L'Oreal Paris, Revitalift Laser X3, Anti - Age Night Cream - Mask (Krem-maska anti-age na noc)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem anti-aging na noc Revitalift Laser X3 wzbogacony o 3 topowe składniki aktywne polecane przez dermatologów:
pro-retinol - składnik aktywny korygujący zmarszczki i odnawiający teksturę skóry;
kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i ujędrniających;
witaminę Cg, która pomaga rozświetlić skórę i widocznie ujednolicić jej koloryt.

Jeden krem - potrójne działanie: redukuje zmarszczki, intensywnie ujędrnia i wygładza skórę. Już po jednym użyciu skóra jest bardziej sprężysta i jędrna. A po 6 miesiącach stosowania - 7 lat widoczności zmarszczek.

na noc
dojrzała
liftingujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
bogate
Wiek
30+, 40+, 50+

treściwy wygładzacz

Przyznam, że miałam trochę obaw testując kremy L'Oreal, bo od 10 lat stosuję (prawie) wyłącznie kosmetyki naturalne. Okazało się jednak, że polubiłam ten krem, ma baardzo przyjemną budyniowatą konsystencję, dobrze się wchłania, nie zapycha. Wygładzenia zmarszczek nie stwierdzono;), bo żaden krem ich nie usunie. I to jest w zasadzie jedyny minus, reklamowe obietnice bez pokrycia. Poza tym - bardzo dobry krem dla cery dojrzałej.

Tu jest jakby luksusowo

2 dumnie stoją na półce od ponad miesiąca- chodzi mi o krem na noc i na dzień. Stosowałam je razem i przyznaje, że ten duet robi wrażenie. Ale zaczynamy ok kremu _maski.
Świetnie się wchłania, a nakladanie go przy tym przyjemnym zapachu robi mi namiastkę mini spa. Podoba mi się jego konsystencja, która wyfaje się dość ciężka w słoiczku a pod palcem i na buzi jest przyjemny i w żaden sposób nie powoduje problemu z dokładną aplikacja.
Skóra jest porządnie dopieszczzona, czuć że ten krem jest treściwy i bogaty. Buzia po użyciu jest miła w dotyku, jakby dogłębnie nawilżona oraz hmmm odżywiona. Taka zadbana, efekt który mnie zaskoczył już po pierwszym użyciu, a po każdym następnym coraz bardziej uzależniał. Hasło Krem - maska idealnie pasuje do tego kosmetyku,
Buzia z każdym dniem wyfaje się być bardziej odżywiona i ogólnie zadbana - Buzia rano jest jak po wyjściu od kosmetyczki - wypielęgnowana i jest to efekt, który zazwyczaj osiąga się po serii zabiegów a nie po użyciu kremu z drogerii.
Zawuwazylam, że skóra zrobiła się jakby jędrniejsza, bardziej sprężysta i nawilżona. Skóra rano nie ma żadnych zaczerwień czy suchych skórek. Przyznaje, że się bałam iż ten kosmetyk że względu na swoje treściwe zdolności może mnie zapchać i spowodować podskórne wysypy ale nic takiego się nie stało. U mnie sprawdził się idealnie i uważam, że będzie to idealny kosmetyk dla osób, które tak jak ja:
Są już bardzo, bardzo po 30;maja szara i zmęczona cerę z pojawiacymi się zmarszczkami

krem odżywczy na noc

Krem ten jest bardzo odżywczy. Świetnie się wchłania. Dzięki temu skora po nocy jest gładka, promienna i super nawilżona. Stosowanie kremu poprawiło nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu, krem dobrze radzi sobie z wypełnieniem małych zmarszczek. Zapach jest lekki i kremowy, według mnie bardzo przyjemny. Konsystencja nie jest tłusta, skóra nie błyszczy się.
Jestem bardzo zadowolona.

Opakowanie - szklany czerwony słoiczek jest wygodny i prezentuje się elegancko.

Skuteczny

Używałam krem na dzień + krem na noc. Trudno rozdzielić efekty, dlatego opisuję rezultat stosowania zestawu.
Opakowanie w kolorach, które mnie kojarzą się z pielęgnacją skóry dojrzałej - to oczywiście na plus. Sam krem posiada piękny różowy kolor i przyjemny zapach.
Działa! Zmarszczki są wygładzone, skóra ujędrniona i rozświetlona.
Niestety, coś mnie w nich zapycha a próbowałam dwa razy...

Ekstra krem na nooc

Krem ma bardzo delikatny zapach i dobrą konsystencję. Dobrze się rozprowadza na skórze i wchłania. W żaden sposób mnie nie uczuliły, nie odczułam pieczenia, zaczerwienień, czy uczucia ściągnięcia twarzy. Pudełko jest poręczne, a krem bardzo wydajny. Po użyciu skóra jest rozświetlona i nawilżona co jest dla mnie bardzo ważne. Z pewnością sięgnę po ten kosmetyk ponownie. Godny polecenia.

nowy ulubieniec

Seria jest cudowna, a krem jest lepszy niż jego poprzednia wersja. Krem spełnił wszystkie moje oczekiwania. Po nocy moja cera była zdecydowanie odżywiona. Myślę,że zakupię kolejne opakowanie.

