Yope, Naturalny szampon do włosów suchych i zniszczonych `Orientalny ogród`

allegro

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.93/5

zobacz więcej ofertzwiń

Naturalny szampon do włosów suchych, zniszczonych i pozbawionych blasku - odżywia, nawilża, wzmacnia i ułatwia rozczesywanie. Charakter zapachu: wyrafinowana i zmysłowa kwiatowo-drzewna mieszanka pachnie jak rozgrzany słońcem orientalny ogród.

Piękny zapach i fajne działanie

Jestem zadowolona z tego szamponu, działa w porządku i daje fajne efekty. W oczy rzuca się estetyczna etykieta i wygodna butelka z pompką, która ułatwia dozowanie. Szampon nie jest zbyt rzadki, ani zbyt gęsty - nie rozlewa się na dłoniach, ale też nie zapycha pompki. Faktycznie pieni się dość słabo. Żeby uzyskać większą pianę dobrze go najpierw rozetrzeć na dłoniach, a dopiero po tym nakładać na skalp. Przy myciu włosów w powietrzu unosi się przyjemny owocowy zapach - szkoda, że nie zostaje na włosach. Po użyciu włosy są świeże i sypkie, mimo, że szampon nie zawiera SLS. Niestety, czasem efekt oczyszczenia był dla mnie za słabo wyczuwalny, więc najlepiej od czasu do czasu użyć czegoś mocniejszego. do mycia.

Zapach obłęd!

Dla mnie kosmetyk może nie pachnieć i też będzie ok, ale ten zapach to obłęd, genialny. Razem z mężem myjemy głowę z podwójną przyjemnością. Niestety dzień świeżości to jest max, szampon nie odbija włosów od nasady, raczej nie przedłuża świeżości. Skład na +. Dobrze się pieni i moim zdaniem jest wydajny, ale niestety biorąc pod uwagę, że trzeba go używać częściej bo włosy szybko są nieświeże- duży minus. Za to ładnie wygładza po długości. Super, że są opakowania z dolewkami, zamiast kupować kolejną plastikową butlę.

Zwykły naturalny szampon

Ten szampon to moje pierwsze spotkanie z marką Yope. Nie liczyłam, że odmieni on w jakiś spektakularny sposób moją pielęgnację zważając na to, że to szampon naturalny.
Fajna, poręczna buteleczka z dozownikiem i ciekawą grafiką, która ładnie się prezentuje między innymi kosmetykami w łazience.
Samo stosowanie naturalnych szamponów bywa nieco uciążliwe, gdyż słabiej się pienią i często ma się wrażenie, że skóra głowy nie jest dobrze domyta. W przypadku tego szamponu miałam podobne odczucia. Producent zaleca nałożenie odrobiny szamponu, ale w moim przypadku było to około 3-4 pompek. Przy takiej ilości na dobrze namoczonych włosach pieni się dość obficie. Mimo moich obaw włosy po wysuszeniu wyglądały dobrze i nie były przetłuszczone tuż przy skalpie. Zachwycający zapach pozostawał na moich włosach przez prawie cały dzień. Możliwe, że to zasługa odżywki z tej samej serii, ponieważ używałam jej wraz z szamponem. Włosy myję codziennie i nie zauważyłam, żeby się jakoś bardziej, bądź mniej przetłuszczały. Tak jak przypuszczałam spektakularnych efektów nie zauważyłam. Włosy jedynie nabrały trochę więcej blasku, ale może trzeba mu dać trochę więcej czasu.
Podsumowując- Jak dla mnie zwykły szampon naturalny, który trochę lepiej pachnie od innych na rynku. Do codziennej pielęgnacji jak najbardziej. Nie wyrządził żadnej krzywdy na mojej głowie ;]

Cudowny szampon nawilżający ❤️

Uwielbiam ten szampon. Mam włosy srednioporowate. Cudownie nawilża skórę głowy i włosy ❤️. Zdecydowałam się go wypróbować, bo polecają go wlosomaniaczki ❤️. I nie zawiodłam się. Nie zamienię go na żaden inny :) :)

Moje włosy go nie pokochały

Szampon kupiłam ze względu na naturalny skład i jest to moje pierwsze spotkanie z marką Yope w zakresie produktów do mycia włosów.

