Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na dzień

Inglot LAB 1983, Evermatte Day Protection Krem do twarzy na dzień

5 na 54 opinie
flame2 hity!
75% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 75% osób
  • apodiss
    apodiss
    5 / 5
    7 grudnia 2019 o 10:41
    Rewelacja!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Przede wszystkim zaznaczę, że na mojej twarzy, jeśli kosmetyk działa, to widać to od razu! Nie po dniach...tygodniach stosowania. Niejednokrotnie dawałam szansę jakiejś nowości i wiem, że jeśli od razu nie było efektu, to i po 2 miesiącach się nie pokazał. To cudo zalicza się do grona kosmetyków z natychmiastowym WOW! Co dla mnie najważniejsze - skutecznie matuje i dba o całą twarz a nie tylko problemowe miejsca. Ładnie i naturalnie matuje strefę T, natomiast nie przesusza policzków, co bardzo często ma miejsce w takich kosmetykach. Pięknie wygładza i zmniejsza widoczność porów. cera jest rewelacyjnie ujednolicona. Nie ma problemu ze stosowaniem podkładu na ten krem (a stosowałam dwa różne - różnych firm - jeden kryjący a drugi średnio kryjący). Podkład się na nim nie roluje, nie zostawia widocznych suchych skórek. Zapach kremu jest lekko ziołowy, jakby miętowy (szybko znika jeśli komuś miał by przeszkadzać). Konsystencja dość gęsta i trzeba ostrożnie z aplikacją, bo wbrew pozorom jest bardzo wydajny. Niewielka ilość mega fajnie się da rozprowadzić na całej twarzy. Świetnie utrzymuje się na nim makijaż. Przedłuża jego trwałość niczym baza. Opakowanie - wygodne, nietypowe, zabezpieczające krem przed niepotrzebnym dopływem powietrza i zapewniające dłuższą świeżość produktu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Mikmal
    Mikmal
    5 / 5
    24 września 2019 o 11:08
    Miłe zaskoczenie, bardzo przyjemne doświadczenia wynikające zużytkowania. Posiadaczki cery mieszanej z pewnością się z ów kremem polubią...
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kremik w oryginale dostępny jest w dużej wersji, z czego ja na lato 2019 zdecydowałam się na zakup wydania miniatur podróżnych gdzie m.in. znajdował się ów krem. Produkt dedykowany jest dla posiadaczek cery tłustej, mieszanej- więc zasadniczo dla takich jak moja. Okres letni jak wiadomo daje w kość, upały wszystko co zaaplikujemy na twarz dosłownie spływa więc siłą rzeczy staram się wszystko możliwie jak najdłużej utrzymać w poprawnej kondycji... Moja miniaturka tj. a raczej była mała plastikowa tubka z zakrętką. Zasadniczo wobec opakowania nie mam najmniejszego zastrzeżenia. Produkt zużyłam do ostatniej kropli. Miniaturka wystarczyła mi na około trzy tygodnie codziennego użytkowania- wiec nie jest źle. Owszem nie aplikowałam dużej ilości produktu. Na upalne dni sprawdza się idealnie metoda im mniej tym lepiej... :) Co lubię i zasadniczo było jednym z kluczowych punktów, które zdecydowały, iż skusiłam się na zakup jest fakt -krem owszem nie ma jakoś szałowego składu, jednak bazuje na naturalnych ekstraktach. Więc nie jest źle. Zapach bardzo przyjemny, perfumowany, elegancki według mich nozdrzy :) Co ważne nie jest mdły i męczący przez długie godziny gdzie faktycznie jest wyczuwalny. Formuła lekka biała, lekko żelowa. Wchłania się dosłownie w oka mgnieniu. Co sobie bardzo chwalę. Podsumowując krem bardzo dobrze sprawdza się na dzień. Faktycznie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach sprawia, iż makijaż wygląda przez długie godziny bardzo dobrze. Więc posiadaczki cery z ekstremalnie szybkim efektem wyświecania się skóry polecam. Co ważne skóra jest wypielęgnowana i faktycznie dobrze nawilżona. Co bardzo sobie chwalę. Zero suchych skórek itp. przygód... Pory uważam, że zostały utrzymane w ryzach nie zostały zapchane. Moje wrażenia podsumowuję jako jak najbardziej przyjemne. Produkt w wydaniu miniaturowym okazał się bardzo dobrym towarzyszem nie wykluczam zakupu pełnowymiarowego opakowania na przyszły rok. :)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 listopada 2018 o 8:56
    Bardzo na tak
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Inglota wcześniej kojarzyłam głównie z kosmetyków kolorowych. Polska firma, która produkuje również w Polsce, rozszerzyła swoją ofertę o kosmetykę białą. Od razu powiem, że w moim przypadku ten krem bardzo się sprawdził. Mam cerę tłustą, którą po jego użyciu była zmatowiona, ale nawilżona. Konsystencja jest bardzo przyjemna, tak samo delikatny zapach kremu. Pojemnik na krem jest dość ciekawy - to nie klasyczny słoiczek, ale na stałe zamknięte pudełeczko, które żeby otworzyć należy przekręcić górna jego część w lewą stronę. Na początku nie mogłam się do tego przyzwyczaić - chciałam na siłę otworzyć to pudełko! ???? - ale później naprawdę doceniłam zalety tego rozwiązania. Nic się nie wylewa, podczas podróży ten system sprawdza się super, a do tego nie wkładamy codziennie palców do słoiczka i formuły - moim zdaniem tego rodzaju opakowanie jest bardziej higieniczne. Także słońce i powietrze nie mają dostępu do wnętrza, co również wydaje mi się działać pozytywnie na formułę kremu. Dla mnie krem bardzo się sprawdził, na pewno jeszcze kupię!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 maja 2018 o 20:10
    nie dla mnie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Promowany jest jako nawilżający, ale utrzymujący mat w ciągu dnia, więc postanowiłam zacząć testy nowej serii od niego (mam cerę tłustą). Krem ma przyjemny cytrusowy zapach, lekką i nietłustą konsystencję. Jest wydajny i szybko się wchłania. Mocno matowi. Liczyłam na nawilżoną, ale zmatowioną skórę, ale dla mojej cery za mocno matuje. Okazał się być niekomfortowy. Duży plus za naturalny i bogaty skład. Myślę, że watro go wypróbować posiadając tłustą cerę.
    Zalety:
    • fajne opakowanie
    • zapach
    • konsystencja
    • wydajność
    • skład
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.