Bielenda, Fresh Juice, Nawilżający micelarny żel do mycia twarzy z bioaktywną wodą cytrusową `Sok z pomarańczy, kwas hialuronowy i micele`

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.64/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.83/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bielenda Fresh Juice Nawilżający Żel Micelarny do Twarzy zawiera bioaktywną wodę cytrusową (odpowiada za działanie antyoksydacyjne), sok z pomarańczy (odświeża i tonizuje) oraz kwas hialuronowy (składnik nawilżający). Dedykowany jest cerze normalnej, suchej oraz wrażliwej. Żel przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i pielęgnacji cery.

Bardzo dobry

Świetnie myje i odświeża.Super produkt w przystępnej cenie. W ogóle produkty Bielendy z tej serii są bardzo udane. To kolejny "zapach" z serii żelów, których użyłam. Jestem na tak. Jedynie dla tak gęstego produktu wymieniłabym opakowanie. Pompka jest wygodna do pewnego czasu. Gdy zostaje nam resztka na dnie, trzeba kombinować, a nie lubię się cackać pod prysznicem. W odkręcanie, nabieranie, zakręcanie. Wolę jednak tradycyjne tubki.

Jednak sam produkt jest bardzo fajny i polecam. Świetnie sprawdza się jako drugi stopień oczyszczania buzi po całym dniu i makijażu. Wydajność jest całkiem ok, starcza mi na od 2 do 3 miesięcy codziennego wieczornego używania.

Kolejny raz nie zawiodłam się na marce Bielenda

Nie inwestuje duzych pieniądzy w żele do mycia twarzy, mam względem nich nieduze oczekiwania. Mają poprostu dokładnie oczyszczać moją twarz z resztek makijażu oraz innych zanieczyszczeń. Produkt Bielenda spełnił się w tej roli bardzo dobrze. Żel zamknięty jest w przezroczystej buteleczce dzięki czemu mamy kontrole nad życiem produktu, posiada pompkę co jest dla mnie istotne. Zapach jest przyjemny, nie nachalny. Uważam, że warto po niego sięgnąć zwłaszcza że jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a często można go kupić na promocji. Oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, nie podrażnia a do tego jest wydajny. Polecam . Ja na pewno kupię go ponownie.

Średniak

Do zakupu zachęciła mnie promocyjna cena produktu w drogerii. Żel myje twarz ale to by było na tyle. Zapach nie przypadł mi do gustu, buzia była delikatnie ściągnięta po myciu, czego nie lubię. Więcej go nie kupię, bo w podobnej cenie mogę kupić coś, co spełni moje oczekiwania.

Bez szału

Żel ten spełnia tylko jedną swoją podstawową funkcję- myje. Żadnych innych właściwości nie zauważyłam. Poza tym nie można zauważyć obiecanego nawilżenia. Ponadto ma on dość sztuczny i jak dla mnie nie do końca przyjemny zapach.

Miłe zaskoczenie

Po produkt sięgnęłam przez szatę graficzną potrzebowałam czegoś nowego i akurat na niego padł mój wybór. Ma świetny orzeźwiający zapach. Ładnie oczyszcza skórę nie wysuszając jej przy tym. Twarz nie świeci się przez kilka godzin po jego zastosowaniu. Produkt nie wywołał u mnie alergii i podrażnień. Ma wygodny aplikator i jest wydajny.

Nie do końca zapach, ale dobry żel

Pomarańcza z serii Fresh Juice to był mój pierwszy wybór, głównie ze względu na obiecany zapach i zawartość kwasu hialuronowego. Jednak z czasem przepadłam przy limonce - która faktycznie pachnie limonką ale i zdecydowanie lepiej oczyszcza niż on. Jeszcze mała uwaga do zapachu - na mój nos, to jednak jest pomarańcza z czekoladą i to mi się niestety nie podoba. Albo liczyłam na coś innego. Natomiast sam żel sprawdza mi się bardziej w zimę, kiedy moja skóra jest nieco bardziej wysuszona - doskonale oczyszcza nie pozostawiając cery ściągniętej i jeszcze bardziej wysuszonej. Ja z kolei lubię ten (i limonkę) używać wraz z Foreo i wtedy cera jest odczuwalnie miękka i dobrze oczyszczona. Jednak w lato on czasem nie daje rady z sebum, lepiej wypada limonkowy z tej serii lub Zielona herbata z poprzedniej. W każdym razie wielki plus dla Bielendy za wyjście z owocowymi kosmetykami - za to ich kocham!