Moje włosy cienkie i delikatne, łatwo przetłuszczające się u nasady, suche na końcach wymagające częstego mycia.

Opakowanie produktu pomysłowe, plastikowa, poręczna butelka z pompką .

Zapach szamponu orientalny ,słodki ,ale delikatny, lekki i orzeźwiający.

Konsystencja produktu rzadka ,lejąca
w bezbarwnym kolorze.

Produkt pieni się słabo,ale nie spodziewałam się też obfitej piany ,więc to mu wybaczam.
Po wysuszeniu włosy są miękkie,pachnące
i delikatne w dotyku, niestety oklapnięte , nie uniesione od nasady .
Po zastosowaniu szamponu zauważyłam również silniejsze przetłuszczanie się włosów i zdecydowanie zmuszona byłam częściej je myć i używać suchego szamponu dla wybawienia z opresji .

Podsumowując szampon dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy ze wszelkich zanieczyszczeń, ale wymaga częstszego stosowania, ponieważ włosy szybciej się przetłuszczają.
Sam zapach i skład to za mało aby po niego sięgnąć ponownie .

Miłe zaskoczenie

Produkty do włosów Yope poleciła mi fryzjerka po regeneracyjnym zabiegu protein złota. Nigdy wcześniej nie używałam naturalnych szamponów, więc nie wiedziałam czego mogę się spodziewać.
Już od pierwszego użycia zakochałam się w zapachu tego szamponu, który wypełnia całe mieszkanie i przypomina drogie kadzidełka. Lubię też fakt, że firma wprowadziła zapasy, które można wlewać do tego samego opakowania, dzięki czemu nie płacimy kolejny raz za butelkę i redukujemy zużycie plastiku!
Przechodząc do działania: szampon przy pierwszym użyciu niezbyt mocno się pieni, za drugim jest o niebo lepiej. Na jedno mycie zużywam średnio 4 pompki, szampon ma dość lejącą konsystencję.
Faktycznie, tak jak wspominały o tym poprzednie recenzentki, włosy po nim nie trzymają długo świeżości, no ale za to są piękne i nawilżone! Mam wrażenie, że są dociążone i lejące, pięknie się błyszczą, więc nie przeszkadza mi tutaj krótsza świeżość.
Podsumowując, bardzo lubię ten szampon i na długo zagości w moich zbiorach.

Mam mieszane uczucia do niego

Jest to mój pierwszy szampon od marki Yope, głównie kupuję ich mydła do rąk. Zużyłam całą butelkę i szczerze to nie wiem co o nim myśleć. Wiem, że szampony z naturalnym albo zdrowszym składem inaczej działają na moje włosy, od zwyczajnych dyskontowych. Absolutnie nie jest to zły szampon, ale zawahałabym się przed ponownym kupnem.

Konsystencja: przezroczysta, to już jest plus, szampony bezbarwne od zawsze lepiej sprawdzały się na moich włosach. Jest dosyć lejący, na jedno mycie zużywałam około 3- 4 pompki (myję włosy zawsze dwa razy).

Działanie: szampon używałam co trzecie mycie, jako ten bardziej oczyszczający, zdrowszy. Moje włosy są przetłuszczające u nasady, z suchą resztą. Produkt Yope potrafił spowodować, że moje kosmyki były oklapnięte na całej długości, średnio też trzymały świeżość. Dobrze za to oczyszczał skalp z zanieczyszczeń i różnych wcierek czy olejków.
Zdziwiło mnie jak mocno potrafi się on pienić. Nie wyczytuję i nie śledzę z zamiłowaniem składów, ale wydaje mi się to trochę podejrzane, bo zazwyczaj naturalne produkty aż tak się nie pienią. Jednak nie jest to dla mnie minus, lubię pianę na włosach.
Szampon nie plątał włosów, za każdym razem miałam łatwość w ich rozczesywaniu.
Produkt miał likwidować uszkodzenia i wzmacniać, oczywiście tego nie zrobił (serio producenci, nadal myślicie, że wierzymy w magiczną moc uzdrawiających szamponów? ;))

Zapach: bardzo ładny, kwiatowy, jednocześnie słodki, utrzymuję się na włosach przez jakiś czas. Kupiłabym ponownie dla samego zapachu :)

Opakowanie: jest bardzo poręczne, pompka ułatwia mycie, nie trzeba nic wyciskać, butelka nie wypada z dłoni. Yope jak zwykle ma przyciągające uwagę grafiki, co jedna to lepsza.