Miałam lepsze

Z duża nadzieją podchodziłam do tego kremu, ponieważ moja skóra 40 + potrzebuje już czegoś więcej niż tylko nawilżenie.
Krem-maska ma średnią konsystencję . Bałam się, że będzie to naprawdę gęste mazidło, ale w tym wypadku konsystencja jest ok. Preparat rozprowadza się całkiem nieźle ale raczej wolno wchłania i pozostawia na skórze wyczuwalną pod palcami warstewkę. Po całej nocy skóra jest raczej gładka, miękka ale niestety lekko przetłuszczona w strefie T - szczególnie na czole i na brodzie.

Po około 3 tygodniach regularnego stosowania (razem z kremem z tej samej serii, przeznaczonym na dzień) zauważyłam lekką poprawę kolorytu skóry, nawilżenie i delikatne ujędrnienie skóry. Redukcji zmarszczek nie odnotowałam, lub są to zmiany znikome. Ale nie zraża mnie to, ponieważ wiem, że do uzyskania efektu potrzebna jest dłuższa kuracja.
Niestety zauważyłam, że krem przyczynił się do powstania zaskórników na czole (blisko linii włosów) oraz na brodzie.

Co do wydajności to nie mam zastrzeżeń. Uwagi mam jednak do zapachu - niestety jest on mocny i wg mnie wyraźnie czuć w nim alkohol. Moim zdaniem dużo lepiej byłoby, gdyby producent darował sobie perfumowanie swoich produktów. Byłoby i przyjemniej i bezpieczniej skóry.

RE-WE-LA-CYJ-NY

Revitalift X3 krem-maska na noc ma lekko żelową konsystencję. Łatwo i szybko się wchłania. Nakładałam go grubszą warstwą i szłam spać. Rano skóra była przyjemnie miękka i gładka, doskonale nawilżona, a drobne zmarszczki "wyprasowane". Szklane opakowanie jest trochę ciężkie, ale bardzo ładnie prezentuje się na półce w łazience.
Na pewno zostanie ze mną na dłużej:)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super seria, fajna konsystencja i ładny zapach, dziękuję za możliwość testowania

Bardzo się cieszę że mogłam wziąć udział w testowaniu nowych kremów L'oreala. Wg mnie był jednak krótki czas na testowanie i nie zdążyłam zużyć dużo, ale i tak widać redukcję tych małych zmarszczek. Krem ma fajną i przyjemną konsystencję, bardzo ładnie pachnie. Ja mam typ skóry mieszany. Moja skóra jest nawilżona, nie czuć efektów maski i nie czuć że ma się tłustą skórę twarzy tak jak to widać i czuć przy stosowaniu innych kremów, jest miła w dotyku. Kremy mają bardzo ładne i zachęcające opakowania. Są wydajne. Wydaje mi się że idealnie będą się nadawały na prezent a zbliżają się święta więc dla mamy, babci idealne. Są godne polecenia. Myślę że u mnie zagoszczą na dłużej

Krem Loreal Paris Revitalift laser x3 na noc

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania 60+, krem spełnił moje oczekiwania, skóra jest dobrze nawilżona, wygładzona, wygląda na wypoczętą. Krem jest bardzo wydajny ma przyjemną, delikatną konsystencję maski, nie jest tłusty, bardzo dobrze się rozprowadza wystarczy nanieść niewielka ilość na skórę, duży plus za filtr spf. Krem ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Wyraziste, bordowe opakowanie przyciaga wzrok. Krem idealny do codziennej pielęgnacji na noc.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Konsystencja trochę za ciężka jak dla mnie,mamm cerę mieszaną,zapach super,nawilża świetnie, skóra jest wygładzona i napięta, ujednolicona,także sprawdził się świetnie.

Krem na noc ma super zapach,wygładza i redukuje zmarszczki,świetnie nawilża, daje ukojenie i regenerację skórze na noc,opakowanie dosyć ciężkie,bardzo wydajny,mogę go z czystym sumieniem polecić ????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wiele zadań w jednym produkcie !

Ten wielozadaniowy krem całkowicie spełnił moje oczekiwania. Skóra natychmiast jest dobrze nawilżona miękka i rozświetlona. Po około dwóch tygodniach zauważyłam ujednolicenie koloru skóry, redukcję przebarwień i zwiększenie elastyczności. Wersja na noc jest bardzo treściwa i bogata w konsystencji. Jeszcze rano czuć go na skórze. Szczerze polecam