Schaebens, Erdbeer Peeling Gesichtsmaske (Maseczka peeling truskawkowy)

Schaebens, Erdbeer Peeling Gesichtsmaske (Maseczka peeling truskawkowy)

Rewelacyjna maseczka Erdbeer- Truskawkowa z 3 fazowym działaniem upiększającym. Do łagodnej pielęgnacji widocznie poprawia wygląd skóry pozbawiona barwników i perfum.
1 faza to peeling złuszczający,2 Kwasy owocowe AHA rozpuszczają martwe komórki skóry i sebum ekstrakty owocowe ożywiają skórę, stymulują odnowę komórek. 3 faza dokładnie oczyszcza pory pozostawia skórę świeżą.Szczególnie pielęgnujące składniki zwalczają bakterie sprzyjające powstawaniu zanieczyszczeń, oczyszczają i łagodzą podrażnienia. Algi Spirulina działające jako przeciwutleniacze chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiska wspomagając naturalne procesy regeneracji skóry. Efekt: widoczna poprawa wyglądu skóry.

drobnoziarniste
mechaniczne, enzymatyczne
trądzikowa, mieszana, wrażliwa, normalna, sucha
oczyszczające, wygładzające
hipoalergiczna
w saszetce

Maseczka truskawkowa

Maseczka ma bardzo ładny, delikatny zapach. Nie podrażnia skóry, ładnie wygładza cerę dzięki drobinką peelingującym oraz zwęża pory. Po za tym jej cena jest naprawdę niska.

zaskakująco fajna

Ostatnio jestem na etapie próbowania maseczek, jako że wcześniej już używałam rożnego rodzaju maseczek tej marki postanowiłam skusić się i na tą truskawkową (chyba te truskawki mnie najbardziej skusiły :))

Są to maseczki naprawdę dobre za śmiesznie małą cenę (0,55euro). Podzielone są na dwie mniejsze saszetki, każda po 6 ml. Jedna taka saszetka wystarcza spokojnie na dwa użycia. Tak więc całość mamy na 4 razy.

Maseczkę wmasowujemy w oczyszczoną skórę i pozostawiamy na jakieś 15 minut. Maseczka posiada delikatne, mało wyczuwalne drobinki peelingujące. Dla mnie rewelacja, przynajmniej mam pewność, że nie podrażni mojej wrażliwej skóry. Nie szczypie, nie piecze, nie swędzi, tak że śmiało wrażliwcy mogą ją używać. Zapach bardzo delikatny, przyjemny, lekko truskawkowy. Dla mnie bomba !

Maseczki używam od ponad tygodnia i zauważyłam delikatną poprawę ogólnego wyglądu skóry. Pory troszkę zmniejszone i oczyszczone. Skóra jakby bardziej promienna. Zaraz po zmyciu jej z twarzy nie czujemy efektu ściągniętej skóry a właśnie fajnie oczyszczonej i gładkiej. Może nie robi jakiegoś ogromnego efektu wow, ale moim zdaniem za taką cenę jest naprawdę bardzo fajna i z czystym sumieniem mogę ją dalej polecić.