Czysta nienawiść

Ten szampon absolutnie mi się nie sprawdza, a uwierzcie dawałam mu mnóstwo szans i starałam się! Niestety za każdym razem kiedy go użyję, niezależnie od użytej ilości, czasu spłukiwania czy pogody, na mojej głowie mam jeden wielki przyklap. Mimo, że umyłam włosy to wyglądają jakbym nie myła ich tydzień. Jak dla mnie szampon, powinien po prostu dobrze myć i unosić włosy u nasady, nadawać im świeżość. Nie jestem zbyt wymagająca w tej kwestii, ale ten szampon niedość ze tego nie robi to sprawia że włosy wyglądają gorzej niż przed umyciem! Moje włosy mówią totalnie nie, ten szampon nie jest dla nich. Dobrze, że chociaż z odżywką z yope się polubiłam ;)

Zapach <3 !!!

Kocham ten szampon za zapach, który daje mi pełną satysfakcję :-) Gorzej z pienieniem i wydajnością. Mam włosy raczej dłuższe i muszę użyć ośmiu pompek, żeby umyć włosy. Ta ilość i tak nie gwarantuje ciągłości piany, niestety ;-)

Nie wrócę do niego ponownie pomimo wielkiej miłości do niepowtarzalnego zapachu.

Mój pierwszy naturalniejszy

Kupiłam z odżywka. Chciałam czegoś nowego do włosów, delikatniejszego. Cóż. Trudno się do niego przyzwyczaić. Lubię pachnące, pieniące się szampony. A ten niby myje, niby pachnie... Trzeba go dużo zaaplikowac. Daje dwie pompki na przód, dwie na tył i po dwie na boki. Nie ma za wiele tej piany. Te mycie jest takie tępe i szarpiące. A efekt no czyste są i to chyba tyle. A włosy mam falowane, suche, ombre. Super efektu brak. Jestem w połowie butelki. Chyba nie kupię więcej. Za 15 zł mam wiele innych szamponow.

Trochę się rozczarowałam

Kiedy natknęłam się na ten szampon dedykowany włosom suchym i zniszczonym pomyślałam, że to coś dla mnie.
Markę Yope znam i bardzo lubię, ponieważ produkty mają fajne składy. Co jakiś czas sięgam po jakąś nowość w Rossmanie.
Szampon kupiłam z myślą o stosowaniu na co dzień, szukałam czegoś łagodnego.
Duży plus za wygodną i estetyczną buteleczkę z pompką.
Kolejną rzeczą, która mnie zachwyciła jest orientalny zapach. Dość ciężki, ale jak dla mnie cudowny!
I o dziwo długo czuć go na włosach.
Niestety szampon jest według mnie za rzadki i słabo się pieni.
Trzeba nabierać kilka pompek , przez co jest niewydajny.
Niestety chociaż mam cienkie włosy, mam wrażenie, że niedokładnie je domywa.
Myłam włosy rano, a wieczorem już były nieświeże i oklapnięte.
Wspomnę też , że po użyciu szamponu włosy zawsze były splątane i gdyby nie odżywka to nie dałabym rady ich rozczesać.
Jeżeli chodzi o nawilżenie suchych włosów to mimo, że stosowałam regularnie nie zauważyłam spektakularnych efektów. A myślałam, że ich kondycja się choć trochę poprawi.
No, ale nie podrażniał skóry głowy i nie przesuszał włosów jeszcze bardziej.
Jednak nie kupię go ponownie. Szukam dalej szamponu idealnego.

Nie kupię ponownie

Miałam duże oczekiwania co do tego szamponu jednak na tym się skończyło. Produkt mało wydajny, żeby umyć długie włosy potrzebuje co najmniej 4 pompek aby go rozprowadzić. Włosy po samym szamponie są mało treściwe i potrzebuje użyć odżywki chociaż nie zawsze chce ale po samym szamponie mam problem z rozczesaniem włosów. Podoba mi się pomysł na opakowanie z pompką bo jest to wygodna opcja i zapach, który niestety się ulatnia razem z płukaniem włosów wodą.