L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry normalnej i suchej

E-Glamour.pl

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odpowiednio nawilżona skóra jest jędrna, elastyczna i sprawia wrażenie młodszej. Aby zapewnić odpowiedni poziom nawodnienia skóry, sięgnij po Hydra Genius od L`Oreal Paris – płynną pielęgnację nawilżającą, inspirowaną azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Hydra Genius wpływa korzystnie na kondycję skóry, dbając o jej intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Hydra Genius L`Oreal Paris to kosmetyk o lekkiej, kremowo-żelowej konsystencji. Daje natychmiastowe uczucie komfortu. Skóra jest aksamitna, sprężysta w dotyku i pięknie pachnie. Kosmetyk zapewnia długotrwałą świeżość, nie pozostawiając tłustej warstwy ani uczucia lepkości. Niezwykle łatwo się rozprowadza i natychmiast się wchłania. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Składniki aktywne Hydra Genius L`Oreal Paris:
- woda aloesowa (esencja z aloesu) - naturalny składnik bogaty w substancje odżywcze i minerały, znany z silnych właściwości nawilżających,
- kwas hialuronowy - składnik aktywny zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w skórze.

nawilża

Po tygodniowym stosowaniu moja cera została wyraźnie nawilżona, a jednocześnie bardzo delikatna oraz pełna blasku. Produkt ma idealną jak dla mnie konsystencję, ponieważ nie obciąża skóry i bardzo dobrze się wchłania , co jest niezmiernie dla mnie ważne. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu, a sam produkt bardzo wydajny.

Działa.

Tą wodę aloesowa moja skóra pokochała od pierwszego użycia. Po kilku dniach stosowania zauważyłam że skóra jest bardziej nawilżona i świeża. Często mam podrażnienia,i ta woda pozwoliła mi zniwelować te objawy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Nie robi krzywdy

Woda aloesowa w formie żelu o świeżym zapachu, który utrzymuje się na skórze około pół godziny.
Używam sporadycznie - czasem solo, czasem pod krem zależy od pory roku.
Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.
Fajna alternatywa dla kremów na lato gdy słońce nas przygrzewa taka woda aloesowa nawilży szybko skóre i nie spływa nic pod wpływem upałów.
Cena trochę wysoka ale często można dorwać na promocji.

Prawdziwe nawilżenie Hydra Genius

Kupiłam w promocji, nie nastawiając się na rewelacyjny kosmetyk. Jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Nie spodziewałam się tak dobrego zakupu. Aloes w połączeniu z kwasem hialuronowym naprawdę działa cuda. Po skończeniu całego opakowania widać było znacznie poprawę kondycji mojej cery więc nie przejdę już obok tego kosmetyku obojętnie. Wydajne opakowanie, delikatny zapach. Naprawdę warto. Jak na cenę kosmetyku znanej marki i w porównaniu z wydajnością naprawdę nie wychodzi drogo.

Czuję różnicę

Zaczęłam go używać stosunkowo niedawno, wcześniej używałam do skóry mieszanej. Już po dwóch tygodniach zobaczyłam różnicę, moja cera jest wyraźnie nawilżona, delikatna, pełna blasku. Czuję i widzę różnicę. Opakowanie jest bardzo wydajne, a sam produkt bardzo wydajny. Ma idealną jak dla mnie konsystencję, nie obciąża skóry i dobrze się wchłania.

może być

Produkt jest bardzo wydajny, szybko się rozprowadza oraz szybko się wchłania. Po zastosowaniu skóra nie świeci się. Krem delikatnie nawilża i nie zapycha skóry. Sprawdza się również pod makijaż. Zapach produktu nie przytłacza, ma lekką formułę oraz ładne opakowanie. Cena jest dosyć wysoka. Warto kupić go na promocji. Skład mógłby być bardziej naturalny, ale ogólna ocena jest dobra.

Super

Woda aleosowa jest super wydajna, Produkt jest bardzo wydajny,szybko sie rozprowadza, szybko sie wchlania. Fajnie nawilza i nie posiada intesywnego zapachu. Krem nadaje sie do stosowania na noc jako serum ale takze pod makijaż

Ok.

Produkt dostałam w prezencie od koleżanki, która była nim zachwycona. Jak dla mnie jest on po prostu ok. Alkohol denat wysoko w składzie i to czuć. Nawilżenie skóry nie jest jakieś dogłębne, dlatego też zaczęłam używać go, gdy zależało mi na czasie, ponieważ szybko się wchłania co jest na plus. Można wypróbować, jest to taki lekki żel, orzeźwiający i używanie go jest przyjemne, ale przez ten alkohol wysoko w składzie mam obawy, że dłuższe i regularne jego stosowanie skończ się wręcz odwrotnie niż zamierzony cel, czyli przesuszeniem i raczej nie będzie to stały punkt w pielęgnacji mojej skóry. W sumie na plus można zaliczyć ładne i funkcjonalne opakowanie, no ale to nie o to chodzi.

Bardzo lubię używać przed makijażem!!

Bardzo lubię używać przed makijażem, dlatego, że wygładza twarz. Mam wrażenie, że produkt jest jednocześnie bazą pod podkład. Nawilża i regeneruje skórę. Moim problemem są zaczerwienienia wokół ust, nosa. Woda idealnie radzi sobie z takim problemem! W dodatku pięknie pachnie. Aloes zawsze dobrze działał na moją skórę.

Skład produktu dobry, nie czuć alkoholu ani innych sztucznych zapachów.
Od żelu nie wychodza wypryski, nie uczula i nie podraznia.

bardzo lubię!

Wiem, że ma alkohol na wysokim miejscu w składzie i wiele opinii krytycznych ale ja po prostu bardzo lubię ten produkt. Zapach super, wydajny konsystencja leciutka, nie świeci się, nie zapycha, idealny pod makijaż. Lubię tę turkusową szklaną buteleczkę. Dla mnie to ważne, że jest w szkle i z pompką. Mam cerę wrażliwą i nie miałam żadnej sensacji po tym kremie. Buzia nawilżona i ładna. Polecam.

Bardzo dobry produkt

Kupiłam skuszona elegancką, szklaną buteleczką. Bardzo wygodna aplikacja. U mnie dwie pompki produktu starczały na całą twarz.
Krem pięknie i delikatnie pachnie, ma dość rzadką konsystencję.
W moim odczuciu dawał super uczucie nawilżenia i ukojenia skóry po jej porannym i wieczornym oczyszczeniu. Skóra jest nawodniona i elastyczna.
Dla mnie jak najbardziej na tak!

Daje rade :)

Bardzo lubię produkty z aloesem dlatego zdecydowałam się na ten produkt i muszę przyznać że się nie zawiodłam. Po użyciu moja skóra jest doskonale nawilżona i wygładzona, a także miękka i przyjemna w dotyku. Plusem jest również bardzo dobry skład. Ja stosuje jako bazę pod makijaż i jestem bardzo zadowolona ;) Dodatkowo jest wydajny i ma ładne i wygodne opakowanie.