Neutrogena, Celluar Boost, Rejuvenating Eye Cream (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy)

Preparat do pielęgnacji oczu Neutrogena Cellular Boost dba o okolicę oka i dostarcza jej potrzebnego odżywienia i nawilżenia.

Właściwości:

wygładza linie i drobne zmarszczki
pozostawia skórę napiętą i wygładzoną
nadaje okolicy oczu młodzieńczy wygląd

kremy pod oczy
przeciwzmarszczkowe
w tubce

Uwielbiam go

Po długich poszukiwaniach, w końcu znalazłam mojego faworyta. Stosuje go na noc-tak 2dni i potem 2 dni inny , bo stosując co dzień może szczypać. Czasami nakładam rano, gdy nie nakładam makijażu.
Już po tygodniu widziałam mega efekty i nie ukrywam byłam zdziwiona.
Nigdy mi się nie rolował,zdziwiły mnie recenzje niżej, no ale może dlatego, że zawsze na wieczór nakladam zarówno krem pod oczy, jak i krem na twarz zawsze, po tym jak spryskam twarz tonikiem i nie zdąży on całkowicie wchłonąc. Trzeba po otwarciu sprawdzać konsystencję i kolor, bowiem u znajomej zauważyliśmy, że różni mocno się od mojego(gdyby nie to, iż znajoma prędzej testowała u mnie, to by go zużyła, bo nie wiedziałaby jak wyglądać powinien.) i dowiedziałyśmy się, że niestety produkt był "zepsuty" prawdopodobnie przez zły transport. Ale został zaraz wymieniony na nowy.
Rzecz jasna jest mega wydajny, ja stosuje go również punktowo na "zmarszczkę" na czole, oraz dekolcie i na to inny krem. Zauważyłam duże ich spłycenie. Także uważam, że produkt godny polecenia.

Zalety:
-mega wydajny
- spłyca zmarszczki
-można stosować zaraz po aplikacji na niego 2 krem
-nadaje się nie tylko pod oczy

Wady:
-nie polecam stosować dzień w dzień, bo może szczypać.

Rolująco-szczypiący

Niestety nie mogę się zgodzić z pozytywnymi recenzjami tego kremu.
Szczypie, i to mocno. Rozumiem, że retinol może wywołać taką reakcję, ale chwilami aż ciężko wytrzymać. Rano budzę się z podrażnioną skórą wokół oczy i suchymi skórkami na powiekach.
Po drugie strasznie się roluje. Ok, nie nakładam to na dzień tylko na noc, ale to nie zmienia faktu, że irytujące jest, gdy po pół godziny od nałożenia krem schodzi ze skóry.
Uważam, że krem będący jednym z droższych w drogerii nie powinień szczypać ani zrolowywać się z twarzy. Nie za takie pieniążki, sorry Neutrogena.

Jak dla mnie - bomba

Świetny krem pod oczy na noc, dla cery dojrzałej lub z pierwszymi objawami starzenia.
Zawiera retinol (a nie pochodne), więc może nieco szczypać/uwrażliwiać osoby nie przyzwyczajone, ale dla mnie to akurat jest plus, bo większość kosmetyków drogeryjnych zawiera dalekie pochodne, które tak naprawdę niewiele robią.
Dla "wyrównania", ma w składzie kwas hialuronowy, który silnie nawilża skórę i witaminę C.
U mnie się sprawdza - używam go tylko na noc co 2 dzień, zamiennie z innymi kremami pod oczy zawierającymi inne aktywne składniki, mniej drażniące.

Świetnie się wchłania i jest bardzo wydajny.

Rewelacja ,we wcześniejszej recenzji Pani napisala,że się roluje...pewnie uzyla w dzień...pod makijaz absolutnie nie ,krem przeznaczony jest na noc i to rolowanie nie przeszkadza ,trzeba robić przerwy bo piecze ,bardzo dobry produkt

kolejny przeciętniak

Rozczarował mnie ten krem okrutnie. Mam go od wczoraj, jednak już wiem, że się nie polubimy. Główny zarzut - nałożony na czystą, osuszoną skórę - masakrycznie się roluje! Zachowuje się tak, jakby wchłaniała się super-minimalna ilość, a reszta po prostu zostaje na skórze. Całe szczęście, że nie nakładałam na niego makijażu, bo efekt byłby opłakany.
Warto także wspomnieć, że krem chwilę po nałożeniu lekko szczypie. Producent wspomina o tym na opakowaniu. Trzeba brać pod uwagę, że ten dodatkowy "efekt" może uniemożliwiać aplikację kremu.

Jestem bardzo rozczarowana zarówno tym kremem, jak i kremem na dzień z tej samej serii. Biorąc pod uwagę, że oba kosztują 59,99 zł, to naprawdę żałuję, że nie mogę ich oddać do drogerii. Nie polecam.