Mój hit nr 1

Uwielbiam, kosmetyki firmy bielenda - są po prostu rewelacyjne.
Kocham ten żel. Doskonale nawilża, oczyszcza skórę z makijażu i do tego świetnie pachnie. Dodatek w formie kwasu hialuronowego robi dobra robotę, twarz pozostaje super nawilżona. Łącze go z innymi kosmetykami fresk juice. Są mega.
Kupuje go co drugie opakowanie,bo lubie szukac nowinek i sprawdzać inne produkty,ale zawsze do niego wracam. Póki co żaden inny produkt mu nie dorównał.

UWAGA! mega toksyczny!

Po tym kosmetyku spuchła mi cała twarz, kilka dni miałam tylko jeden worek pod oczami nie wiedziałam od czego, a potem miałam straszne krwotoki w oczach i napuchniete powieki, po 3 dniach dopeiro zajarzyłam, że to od tego żelu. Na dodatek gardło mi spuchło i miałam problemy z oddychaniem.

Toksyny kumulują sie w organizmie oddziałują na cały organizm, zużyłam 1,5 opakowania aż pojawiły się te objawy.

Nieładnie Bielendo używac toksycznych pomarańczy do kosmetyków jak ci nie wstyd????

Stopniowo dochodzę do siebe, stan sie polepsza po zaprzestaniu używania tego żelu.

Moje ostatnie odkrycie

Po żel sięgnęłam podczas zakupów w Rossmanie. Zazwyczaj wybierając się do drogeri czytam wcześniej opinie i na ich podstawie wybieram co kupie, chociaż zdarzają się także totalne spontany i poprostu produkt trafia do koszyka.
O tym żelu czytałam wiele i byłam go bardzo ciekawa.

Opakowanie to butelka o pojemności 190 ml z pompką dozującą. Powiem szczerze że gdybym nie znała opini na jego temat to myślę że szata graficzna przykuła by moją uwagę i napewno bym go kupiła.
Podobają mi się złote wykończenia, które nadają w jakiś sposób klasie produktu :D
Całość wygląda niezwykle zachęcająco no i ten cytrusów zapach, który w rzeczywistości tak jak ktoś już tutaj stwierdził to zapach pomarańczowej delicji.
Idealne połączenie pomarańczy i czekolady, której tutaj nie ma :o
Mnie urzekł do tego stopnia, że stosuje go dwa razy dziennie. Wieczorem po wykonaniu demakijażu płynem miceralnym jako zmycie jego resztek oraz rano jako forma odświeżenia. Konsystencja żelowa średnio rzadka w kolorze przezroczystym. Na całą twarz i szyje stosuje dwie pompki ale od biedy jedna też by starczyła. Żel oczyszcza, odświeża i według mnie pochłania nadmiar sebum( Mam cerę mieszaną z wyswiecajacą się strefą T)
Nie zauważyłam efektu nawilżenia wręcz zmatowienia. Wymaga użycia kremu.
Nie uczula, nie podrażnia. Niezwykle wydajny.
Myśle, że stał się moim jednym z ulubionych żeli do twarzy.

Mój numer jeden

Jak dla mnie kolejny super produkt od Bielendy.
Żel ma super zapach, dobrze zmywa makijaż.
Zużyłam już dwa opakowania i póki co jest moim numerem jeden. Jest bardzo wydajny, nie wysusza.
Podoba mi się szata graficzna opakowania i to że ma pompkę.

Dla mnie nieodpowiedni

Osobiście nie rozumiem tego fenomenu związanego z tą seria, zarówno płyn micelarny jak i ten żel do mycia buzi jest moim zdaniem bardzo przeciętny. Makijaż nie zostaje zmyty tusz nadal jest na rzęsach, jedyny plus to aplikator ale w zasadzie w każdym tego typu produkcie jest taki sam. Nie zauważyłam odżywienia buzi, uważam że nie jest to wydajny produkt. Ogólnie sądzę że lepiej myć buzię płyn do higieny intymnej niż tym żelem

dobry

ogólnie żel jak żel, dobrze zmywa makijaż, ładnie pachnie. konsystencja jest bardzo rzadka ale nie przeszkadza to w niczym. nie wysusza skory, fajnie odświeża