Neutrogena, Hydro Boost, Hydrating Cleansing Gel (Nawadniający żel do mycia twarzy)

Pojemność 2 000 ml

Nawilżający żel do twarzy Neutrogena zawiera kwas hialuronowy. Doskonale usuwa makijaż. Skóra jest promienna, odświeżona, nawilżona i miękka w dotyku.

Szczypie w oczy

Żel ten byłby dla mnie idealny gdyby nie to, że szczypie w oczy :( Ma bardzo przyjemny zapach, jest mega wydajny, dobrze wszystko doczyszcza i pozostawia przyjemne uczucie na buzi. Patrząc jeszcze na jego cenę i dostępność to już w ogóle cudo. Ja jednak patrzę przy tego typu czyszczących produktach żeby sprawdzały się też do usuwania np. resztki tuszu z rzęs, z którą nie poradził sobie płyn micelarny itp. a w tej roli w ogóle się ten żel nie sprawdza. Może to tylko moje oczy są takie wrażliwe jednak naprawdę nie do użytku dla mnie w tym miejscu. Szkoda bo ogólnie poza tym jest bardzo fajny, ale niestety będę szukać czegoś innego.

Całkiem przyjemny w uzyciu

Całą serię hydro boost polubiłam głównie za sprawa balsamu do ciała, którego konsystencja i zapach bardzo mi odpowiadają. Idąc za ciosem postanowiłam wypróbować żel do twarzy z tej samej serii.
Mam skórę mieszaną, która czasem jest przesuszone i żel po prostu się sprawdza.
Ma wygodne opakowanie z pompką. Zapach również mi się podoba. A w połączeniu że szczoteczka soniczna naprawdę dobrze oczyszcza. Nie mam po nim uczucia ściągniętej skóry co jest bardzo na plus.
Twarz jest odświeżona, gładka .
Może skład nie jest ultra delikatny, Ale jako osoba z tendencja do alergii skórnych nie zauważyłam żadnych problemów dlatego też polecam :)
Zelowa konsystencja to wg mnie najlepszy forma do mycia twarzy i dlatego napewno jeszcze nie raz go kupię :)

Mój najlepszy żel do twarzy!

Żel zachwyca mnie wszystkim co możliwe. Ma dość płynną konsystencje przez co łatwo się rozprowadza a nie wylewa się podczas aplikacji i mycia. Produkt ma ładny łagodny zapach co umila codzienną pielęgnacje. Skóra po umyciu jest nawilżona, nie ma uczucia ściągnięcia i jest bardzo miękka.

Dobry

Do zakupu żelu skusiła mnie obietnica nawodnienia, której moja cera po ciąży i zimie potrzebowała najbardziej. Mam cerę mieszaną (strefa T tłusta a policzki suche) i jak dla mnie sprawdza się świetnie. Dobrze się pieni i oczyszcza twarz z makijażu bez uczucia ściągnięcia. Po jego użyciu czuć że mamy czystą twarz. Duży plus za pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Zapach ma delikatny, bardzo przyjemny i co najważniejsze nie uczula.

Bardzo przyjemny i skuteczny

Żel kupiłam z polecenia niezastąpionej Madzi Racjapielęgnacja i w moim przypadku sprawdził się idealnie (cera mieszana sucha na policzkach, przetłuszczająca się w strefie T a w dodatku z powodu ciąży bardzo bardzo wrażliwa).

Żel zamknięty jest w bardzo ładnej poręcznej buteleczce z pompką (pompka działa bez zarzutu), opakowanie lekkie i przeźroczyste dzięki czemu można obserwować na bieżąco zużycie. Produkt bezbarwny o dość lejącej konsystencji jednak spokojnie nie "ucieka" z rąk. Zapach taki jak w całej serii Hydro Boost - raczej delikatny, słodki - dla mnie (wrażliwca zapachowego) całkiem przyjemny.

Do umycia całej twarzy i szyi wystarcza jedna pompka żelu, dzięki czemu produkt jest bardzo wydajny. Dobrze się pieni.
Co do samego działania - bardzo dobrze oczyszcza twarz nie przesuszając i nie podrażniając jej przy tym (zwłaszcza teraz jest to dla mnie bardzo ważne). Po umyciu nie czuję ściągnięcia a skóra jest bardzo miła i miękka w dotyku. Czy jest nawodniona/nawilżona? Ciężko stwierdzić, ale nie oczekujmy cudów od produktu, który po chwili zmywamy...

Zazwyczaj nie używam podkładów więc ciężko mi określić czy poradzi sobie z tego typu kosmetykami, oczy pomalowane tuszem do rzęs myję dwa razy i wtedy tusz schodzi pięknie i w całości bez dodatkowego pocierania wacikami.

Jeżeli miałabym się do czegoś doczepić to do dość wysokiej ceny jednak bardzo często można go upolować na promocji za jakieś 12 zł i taka cena jest jak dla mnie bardzo atrakcyjna (zwłaszcza że jak wspominałam jest suuuper wydajny).

