KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,5 na 5
Kupi ponownie: 75% osób
  • 17 czerwca 2023 o 7:40
    Działanie nawilżające i zmiękczające skórę, obłędny zapach, przyjemna konsystencja masełka.
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uwielbiam luksusowe masło do ciała z Bielendy ❤️ Opakowanie w kolorze czarnym (mój ulubiony kolor) o pojemności 200 ml, PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Pod nakrętką znajduje się sreberko. Naklejka dookoła opakowania z informacji w języku polskim i angielskim. W składzie masła: *olej z kamelii o wysokiej zawartości kwasów omega-9, który rewitalizuje i nawilża skórę *ceramidy, których niedobór w skórze przyspiesza procesy starzenia się skóry *olej matula z witaminami C i E o silnych właściwościach odżywczych i antyoksydacyjnych Masło pomimo wszystko jest bardzo lekkie z łatwością się rozprowadza, nie bieli skóry, szybko się wchłania i nie brudzi wszystkiego dookoła. Przyjemny delikatny zapach kamelii długo utrzymuje się na skórze. Regularnie stosowane odżywia i nawilża skórę. W okresie jesienno-zimowym sięgam po masło dwa razy dziennie, a wiosną i latem raz i skóra wrażliwa i sucha korzysta z dobroci olejów zawartych w maśle. Opakowanie średnio wystarcza mi na 3-4 tygodnie stosowania. Cena adekwatna do jakości i wydajności, a ostatnio dorwałem kilka opakowań po 10 zł i zrobiłam zapasy. Uwielbiam je i będę kupować do znudzenia ;)
    Zalety:
    • przyjemny zapach kamelii
    • nawilża i regeneruje skórę suchą i wrażliwą
    • ładne opakowanie
    • czytelna szata graficzna opakowania
    • sreberko pod nakrętką jako dodatkowe zabezpieczenie
    • standardowa pojemność 200 ml
    • PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego
    • w składzie kilka olejków
    • średnia wydajność
    • cena adekwatna do jakości i wydajności, a i tak często są promocje
    • rodzima marka Bielenda
    • dostępność
    Wady:
    • Brak
    W hipermarkecie
    41 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 marca 2022 o 15:48
    Cudowny :)
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Masło marki Bielenda kupiłam w Rossmannie na promocji, za około 10 zł. Skóra po nim jest pięknie wygładzona, nawilżona i zregenerowana. Idealnie nadawało się codziennej pielęgnacji. Suche łokcie czy kostki lub kolana, mogłam o nich zapomnieć. Ciało zdecydowanie było bardziej elastyczne. Czasem dosyć długo się wchłaniał, jeśli nałoży się grubszą warstwę. Zapach- coś cudownego, delikatny a zarazem bardzo wyczuwalny. Wyraźnie czuć nuty kwiatowe i olejki. Jedyny minus to kształt opakowania, niestety wszystkie masła są w słoikach, ale sam design mnie zachwycił. Wygląda bardzo elegancko i kobieco. Teraz na pewno przetestuję mleczko z tej samej serii już w opakowaniu z pompką.
    Zalety:
    • działanie
    • zapach
    • design opakowania
    Wady:
    • opakowanie "słoiczek"
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Didisoo
    4 / 5
    30 listopada 2022 o 17:52
    Delikatność, wygładzenie i działanie dla mnie jest największym plusem.
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jak sama nazwa mówi masło do ciała od Bielendy jest luksusowe. Swoją luksusowość przejawia bardzo delikatnym nietypowym zapachem, który jest dla mnie przyjemny. Bardzo lubię to masełko ze względu na zapach oraz dobre nawilżenie mojej skóry. Masełko jest bardzo wydajne i wystarcza niewielka ilość żeby posmarować całe ciało. Jedno opakowania zużywam w nieco ponad miesiąc przy praktycznie codziennym smarowania całego ciała. Konsystencja jest gęsta i treściwa, świetnie się wchłania dając nawilżenie i wygładzenie skóry. Zakupuje je głównie gdy pojawia się promocja za nieco ponad 10 zł.
    Zalety:
    • Nawilżenie
    • Wygładzenie
    • Konsystencja
    • Cena
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lipca 2024 o 17:48
    Przyjemny
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Masło do ciała ma bardzo przyjemna konsystencję, jest wydajne, ma super zapach. Cenowo tez jest dobra cena szczególnie na promocji. Skora jest nawilzona, po codziennym stosowaniu jest ujedrniona, fajnie odzywiona. Ogólnie duży plus . Cala rodzinka uwielbia.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 czerwca 2024 o 19:18
    Luksus na skorze
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Byłam sceptycznie nastawiona do tego masła. Do tej pory żaden balsam nie radził sobie z nawilżeniem mojej suchej skóry ale stosuję je od dwóch tygodni i naprawdę widzę różnicę! Ciało stało się nawilżone, napięte. Skóra nie jest po nim tłusta więc szybko się wchłania. I do tego zapach. Pięknie pachnie!
    W hipermarkecie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną