Be Beauty Care, Hydrate Micellar Gel for Normal Skin (Nawilżający żel micelarny do skóry normalnej)

Oczyszcza normalną skórę twarzy i oczy z wszelkich zanieczyszczeń, przywracając komfort nawilżenia i odświeżenia. Zawarte micele zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania, nie naruszając bariery hydrolipidowej naskórka. Zawiera d-panthenol.

Poprawny żel

Żel jest w tubce o pojemności 150 ml
Ma bardzo gęstą wręcz stałą konsystencję
Żel jest przezroczysty
Ma dziwny zapach, mnie się on kojarzy z sfermentowanymi jabłkami
Dobrze rozprowadza się po skórze
W trakcie mycia żel nie pieni się co dla mnie jest małym minusem, ponieważ wolę żele, które się pienią
Po zmyciu żelu nie czuć ściągnięcia na skórze
Dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu po wczesniejszym demakijażu płynem micelarnym
Nie zapycha porów
Nie powoduje wysypu niedoskonałości
Nie wysusza skóry
W swoim składzie zawiera micele i d-pantenol, które mają za zadanie oczyszczać i nawilżać skórę
Ma przystępną cenę

Podsumowując poprawny żel ale nie zachwycił mnie jakoś bardzo. Wolę bardziej pieniące, mam wrażenie, że lepiej oczyszczają skórę

Mega dobry kosmetyk

Kupiłam bo szukałam żelu myjącego który nie będzie zawierał w swoim składzie sls-ów i padło właśnie na żel be beauty, po pierwszym zastosowaniu stwierdziłam że napewno po lubie się z tym produktem, bo po jego zastosowaniu nie miałam podrażnionej i ściągniętej skóry a to duży plus bo moja z natury sucha skóra lubi się przesuszać i na większość żeli reaguje podrażnieniem i zaczerwienieniem, ponad to kosmetyk ten bardzo ładnie pachnie i dobrze zmywa się ze skóry, kosztuje tylko 5 zł więc cena też jest przystępna, jak najbardziej polecam

Ok

Bardzo fajny żel do mycia twarzy. Bardzo fajnie domywa zanieczyszczenia z twarzy i zmywa resztki makijażu. Przy tym jest bardzo delikatny, nie podrażnia, nie wypryszcza. Do tego bardzo okazyjna cena i nie najgorszy skład. Mogę polecić

Najlepszy ! Hit!

Ten żel micelarny jest ze mną od wielu lat. Mimo, że nie raz miałam chęć na coś innego to nie specjalnie urzekły mnie inne produkty. Zawsze do niego wracam. Jako jeden z nielicznych nie przesusza skóry ,wręcz odwrotnie po użyciu wydaje się nawodniona . Nie wychodzą po niej żadne skórne niespodzianki. Nie podrażnia oczu i skóry . Nie ma mocnego zapachu. Jest przezroczysty , dość gęsty I wydajny. W nowej wersji wieczko tuby nie pęka. Świetnie radzi sobie z każdym makijażem .

Spełnia swoją rolę

Fajny żel za fajną cenę, ogólnodostępny w Biedronkach. Nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, jednak miło mnie zaskoczył. Jest bardzo przyjemny, zostawia cerę gładką i miłą w dotyku. Delikatnie oczyszcza, nie piecze w oczy. Ma neutralny zapach. Polecam nawet jako alergik!

Tani i dobry

Żel jest całkiem przyjemny, ma delikatny skład, dobrze oczyszcza i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Przez to, że jest to żel micelarny, wcale się nie pieni. Na początku jest to problematyczne, ale z czasem można się do tego przyzwyczaić.

Żel micel

+ niska cena
+ spełnia swoją funkcję
+ dostępność w Biedronce
+ wygodne opakowanie
+ wydajność
+ nie podrażnia skóry
+ szybka, łatwa aplikacja

- nie posiada właściwości pielęgnacyjnych
- może powodować uczucie ściągnięcia skóry

Mój hit!

