KWC LogobyWIZAŻ logo
Samoopalacze do twarzy

Chanel Soleil Identité, Soin Auto-bronzant Sublimateur Visage Krem samoopalający do twarzy

4,1 na 524 opinie
flame6 hitów!
54% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,1 na 5
Kupi ponownie: 54% osób
  • 30 grudnia 2015 o 11:35
    przeciętniak bo zostawia intensywny zapaszek
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    cóż mnie nie zaczarował, miałam odcień "golden" ten jaśniejszy, plusy są ale nie aż takie jakbym się spidziewała plusy: -trudno zrobić nim zacieki i przesadzić z aplikacją -skóra ma bardzo ładny kolor lekkiej opalenizny -równomierniernie się ściera -wygląda naturalnie minusy -mocny zapach który się dość długo utrzymuje -skóra się po nim zwyczajnie świeci i pozostaeia lekko tłustą warstewke- mi to przeszkadza Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku Ilość zużytych opakowań: 1
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 marca 2015 o 23:29
    Zostanie ze mna na dlugo
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    To juz 3 opakowanie tego kosmetyku, uzywam odcienia dore golden. Nakladam go na noc, zaraz po aplikacji serum. Wazne jest aby odczekac mniej wiecej 30 min zanim sie polozymy, to pzwoli uniknac smug. Rano moja skora prezentuje sie fantastycznie. Produkt spelnia wszystkie moje oczekiwania (przyzname ze jestem bardzo wybredna), a wiec goscic bedze na mojej toaletce jeszcze bardzo dlugo. Używam tego produktu od: Ponad roku Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3
  • 24 sierpnia 2014 o 11:16
    Nie polecam
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Produkt marki Chanel zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. Konstystencja płynnego mleczka jak najbardziej w porządku, zapach też nie raził, aczkolwiek za tą cenę kolor żółty na twarzy nie jest godny podziwu. Jeszcze pod makijażem nie było większych problemów bo nie widać było tego żółtego odcienia skóry, jednak po demakijażu wszyscy mi mówili, żebym się tym nie smarowała bo okropnie to wygląda. Dodam, ze nie był to pierwszy produkt tego typu, który stosowałam i używałam go zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu. Uwazam, że cena jest masakryczna jak za produkt, którego bym już nie kupiła nawet za 20 zł. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania
  • 16 maja 2014 o 17:39
    Odcień bronze
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Pięknie pachnie, przypomina mi jakieś dobre perfumy,zapach jest nienachalny i delikatny. Ładne opakowanie,przyjemnie sie nakłada.Przez pierwsze 5 minut twarz jest tłusta ale po tym czasie jest po protu nawilżona. Moja cera jest raczej w porządku,bezproblemowa,wrażliwa,naczynkowa,mieszana,raczej jestem bladzia :) ale nie trupio blada,często mam na twarzy suche plamki które rzucają sie w oczy kiedy nałoże fluid, puder czy cokolwiek no i niestety po tym kremie one bardzo sie uwidaczniają tzn. są ciemniejsze co nie zdarzyło sie przy moim ukochanym kremie lavera(wręcz po nim znikały). Wszelkie niedoskonałości stają się ciemniejsze niż zdrowa skóra,bardziej rzucają się w oczy - porażka. Krem oczywiście zużyje bo nie jest najgorszy na świecei no i troche kosztował. .Używam go na noc nawet 4 razy w tygodniu mimo tego że jestem blada i posiadam odcień dla ciemniejszej karnacji,kolor troche znika po umyciu twarzy. Raczej nie da sie zrobic nim krzywdy. nie ma smug ,schodzi równomiernie a kolor jest taki hmm ciepły ale nie pomarańczowy.Jakiegoś dobroczynnego wpływu na moja cere niestety nie zauważyłam wręcz trochę uczula. Dużo lepszy i tańszy jest krem lavera i to naturalny.
    elsanta
    5 / 5
    14 sierpnia 2012 o 21:13
    samoopalacz który ma robić za krem i podkład !!!!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Mam wersję gold i tutaj jednak rozczarowanie. Mimo tego że jestem jasną blondynką z nawet trochę piegowatą cerą - to jednak chyba opaliłam się już na tyle na słońcu (bez szaleństw na pewno) że kiepsko widzę zmianę koloru po aplikacji Dlaczego więc taka ocena? Przede wszystkim trzeba było kupic wersję ciemniejszą skoro się opaliłam:). Ostrzegam przy okazji wszystich, że odcień gold jest raczej jasny. A teraz po kolei: - kolor - jak już zejdzie opalenizna - to coś mi się wydaje, że to będzie idealny odcień na pozostałą część roku i wtedy jego subtelne działanie będzie mega plusem - zapach!!! słodki, charakterystyczny, może i nie każdemu się spodoba - dla mnie rewelacja (przypomina mi moją ulubioną gumę do żucia z dzieciństwa) *radziłabym powąchać tester przed zakupem, bo zapach ten utrzymuje się naprawdę długo i trzeba go polubić... - odżywianie - samoopalacz nakładam na noc zamiast kremu, rano budzę się ze skórą rozjaśnioną, zmiękczoną, odżywioną (w końcu dlatego zainwestowałam w wyższą półkę). z racji filtrów przetestuję go w końcu również w dzień *fakt, że moja skóra jakiejś mocnej pielęgnacji nie potrzebuje - łatwość aplikacji - czy się przyłożę czy mniej - nie ma smug, poza tym przyjemnie się nakłada *chociaż może to, że różnica koloru między moją skórą a nim jest tak niewielka, ma tutaj znaczenie... Podsumowując - na razie jest ok, prawdziwym przeznaczeniem tego mazidła będzie jednak jesień i wtedy się okaże, czy zostanie moim KWC. Pokładam w nim duże nadzieje, bo samoopalacz ma robić efekt dziennego podkładu (nie mam czego zakrywać na szczęście) oraz za nocny krem raz na drugi dzień;). Wtedy też zobaczę, czy wydajnościowo podoła. Używam tego produktu od: ponad miesiąc Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Produkty podobne