Nawodnienie suchej skóry

Kupiłam ten żel w Rossmannie na promocji za około 10 zł głównie dlatego że szukałam czegoś nawadniającego dla mojej suchej skóry. Żel zamknięty jest w dużej buteleczce z pompką dzięki temu łatwo można wycisnąć odpowiednią ilość żelu. Wystarczy tylko odrobina żelu żeby umyć całą twarz. Żel ma bardzo przyjemny zapach i się pieni. Po umyciu buzia nie jest ściągnięta i jest dobrze oczyszczona ale można także poczuć nawilżenie. Nie zapycha oraz po umyciu ma się uczucie odświeżenia.

Średniaczek.

Produkt kupiłam w wyniku spontanicznych zakupów 'przy okazji jak już jestem'.
Wcześniej dość długo używałam pianek oczyszczających do twarzy ale zainteresowała mnie ta nowość i stwierdziłam, że miło będzie sobie coś odmienić.

Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej ze skłonnościami do zaskórników i rozszerzonych porów.

Ten żel to dla mnie taki średniaczek. Stosuje go w dwuetapowym oczyszczaniu skóry, oczywiście jako etap 2. I tak: jeżeli chodzi o demakijaż czy ogólnie mycie twarzy to się sprawdził, jak przechodzę do toniku to na płatkach kosmetycznych nie mam resztek makijażu więc domywa dobrze.

Przyczepię się jego działaniu ogólnemu jeżeli chodzi o skórę. Zdarzyło mi się parę razy rano że nie przemyłam skóry tonikiem tylko zostawiłam ją po samym żelu i mam wrażenie że produkt zostawia na skórze powłokę, która w moim przypadku wzmaga wydzielanie sebum, więc dosyć szybko się świecę nie mając nawet makijażu i to mi się nie podoba, bo wiem, że nie wszystkie produkty tak na mnie działają. Dodam że nie jest to nawilżenie tylko takie niezdrowe świecenie się :P

Tak że mycie na 4/5 , ale ogólne działanie na skórę oceniam na 3.

Nie zrobił mi dużej krzywdy ale też nie pomógł. Pewnie za jakiś czas o nim zapomnę.

Miła odmiana

Mam cerę mieszana, z niedoskonalościami. Cera miejscami jest tłusta, a miejscami uwrażliwiona i przesuszona m.in. przez wielogodzinne noszenie maseczek. Dotychczas stosowałam żeli o działaniu złuszczającym i oczyszczającym, poczułam że to czas na sprobowanie nawilżenia.

Żel w wygodnej, estetycznej butli z atomizerem. Żel jest dość rzadki ale nie przecieka przez palce, dobrze się pieni. Zapach jest dość intenysyny, przyjemny, charakterystyczny dla tej serii. Bardzo dobrze sprawdza się jako drugi etap oczyszczania (po płynie micelarnym), że zmywaniem całkowity makijazu moim zdaniem nie radzi sobie w 100% (nie domywa tuszu, mam wątpliwości czy domywa podkład). Skóra jest oczyszczona, odświeżona, nawilżona. Nie zapycha skóry, nie podowuje niedoskonałości. Bardzo dobre uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

bardzo lubię

Używam już drugiego opakowania i na pewno na tym się nie zakończy. Poprzednie wystarczyło mi na dobre pół roku! Wydajność na bardzo duży plus. Wystarczy jedna pompka tej gęstej konsystencji i tworzy się pianka, którą można bardzo dokładnie umyć twarz. Pompka jest wygodna, można łatwo dozować ilość żelu. Nie używam podkładu ani pudru, więc nie wiem jaka jest skuteczność zmywania makijażu. Podczas mycia czuć ładny delikatny nienachalny zapach. Chyba ten zapach towarzyszy każdemu produktowi z linii Hydro Boost. Po myciu twarz jest niesamowicie miła w dotyku, miękka i czyściutka. Faktycznie wydaje się nawilżona. Żel nie wysusza mojej twarzy ani nie podrażnia. Jak dotąd to najlepszy żel do mycia twarzy jakiego używałam.

Nigdy więcej uczucia ściągnięcia

To mój pierwszy żel do mycia twarzy, który nie powoduje pieczenia i uczucia ściągnięcia skóry. Żel jest niesamowicie delikatny, a jednocześnie dobrze oczyszcza. Kilka razy wręcz zdarzyło mi się zapomnieć o kremie, gdyż miałam wrażenie że moja twarz mimo wszytko jest nawilżona. Odkąd używam tego żelu nie zauważyłam na mojej twarzy żadnych niepokojących wyprysków i innych niespodzianek. Zdecydowanie polecam.

Zwykły, dobry żel

Dobrze oczyszcza, radzi sobie z myciem oleju przy podwójnym oczyszczaniu., ale za bardzo nie zauważyłam nawilżania. Ogólnie spoko żel, bardzo neutralny i nie sądzę żeby mógł zrobić jakąś krzywdę. W standardowej cenie trochę drogi, warto go kupić na przecenie.

Po prostu dobry

Jak dla mnie żel jest po prostu dobry. Kupiłam go ze względu na znaną i cenioną firmę oraz aktualną promocję. Żel dobrze myje buzię, ale nie zauważyłam innych korzyści. Skóra po nim jest oczyszczona i świeża, jednakze czy nawilżona.. Ta kwestia jest do dyskusji.