CeraVe, Nawilżający krem do twarzy dla skóry normalnej i suchej SPF 25

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Cena PLN 44.99

Nawilża przez cały dzień i wspiera odbudowę bariery ochronnej skóry.
Zawiera 3 kluczowe ceramidy, niacynamid i kwas hialuronowy.
Bezzapachowy. SPF 25.

bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30
na dzień
sucha, wrażliwa, normalna
nawilżające, ochronne, natłuszczające

bardzo przyjemny

kupiłam ponieważ uwielbiam emulsje nawilżająca od cerave
mam cere suchą, zostawial mi lekka okluze na twarzy, fajnie nawilżał
niestety za te cene myślałam ze starczy mi na dłużej niż miesiąc używania

Niby w porządku, ale potwornie się roluje

Krem na początku wydawał się być w porządku - lekka formuła, brak zapachu, ładne wyliczanie. Jednak nieważne w jaki sposób bym go nałożyła, ile odczekała i jaką dobrałabym pielęgnację - krem rolował się. Zupełnie uniemożliwiał wykonanie makijażu. Musiałam zużyć go na szyję. Dodatkowo moje opakowanie często nie działało. Mimo naciskania pompki, produkt nie wylatywał. Nie polecam.

Świetny krem dzienny

Bardzo lubię i wracam do niego systematycznie, niezwykle lekki, rozprowadza się i wchłania bezproblemowo, nie zapycha, dobrze nawilża cerę, a dodatkowo daje codzienna ochronę UV. Genialnie łączy się z kosmetykami do makijażu, nie posiada zapachu co mi akurat bardzo odpowiada.
Opakowany w wygodną i higieniczną tubkę z dozownikiem.
Według mnie to super krem do codziennej pielęgnacji w rewelacyjnej cenie.

Ochrona przed UV

CeraVe krem do twarzy SPF25 powstał na bazie trzech ceramidów, które koją skórę przez wiele godzin. Dodatkowo w jego składzie znajdziiemy drogocenne substancje, jak: niacynamid czy kwas hialuronowy. Krem można stosować na każdy typ cery. Skóra jest głęboko nawilżona i chroniona przed szkodliwymi promieniowaniem UV.
Tubka posiada dozownik, krem jest treściwy ale nie zostawia białych plam i dobrze się wchłania. Ja wyczuwam lekki zapach jak przy tego typu kremach z filtrem.

W końcu ideał...?

...prawdopodobnie. Jestem zachwycona tym kremem. Robi dokładnie to, o czym zapewnia producent, czyli nawilżenie i ochrona przeciwsłoneczna.
Krem świetnie się rozprowadza, od razu daje uczucie nawilżenia, bardzo dobrze się wchłania przez co stanowi dobrą bazę pod makijaż. Higieniczne opakowanie z pompką to dodatkowy atut.
Krem jest bezzapachowy, co bardzo mi odpowiada, nie zauważyłam, aby zapychał pory (a mam do tego tendencję), nie uczula, nie podrażnia, po prostu ideał. Będę stosować ten krem w okresie jesienno-zimowym z racji niższego filtra (SPF25), ale na pewno sprawdzę z tej samej firmy inne produkty z wyższym filtrem, bo tym jestem po prostu zachwycona.
Krem jest bardzo wydajny, cena też nie powala z nóg. Polecam!

Dobry produkt

Dobry krem pod makijaż, nie jest ciężki i dobrze się wchłania.
Ładne opakowanie z estetyczną i wygodną pompką. Wystarcza na bardzo długo.
Jest bezzapachowy i nie zapycha porów.

Nie mogę bez niego funkcjonować

Zakupiłam raz i…nie mogę bez niego żyć. Mam cerę suchą i wrażliwą. Po użyciu czuję, że całe napięcie znika i o to mi chodziło! Efekt uboczny to spłycenie zmarszczek. Po mojej rekomendacji krem zakupiła moja mama i także została fanką. Jak widać krem nadaje się dla kobiet w każdym wieku. Bogata konsystencja i cudny zapach to dodatkowe atuty.

