lub olej, jednak spełnia świetnie swoją rolę jako baza rozświetlająca – najważniejszym jego atutem jest brak parafiny w składzie, nie zapycha porów. Jest to pierwszy produkt Loreala od wielu lat, który kupię ponownie po zużyciu pierwszego opakowania. 40zł za 70ml to cena adekwatna do jakości a opakowanie bardzo przyjemne i eleganckie.

Świetny produkt !

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania tego cuda.

Nasza wode aloesowa znajdziemy w eleganckim "flakoniku" o mleczno niebieskawym kolorze z mocno niebieskawa nakretka. To opakowanie zdecydowanie przyciąga wzrok przez co zwiększają sie szanse na zakup. Brawo dla producenta.

Zapach bardzo przyjemny , dosc nietypowy. Z jednej strony lekki a z drugiej intensywny. Bardzo świeży, dlugo wyczuwalny po aplikacji co mnie akurat bardzo uwodzi.

Dosc ciezko przewidzieć konsystencje bez otworzenia pudełeczka. Pierwsza aplikacja mnie dosc zadziwila. Konsystencja jest zelowa, dosc tresciwa ale podczas nakladania staje się bardzo lekka. Ja osobiście nakladam ja raz dziennie (rano) na oczyszczona , stonizowana twarz. Skonczylam juz magiczna 30stke i wieczorem potrzebuje zupelnie innej juz pielegnacji w kierunku anty-aging. Produkt wchlania się błyskawicznie tworząc delikatna ,ochronną powłokę na twarzy. Nie klei się ani nie pozostawia tlustej warstwy.

Spokojnie mozna sie ograniczyć do pomalowania ust i wytuszowania rzęs i jestesmy gotowe do wyjścia. Kiedy jednak mamy potrzebę pełnego makijazu produkt rowniez swietnie sie sprawdza.
Kiedy chce tylko tylko delikatnie wyrównać koloryt cery mieszam odrobine produktu z podkladem co tworzy delikatny krem BB. Swietnie to wyglada. Skora jest nawilzona o pięknym kolorze.

Głównymi składnikami produktu jest woda aloesowa -> esencja aloesowa i kwas hialuronowy. Dzieki temu skora jest nawilzona i pelna blasku. Skora wyglada na wypoczeta,zdrowa i rozswietlona.

Na uwagę zasługuje również pojemnosc (az 70 ml ) dzięki czemu cena staje sie atrakcyjna.
Produkt jest wydajny ,ja nakladam niewielkie ilosci.

Reasumując woda L'oreal Paris spełniła moje oczekiwania w 200 %, produkt dla mnie okazał się dosc zaskakujący ale w pozytywny sposób. Konsystencja okazała się bardziej tresciwa aniezeli bym się spodziewała A zapach bardziej intensywny, wszystko to jak najbardziej na + produktu.

Jeśli Wasza cera jest pozbawiona blasku ,sprężystości, udowodniona i zmeczona ten produkt Was zadowoli !

Bardzo dobry kosmetyk

Otrzymałam ten produkt dzięki uprzejmości wizaz. Jestem pod dużym wrażeniem jak szybko ten aloesowy kosmetyk nawilża i odzywia skórę. Działanie jest natychmiastowe i co ważne utrzymuje sie bardzo długo, pozostawiając nasza skórę gladka i nawilżoną. Spodobała mi się lekka konsystencja, natychmiastowe wchlanianie sie kremu bez tłustego filmu. Dodatkowym atutem jest elegancki słoiczek, który cieszy oczy.

Mój KWC

Dzięki uprzejmości wizażu miałam okazję przetestować to cudo i....zakochałam się. Wpadłam po same uszy. Produkt wygląda bardzo elegancko. Zapakowany jest w wysoką, szklaną tubę z dozownikiem, który jest bardzo wygodny i odmierza właściwe porcję kosmetyku.
Pierwsze co mnie urzekło to zapach. Niezwykle swiezy, aloesowy, nienachalny. Produkt bardzo dobrze, a przede wszystkim bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, idealnie przygotowuje skórę do makijażu. Chociaż można go również pominąć, gdyż sprawia że cera wygląda na promienną i wypoczętą. Cena jest troszkę wysoka ale myślę że warto w niego zainwestować. Ja na pewno nieraz do niego wrócę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt dostałam do testowania. Pierwsze wrażenie zrobił na mnie świetne, przepiękna butelka z produktem, która świetnie prezentuje się na półce w łazience. Wykonana bardzo solidnie, nic się nie wylewa a aplikator działa bez zarzutu.

Konsystencja jest bardzo rzadka, wodnista ale lekko rozprowadza się na twarzy i szybko wchłania. Bardzo ładnie pachnie, tak delikatnie - myślę że dla nikogo ten zapach nie będzie problemem.

Działanie - specjalnego nawilżenia na mojej twarzy nie zauważyłam, ale moja cera nie jest bardzo wymagająca. Stosowałam produkt na noc, jednak z powodu braku widocznych efektów postanowiłam używać tą wodę rano - teraz używam jej pod makijaż gdzie sprawdza się świetnie. Dzięki temu że szybko się wchłania jest doskonałą bazą pod makijaż. Tutaj sprawdza się doskonale!

Mimo, że produkt nie spełnił moich początkowych oczekiwań doskonale się sprawdził w innej roli. Cieszę się, że nie spisałam tej wody na straty ponieważ rano jako baza sprawdza się fantastycznie. Z pewnością będzie stałym punktem mojej "porannej toalety"

Nawilżenie i ukojenie

Moja skóra boryka się z problemem przesuszania. Ciągle eksperymentuję i szukam kremów/balsamów itd. , które ją wystarczająco nawilżą...i trafiło na L'Oreal! Szukałam czegoś, co szybko się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze, więc trafiłam z tym produktem w 10. Gdy cera jest zaogniona, Hydra Genius przynosi ukojenie. Nadaje się także do stosowania pod makijaż, zauważyłam, że podkład lepiej się prezentuje na tak nawilżonej i miękkiej skórze :) Zapach jest delikatny, przyjemny, a opakowanie niezwykle wydajne. Jestem na TAK!

Świetny produkt!

Jestem pod ogromnym wrażeniem, tego produktu, nie spodziewałam się cudów po nim ze względu na rozczarowanie innymi produktami L’oreala a tu takie zaskoczenie. Fajnie nawilża skórę, niweluje uczucie ściągnięcia po oczyszczaniu skóry, bardzo szybko się wchłania. Stosowany rano dobrze sprawdza się pod makijaż. Nie zostawia tłustej warstwy a zostawia skórę promienną. Opakowanie z pompką jest bardzo higieniczne, a produkt nie podrażnia oczu nawet nałożony pod oczy.

Bezkonkurencyjny numer 1!

Świetny, świetny.... jak nie doskonały produkt nawilżający do skóry suchej! Jestem nim zachwycona widocznie zregenerował i zredukował przebarwienia! Jest idealnym produktem jako baza pod makijaż nie dość że swą lekką konsystencją nawilża skóre to jej nie zapycha! Przy tym świetnie pachnie. UWAGA! Uważam że jest to bardzo dobry produkt do cery suchej i podrażnionej... Koi i łagodzi podrażnienia, działa jak opatrunek!
ŚMIAŁO ZASŁUGUJE NA NAGRODĘ PRODUKTU ROKU 2018!