Bielenda, Japan Beauty, Krem do rąk `Regeneracja`

Bielenda, Japan Beauty, Krem do rąk `Regeneracja`

Japoński krem do rąk bazuje na eleganckich kobiecych składnikach aktywnych znanych z silnych właściwości pielęgnacyjnych:
ekstrakt z jaśminu - ma działanie aromaterapeutyczne, poprawia samopoczucie, łagodzi, uelastycznia naskórek, regeneruje go, nawilża, poprawia wygląd i kondycję skóry,
wyciąg z sake - wspomaga regenerować skórę, nadaje jej blasku, zmiękcza, wygładza i rozświetla; ma silne działanie przeciwstarzeniowe.
Testowany dermatologicznie.

kremy do rąk
regenerujące
w tubce
krem
100 – 250ml

Chroni

Przeznaję, że do zakupu skłoniło mnie poreczne i bardzo ładne opakowanie. Jednak zapoznałam się równiez ze składem, który oparty jest na masle shea i glicerynie. Z dodatkiem naturalnych olejów i silikonu, tworzy on na dłoniach lekki film, który mi osobiście pasuje. Moja skóra dłoni przesusza się bardzo szybko, więc taka warstwa ochronna jest dla niej wskazana zwłaszcza przy nizszych temperaturach. Krem mógłby mieć przy tym większe działanie regenerujące i nawilżające, ale i tak jest to całkiem porzadny produkt.
Zapach jest ładny, jednak nieco zbyt intensywny jak dla mnie. Utrzymuje się dość długo.

Największe rozczarowanie z całej serii

Opakowania tych kremów są naprawdę bardzo ładne aż trudno mi wybrać która wersja ma ładniejsza szatę graficzną. Ale nie będę przecież oceniać kremu bo opakowaniu Chociaż opakowanie też robi swoje.
Zacznę od zapachu, który niestety jest nie dla mnie. Jak ktoś lubi jaśmin to może mu się spodoba. Jednak to nie jest taki 100% zapach jaśminu. Nie wiem jak pachnie sake (nigdy nie piłam) i ciężki mi jest powiedzieć czy tutaj jest ten aromat. Ale czuć jaśmin. Mi osobiście nie podoba się ten zapach.

Konsystencja w miarę lekka, szybko się wsmarowuje w dłonie. Krem posiada delikatnie żółtą barwę (każdy z tych kremów posiada odpowiednią barwę dla swojego opakowania)

Działanie też nie podbił mojego serca. Miał regenerować cokolwiek to znaczy. Jak działa mam wrażenie po nałożeniu kremu na dłonie pozostaje taki nieprzyjemny film na dłoniach a gdy trochę już wyschnie/wsiąknie dłonie są jakby suche jakbym w ogóle nie użyła kremu. Inne dziwne odczucie mam wrażenie jakby krem podkreślał wszystkie linie na dłoni i wzmagał suchość.

Ta wersja mnie bardzo rozczarowała.

Jaśminowe otulenie

Naturalny design opakowania, konkretna linia zapachowa i możliwość trzech kremów do wyboru - to wystarczyło, bym wypróbowała nowy krem od Bielendy. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu! Na pewno będę wracać do kremu, ponieważ spełnia, cóż... wszystkie moje oczekiwania!

Zacznijmy od zapachu. Jaśmin jest przepięknym zapachem, ale łatwo go przedobrzyć lub usztucznić. Na szczęście tutaj jaśmin jest naturalny. Zapach jest na tyle intensywny, by go wyczuć podczas smarowania, jednak na tyle delikatny, by nie przytłumić perfum i nie przeszkadzać otoczeniu. Sake lekko się wyczuwa, to taka biała mgiełka z tyłu jaśminu - jednak w ogóle to nie przeszkadza.

Krem ma zwykłą konsystencję - nie wodnistą, ale nie maścianą. Łatwo się go wydobywa, nie skleja skóry. Cudownie rozprowadzam go po dłoniach, nadaje się też do lekkiego masażu dłoni, gdy jestem po całym dniu studenckiego notowania. Jest lekko żółty, co moim zdaniem nie jest potrzebne - jeden składnik mniej (barwnik) by nie zaszkodził.

Krem nawilża świetnie. po aplikacji szybko się wchłania, odżywiając suchą skórę dłoni. Redukuje napięcie naskórka i uelastycznia go. Mam problem z suchymi skórkami, a ten krem doskonale je regeneruje! Jeśli nałożę grubszą warstwę na noc, to będzie kuracja kompletna. Po wchłonięciu krem zostawia warstwę ochronną, lekko tłustą. Z tego powodu krem może tłuścić szklanki i inne przedmioty chwytane, jednak wystarczy lekko przetrzeć dłonie chusteczką higieniczną, co nie usuwa działania kremu.

Produkt z uwagi na swoją konsystencję jest bardzo wydajny - wystarczy porcja wielkości ziarna małej fasoli na obie dłonie. Krem nie powoduje podrażnień ani alergii - jako atopik zwracam na to szczególną uwagę.

Opakowanie bardzo mi się podoba - jest wykonane z dobrego plastiku, niezbyt giętkiego, co umożliwia wydobycie ostatnich porcji kremu. Zakrętka jest poręczna, bardzo ładna. Łatwo się nią posłużyć, nie odkręca się samoistnie.

Polecam!

super nawilżający!

Krem jest bardzo dobrze nawilżający i natłuszczający. Na zimowe miesiące idealny. Pachnie świeżo i mocno kwiatowo, ale po czasie zapach znika, nie jest bardzo nachalny. Krem ma bardzo fajny skład i jest w dobrej cenie. Tubka jest nieduża, więc miesci się do małych torebek. Polecam!