Biotaniqe, Terapia Śluzem Ślimaka, Odżywcze serum wygładzające

Biotaniqe, Terapia Śluzem Ślimaka, Odżywcze serum wygładzające

Odżywcze Serum Wygładzające to skoncentrowany eliksir do zadań specjalnych o lekkiej nietłustej konsystencji, hamujący pojawianie się oznak starzenia skóry: przesuszenia, szorstkości, utraty jędrności oraz zmarszczek.
Koenzym Q10 dodaje skórze energii, niweluje oznaki zmęczenia . Poprawia fakturę skóry, która odzyskuje gładkość, miękkość oraz promienny blask.
Olej z dzikiej róży silnie regeneruje i nawilża skórę.
Filtrowany Śluz Ślimaka (kryptozyna) 3%, pochodzący od dwóch gatunków: Helix Aspersa Müller oraz Helix Pomatia, to podwójna moc naturalnych substancji aktywnych, doskonale przyswajalnych przez skórę: kolagenu i elastyny, enzymów, mukoprotein, alantoiny, kwasu glikolowego oraz witamin A, C i E.

z pipetą
emulsja
bez alkoholu, bez parabenów
serum
normalna
nawilżające, ujędrniające, ochronne

średnio

Ciężko toto nabrać w pipetę. Po użyciu pod makijaż bardzo się roluje i łuszczy makijaż. Kompletnie się nie nadaje na dzień. Nie wchłania się i pozostawia lepki osad. Nie robi nic na twarzy, resztę buteleczki pójdzie na szyję.
Kupiony w Rosmanie po otworzeniu w domu okazało się że brakuje pół buteleczki , chyba należy sprawdzać zawartość przed wyjściem ze sklepów

Ślimaczek średniaczek

Używałam serum przez mniej więcej 2 miesiące (zaokrąglając bo wydaje mi się że jednak mniej) i jestem z niego średnio zadowolona ale może to dlatego, że wcześniej używałam legendarnego serum z bentony. Serum ma dobry skład, cena jest dość przystępna, zwłaszcza na promocji, jest to bardzo ciekawy produkt i najlepsze jest to że dostaniemy go w rossmannie. Serum nie nawilża spektakularnie ale robi to dość przyjemnie, łatwo się wchłania i przygotowuje skórę pod krem. Smutnym elementem jest jego mała pojemność i niestety mała wydajność. Nie wiem czy konsystencja produktu czy też aplikator powoduje, że produkt kończy się bardzo szybko i przy używaniu dwa raz dziennie ma się wrażenie że ledwie się zaczęło jedno opakowanie już trzeba rozglądać się za drugim. Osobiście nie wiem czy powrócę, możliwe, że przy promocji się skuszę.