L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry normalnej i suchej

L`Oreal Paris, Hydra Genius, Woda aloesowa do skóry normalnej i suchej

Odpowiednio nawilżona skóra jest jędrna, elastyczna i sprawia wrażenie młodszej. Aby zapewnić odpowiedni poziom nawodnienia skóry, sięgnij po Hydra Genius od L`Oreal Paris – płynną pielęgnację nawilżającą, inspirowaną azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi. Hydra Genius wpływa korzystnie na kondycję skóry, dbając o jej intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Hydra Genius L`Oreal Paris to kosmetyk o lekkiej, kremowo-żelowej konsystencji. Daje natychmiastowe uczucie komfortu. Skóra jest aksamitna, sprężysta w dotyku i pięknie pachnie. Kosmetyk zapewnia długotrwałą świeżość, nie pozostawiając tłustej warstwy ani uczucia lepkości. Niezwykle łatwo się rozprowadza i natychmiast się wchłania. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Składniki aktywne Hydra Genius L`Oreal Paris:
- woda aloesowa (esencja z aloesu) - naturalny składnik bogaty w substancje odżywcze i minerały, znany z silnych właściwości nawilżających,
- kwas hialuronowy - składnik aktywny zdolny do wiązania cząsteczek wody, wspierający utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w skórze.

Cudo!

Dla mnie cudo, bomba, hit i wszystko co najlepsze. Jeden z lepszych zakupów kosmetycznych. Doskonale nawilża skórę. Stosuję zarówno dzień jak i na noc. Czasem zdarza mi się używać produktu jako bazy i też działa bez zarzutu :D

bardzo dobry krem

Krem kupiłam na promocji w Rossmanie, skuszona dobrymi recenzjami. Na szczęście się nie zawiodłam, ponieważ jest lekki, przyjemny i nadaje się pod makijaż. Na pewno na jednym opakowaniu nie skończę.

Mój kosmetyk numer jeden !

Mój absolutny hit i odkrycie. Płynny żelowy krem nawilżający Hydra Genius od L’oreal Paris. Zawiera wodę aloesową i kwas hialuronowy który natychmiast odświeża i silnie nawilża skórę,konsystencja w formie żelu sprawia że krem wchłania się szybko a buteleczka z pompką ułatwia aplikacje. Nie pozostawia tłustej warstwy i jest bardzo dobry pod makijaż. Produkt leci do moich hitów

Hit

To zdecydowanie odkrycie. Lekka, żelowa formuła intensywnie nawilża skórę, nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy na skórze. Poręczne opakowanie z pompką, które ułatwia aplikację. Cena wedlug mnie idzie w parze z jakością kremu.

SUPER

krem jest fantastyczny i niczym lekka mgiełka doskonale nawilża skóre ,gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miłe zaskoczenie

Kupiłam ten produkt skuszona dobrymi opiniami i ciekawością, ale też szukałam czegoś lekkiego pod makijaż na lato, ponieważ mój krem którego codziennie używam jest za ciężki. Samo opakowanie już przyciąga uwagę, ładna szata graficzna, szklana buteleczka i praktyczna pompka. Woda ma przyjemny "luksusowy" zapach i bardzo lekką konsystencję. Po pierwszym użyciu byłam wręcz zszokowana jak produkt o tak lekkiej konsystencji może tak dobrze nawilżyć skórę. Jest rewelacyjny pod makijaż i doskonale nadaję się na lato, nie obciąża skóry, nie pozostawia żadnego filmu. W tej chwili jest to mój nr 1, naprawdę polecam jeśli ktoś się jeszcze waha czy zakupić ten produkt.

Jeden z moich ulubieńców!

Bardzo eleganckie opakowanie, które rzuca się w oczy i zachęca do zakupu.
Buteleczka jest wykonana z solidnego materiału, część szklana i plastikowa pompka umożliwiająca naprawdę precyzyjną aplikację pożądanej ilości produktu. Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że z buteleczką kompletnie nic się nie dzieje. Kilkukrotnie spadła mi na podłogę i nic się z nią nie stało. Dodatkowo sporą zaletą tego produktu jest pojemność opakowania - aż 70 ml!
Produkt ma bardzo lekką, żelową konsystencję, która po nałożeniu na skórę wygląda jakby zwilżona została wodą. Krem ma bardzo przyjemny zapach, który jest świeży, ale subtelny. Aplikacja produktu na skórze jest banalnie prosta i przyjemna. Krem bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Rewelacyjnie sprawdził się w moim przypadku jako baza pod makijaż. Muszę przyznać, że moja skóra stała się niezwykle miękka, gładka, delikatna w dotyku, a jednocześnie niezwykle nawilżona bez efektu przetłuszczenia.
Jest to jeden z moich ulubionych kremów do twarzy jakie miałam możliwość używać. Z pewnością nie jeden jeszcze raz po niego sięgnę, gdyż jest rewelacyjny!

Wykorzystała: kilka próbek

Dobre nawilżenie, przyjemnie koi cerę

Produkt przyjemnie koi cerę. Trzymam go w lodówce i po nałożeniu odczuwam ulgę, zwłaszcza przy obecnych upałach. Przyjemnie nawilża, ma gęstą konsystencje, wystarcza na długo.

Loreal Hydra Genius Aloe Water

Bardzo lekki, szybko wchłaniający się krem. Zapach cudny. Bardzo fajnie nawilża ale nie przetluszcza. Nadaje się pod makijaż. Jest mega wydajny i ma wygodne opakowanie z pompką.

Polecam!

-Idealna bardzo lekka konsystencja kremu do codziennego stosowania pod makijaż❗
- Ma świeży, delikatny zapach
- Piekne, proste opakowanie z pompką
- Duża pojemność jak na tego typu kosmetyk (70ml)
- Przyjemnie odświeża i nawilża skórę
-Nie pozostawia na skórze lepkiej i tłustej warstwy
-Bardzo szybko się wchłania

-⚠️ Resztę produktu (tak jak w przypadku podkładów w szklanych opakowaniach) wydobrywam za pomocą pędzelka syntetycznego

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych produktów pod makijaż! Jak najbardziej polecam!

Nawilża aż miło

Bardzo spodobała mi się ta woda.

Pudełko i buteleczka są bardzo ładne, podoba mi sie zastosowana w nich kolorystyka. Sam dozownik jest ok i wyrzuca wlasciwą ilosć wody. Sama woda aloesowa pachnie bardzo ładnie, łatwo się rozprowadza i wchłania szybko.

Skóra po zastosowaniu jest delikatna i miękka, wzrasta też bardzo jej nawilżenie. Jak dla mnie super! Zwłaszcza ze wszystko jest bardzo wydajne.

Delikatna woda aloesowa L'Oreal Paris Genius

Delikatna woda aloesowa L'Oreal Paris Genius
Ten kosmetyk ostatnio podbił moje serce używam go codziennie moja skóra bardzo go pokochała . Delikatna konsystencja bardzo dobrze się wchłania zapewniając długotrwałe nawilżenie dla mojej suchej skóry . Kosmetyk jest w szklanej błękitnej buteleczce co uważam jest dodatkowym plusem bo wyróżnia się i to bardzo na półce sklepowej z pośród innych kremów . Podoba mi się również że opakowanie jest bardzo higieniczne .
Nowoczesna formuła jest bardzo delikatna i skuteczna dla mojej suchej skóry twarzy . W znanych drogeriach jego cena waha się w granicach ok 30 zł .
Myęlę że warto wypróbować właśnie ten kosmetyk szczególnie latem i wiosna .