Delia, Dermo System, Żel do mycia twarzy i okolic oczu

Delia, Dermo System, Żel do mycia twarzy i okolic oczu

-Skutecznie zmywa makijaż bez wcześniejszego użycia mleczka.
-Idealny do każdego typu cery.
-Odpowiedni dla skóry ze skłonnością do alergii.
-Składniki nawilżające D-panthenol i naturalna betaina zapobiegają uczuciu ściągnięcia i wysuszenia.
-Nie zawiera mydła, silikonów, alkoholu.

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie!

Kosmetyki do demakijażu to była moja zmora. Zazwyczaj po użyciu miałam uczucie suchej, ściągniętej skóry, uczucie pieczenia, musiałam powtarzać proces kilka razy. Natomiast odnalazłam istną perełkę w postaci tego żelu! Jest bardzo wydajny, potrzeba odrobiny produktu aby skutecznie zmył makijaż zarówno twarzy, jak i oczu. Po umyciu skóra jest świeża, miękka, nawilżona. Wystarcza na bardzo długo, a w dodatku cena jest niska. Kupuję zazwyczaj w Stokrotce. Godny polecenia!

Nie myje i nie nawilża

plusy:
+ w miarę dobrze się pieni
+ gęsta żelowa konsystencja
+ delikatny zapach

minusy:
- wysusza skórę
- słabo oczyszcza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo niska dostępność
- niezbyt wydajny
+ opakowanie z pompką

Lubię ten żel

Lubię się z tym żelem , wystarczy mała ilość żelu żeby umyć dobrze i dokładnie buzię . Dobrze oczyszcza makijaż ( nawet ten wodoodporny ) . Żel dobrze się pieni ,dobrze się zmywa . Twarz po użyciu żelu jest gładka ,nawilżona i dobrze oczyszczona . Można go kupić czasem na fajnej promocji . Polecam

Zasłużone 5 gwiazdek

Żel w pełni zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Dokładnie zmywa makijaż, nie powoduje podrażnień, skóra po nim jest gładka. Jeden z najlepszych jakie miałam, z pewnością zrobię zapas tego kosmetyku.

super

Wystarczy niewielką ilość produktu nałożyć na twarz i buzia jest dokładnie oczyszczona, mięciutka i dobrze nawilżona. Żel fajnie się pieni i domywa wszystkie zanieczyszczenia. Ma wspaniałe opakowanie , bo pompka w takich produktach to dla mnie strzał w 10! Sam produkt jest bardzo wydajny. Bardzo polecam.

Dobry

Produkt dobrze oczyszcza twarz, nie wysusza. Poradził sobie nawet z makijażem. Wystarczył na pół roku codziennego stosowania. Żel jest łatwo dostępny, ja swój kupiłam w supermarkecie.

Jest rewelacyjny

To jest moje odkrycie ostatnich miesięcy i na pewno sięgnę po niego kolejny i kolejny raz. Przy moich wrażliwych oczach ten żel działa jak opatrunek a jednocześnie domywa makijaż. Nawilża, koi, nie daje uczucia ściągnięcia. Jest świetny. Jego cena też jest rewelacyjna tak samo jak wydajność.
Przyczepić się mogę jedynie do pompki, która potrafi się zacinać. Ale w tego typu produktach to jest standard.

Na codzień

Żel bardzo delikatny. Do stosowania na codzień. Nie wysusza i nie podrażnia. Można stosować na okolice oczu, u mnie nie sprawdza się z pozostałością tuszu do rzęs. Nie pieni się zbytnio i dobrze splukuje. Delikatny zapach. Dla tych ktorzy chcą zedrzec makijaż jednym produktem - zdecydowanie nie polecam.

Świetny :)

Jest to mój pierwszy żel do mycia twarzy i uważam, że jest cudowny! Wcześniej nie czułam potrzeby używania żeli, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego :) zazwyczaj mam tak, że nawet jak coś mi się sprawdza to i tak z ciekawości testuję inne rzeczy i tak sobie szukam swojego ulubieńca natomiast tutaj nie mam wg potrzeby sprawdzania czego innego, wiem, że po skończeniu opakowania sięgnę po następne :) Żel nie ma zapachu, super orzeźwia buzię, rano jest to meeeega przyjemne, natomiast wieczorem super domywa makijaż. Mój demakijaż jeszcze nigdy nie był tak łatwy i przyjemny! Produkt jest bardzo delikatny i jedyne co to właśnie przy zmywaniu resztek makijażu czuję czasami lekkie pieczenie przy oczach jednak jeśli umyje się najpierw same oczy a potem twarz (można ponownie z oczami) to problem znika :) co więcej ten żel jest mega wydajny! Używam go dwa razy dziennie od półtora miesiąca i zostało mi troszeczkę mniej niż połowa opakowania :) Ta jakość jeszcze przy tej cenie, nic tylko kupować :D

Delia, Dermo System, żel do mycia twarzy i okolic oczu

To chyba moje największe odkrycie roku????
Kończę już kolejne opakowanie, choć na początku trochę się go bałam, jednak po pierwszym użyciu zauważyłam same zalety. Brak uczucia ściągnięcia czy wysuszenia. Mam cerę trądzikową i tłustą i radzi sobie z nią świetnie, a wręcz pomaga mi w zwalczaniu trądziku (takie odniosłam wrażenie). Samo opakowanie również na plus. Jeżeli chodzi o wydajność to starcza mi na bardzo długo ( dokładnie miesiąc i 8 dni????). Jednak jego największym plusem jest CENA!

Fajny żel za fajną cenę

Żel skusił mnie swoją ceną kosztował jakieś 7 zł i naprawdę za taką cenę żal nie spróbować .
Używam go do zmycia resztek makijażu po płynie micelarnym i sprawdza się świetnie. Wystarczy niewielką ilość produktu nałożyć na twarz i wykonać mały masaż. Żel zaczyna się fajnie pienić i czuć, że domywa wszystkie zanieczyszczenia.
Buzia jest dokładnie oczyszczona, mięciutka i fajnie nawilżona.
Opakowanie bajka - pompka w takich produktach to strzał w 10!
Produkt jest bardzo wydajny, a dodatkowo gdy się kończy wystarczy dolać odrobinę wody i jesteśmy w stanie wydostać 100 % produktu z dna.
Bardzo polecam.

Fajny Żel

Fajny,tani żel który dobrze radzi sobie z makijażem.Dobrze zmywa,cieszę się że nie uczula oczów ( mam wrażliwe oczy i alergię ) więc duży plus że żel jest dobry.Cieszę się ze żel radzi sobie nawet z tuszem wodoodpornym.
Jest wydajny,nie uczula,dobrze zmywa.Czego chcieć więcej od żelu do mycia twarzy i oczów ? Plus taki że żel jest wydajny,a twarz po nim jest miękka w dotyku.Do tego czysta.Zauważyłam że przestałam też mieć problemy z wągrami czy też zaskórnikami.