Niezastapiony

Od lat używam kremów do cery wrażliwej AA, a ten krem uratował nie raz moja bardzo delikatna skórę twarzy. Pracuje w trudnych warowniach klimatycznych takich jak klimatyzacja, bardzo suche powietrze albo wilgotne a latem gorąco. Krem sprawdził się , skóra twarzy cały czas pozostaje nawilżona i jest bardzo jędrna. Jestem bardzo ostrożna z doborem kremów, ale ten jest nie zastąpiony

super

Nie uczula mnie jak na razie, dla mnie to wystarczajaco duzo zeby dac 5 gwiazdek, wiele kremow stricte dla atopowcow, dedykowanych ekstremalnie wrazliwej cerze uczulalo mnie po krotkim czasie, mam nadz, ze ten krem na dluzej ze mna zostanie, choc znajac moje problemy moze tez uczulic oo czasie. Co do samego kremu przyjemnie sie go uzywa konsystencja ok, nie nawilza jakos specjalnie, no ale na cuda nie liczylam.

Ulubieniec

Mój ulubieniec dzienny pod makijaż. Jest rewelacyjny używam przed kremem serum z kwasem hialuronowym potem krem CeraVe i na to krem BB. Tego lata to mój ulubiony zestaw. Mam 44 lata więc moja skóra jest dojrzała pojawiły się pierwsze zmarszczki a mimo to moja skóra lubi ten krem i dobrze wygląda. Na noc oczywiście mam już treściwy krem właściwy odpowiedni dla dojrzałej skóry plus serum z VIT C lub retinolem w zależności od potrzeb. Co musze jeszcze podkreślić wybrałam go ze wzg na SPF i nie powoduje u mnie żadnych wyprysków zanieczyszczeń, a mam makijaż dość długo na twarzy. Wiele kremów z filtrami wywoływało u mnie problemy z cerą i to nie jest kwestia oczyszczania twarzy wypróbowałam wszystko co polecają specjaliści w tej kwestii. Moja skóra po prostu nie lubi filtrów przeciwsłonecznych i już. Oczywiście na plaże używam już ochronę SPF 50. Ale zawsze w tym czasie coś mi wyskoczy na twarzy. Czyli mam coś za coś. Cera Ve jest pod tym względem moim faworytem nie robi krzywdy mojej cerze nie czuje że skóra jest przesuszona i jeszcze chroni mnie odpowiednio na co dzień nie przebywam na dworze w pełnym słońcu więc z zupełności daje radę. oczywiście dodam że mój krem BB również posiada SPF 42. Ale nakładam go tak cieniutką warstwą że nie sądzę aby była to duża ochrona. Podsumowując POLECAM. Mam dojrzała skórę która lubi się przetłuszczać i mam duże skłonności do trądziku kosmetycznego.

CeraVe - bardzo dobry, nawilżający krem do twarzy z SPF 25

Uwielbiam produkty CERAVE. Ten krem jest jednym z moich ulubionych. Delikatna lekka formuła, szybko się wchłania, praktycznie bezzapachowy.
Różni się konsystencją w stosunku do wersji bez filtra - trochę bieli skórę przy nakładaniu, ale zaraz się wchłania. Duży plus za SPF 25. Fajnie nawilża i poprawia koloryt skóry. Super sprawdza się pod makijaż. Bardzo polecam ten produkt :)

Mega dobry krem

Krem pożyczyłem od żony - nie posiada zapachu więc nie przeszkadza mi używanie. Krem jest delikatny, szybko się wchłania i nie widać że się używało - na tym mi zależało ponieważ nie lubię tłustości czy lepienia się skóry. Krem nawilża i koi - używałem na mocno suchą cerę. Cera po zastosowaniu regularnym odżyła i poprawiała się. Produkt wydajny.