Żel dostałam w prezencie od przyjaciółki i od razu go polubiłam. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej i solidnej tubce. Żel ma gęstą konsystencję, nie spływa przy nakładaniu. Na początku przy nakładaniu go na twarz skojarzył mi się z klejem bo jest dość lepki ale działa fantastycznie! Dokładnie oczyszcza skórę i jest przy tym niezwykle delikatny. Zdarzają mi się niedoskonałości dlatego byłam przygotowana na szczypanie - nic z tych rzeczy! Nawet na bardzo świeżych i zaognionych rankach nie ma śladu pieczenia! Jestem naprawdę pod wrażeniem. Nie spodziewałam się takiej jakości po kosmetyku z Biedronki. Zapach jest niezbyt intensywny i mi nie przeszkadza. Produkt jest dość wydajny, do umycia twarzy potrzeba niewielkiej ilości. podsumowując - ten żel ma same plusy!

Najlepszy

Długo szukałam żelu do mycia twarzy, którym będę mogła być okolice oczu i golnie nie będzie wysuszal skórę, ale ja domyje.
Zachęcona dobrym składem tego produktu i niska cena postanowiłam go wypróbowac.
To był strzał w 10.
Zużyłam go juz 4 opakowania!
Ma super, krótki skład a jako środki myjące są micele, które są delikatne.
Dobrze domywa makijaż, chociaż ja myję twarz dwa razy ale małą ilością żelu.
Nie zmywam nim tuszu z rzęs, a jedynie po zmyciu płynem micelarnym.
Po 2 myciach, skóra nienjest wysuszona, jest dobrze domyta. Nie szczypie w oczy.

Bardzo dobry za tą cenę

Ten żel micelarny jest dostępny w biedronce w stałej ofercie, za kilka złotych. Opakowanie zawiera 150 ml i jest plastikowe, nadaje się do recyklingu.
Konsystencja żelowa, z łatwością się pieni. Zapach delikatny, odrobine jabłkowy, gdyby jednak nie odpowiadał to żaden problem, bo się nie utrzymuje.
Skład produktu zawiera mikroplastik, PEG, EDTA oraz trochę nawilżających substancji.
Użyty detergent kwalifikuje się jako ten o łagodniejszym działaniu.
Podsumowując, używa się go przyjemnie i czyści on skore w sposób łagodny, jednak nie jest odpowiedni, dla osób chcących dbać o środowisko oraz takich, którym przeszkadzać mogą potencjalnie szkodliwe składniki w kosmetykach.
Czy są lepsze? Tak, ale zwróć uwagę na cenę. Żel jest tez wydajny, co sprawia, że cała impreza kosztuje jeszcze taniej. Jest to budżetowa opcja, która ma swoje wady. Jeżeli trafi mi się taka konieczność wrócę do produktu na pewno, jest wiele droższych z podobnie kiepskim składem, które do tego mają mocne detergenty i alkohol. Wiec jest to lepsza z gorszych opcji.

Jestem miło zaskoczona tym produktem. Nie jest gorszy od popularnych i dużo droższych żeli. Skusiłam się ceną, chciałam przetestować. Zachęcam do spróbowania, swoje robi, myje i nie podrażnia, bardzo "przyjemny".

Fajny, lecz mało skuteczny

Żel zakupiłam będąc na wakacjach, gdzie zorientowałam się, że nie wzięłam z domu nic do oczyszczania twarzy. Bez większego namysłu, kierując się niską ceną, wybrałam ten produkt.

Bardzo podoba mi się konsystencja tego żelu. Jest to taki naprawdę gęsty, transparentny żel. W żadnym innym kosmetyku nie spotkałam się z tym. Dzięki tej gęstości wystarczy niewielka ilość, żeby umyć twarz. Produkt jest delikatny, słabo się pieni, co mi osobiście odpowiada. Jednak nie oczyszcza dobrze wszystkiego, a już na pewno nie oczu. Miałam kilka podejść i każde kończyło się ostatecznym użyciem płynu micelarnego. Mało tego, nawet zbyt dobrze nie oczyszcza twarzy z podkładu i innych zanieczyszczeń. Zawsze po użyciu coś tam jeszcze zostawało na waciku, gdy używałam później toniku.

Zapach bardzo mi się podoba. Przypomina zapach morskiej bryzy i jest subtelny.

Opakowanie w porządku - przezroczysta niebieska tuba zamykana na klik.

Podsumowując - naprawdę miło mi się go używało i urzekła mnie ta nietypowa konsystencja oraz zapach, szkoda że nie do końca radził sobie z oczyszczaniem.